WOJNA NA UKRAINIE KAMIENIEM MILOWYM W DRODZE DO WIELKIEGO RESETU ?

Spójrzmy wstecz i przeanalizujmy, co może się wydarzyć, jeśli połączymy kropki; jak WEF może być kluczowo zaangażowany w tę wojnę. Wojna władzy przeciwko Wielkiemu Resetowi?

Zdarza się raz po raz, że jedna lub grupa skrajnie opętanych władzą osób chce przejąć kraj, region, a nawet świat, czego teraz doświadczamy. A w tym procesie tysiące lub miliony niewinnych ludzi umierają lub są rzucane w skrajną nędzę.

Wszystko to pod wpływem kaprysu ludzi żądnych władzy, których umysły są „opętane” przez zło z jakiegoś chorego powodu i którzy wierzą, że muszą kontrolować ludzkość i zasoby globu.

Podobne wydarzenia, choć na znacznie mniejszą skalę, miały miejsce wielokrotnie w ciągu ostatnich 100 lat, a co dopiero w ciągu ostatnich 2000 lat i przez całą egzystencję ludzkości. Dzisiejszy postęp ludzkości, mimo wszelkich tak zwanych „postępów technicznych”, jest ostatecznie znikomy. A dzisiejsi sprawcy mają motywy podobne do tych sprzed tysięcy lat. Cierpią na podobne choroby psychiczne, dominujące podsycane nienawiścią, jak wtedy. Prowadzą do podobnych zachowań przestępczych.

To, co dzieje się dzisiaj i wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch lat, jest globalną zbrodnią przeciwko ludzkości o biblijnych proporcjach bezprecedensowych w najnowszej historii.

Jest to prawdopodobnie największa i najbardziej nielegalna próba kontrolowania świata na skalę, która dosłownie zagraża przyszłości ludzkości. Przygotowywano to od dziesięcioleci, być może przynajmniej od stulecia.

Został sprytnie zaplanowany, zgodnie z tym, co ludzkość wierzyła, że stworzyła, aby podtrzymać pokój, sprawiedliwość, suwerenność narodów i prawa człowieka – z oszukańczą Organizacją Narodów Zjednoczonych.

Dziś skrypt nosi nazwę ONZ Agenda 2030. Agenda jest przebrana za szlachetny plan, który przedstawia światu 17 tzw. Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), które zostały ustalone na szczycie ONZ o tej samej nazwie we wrześniu 2015 r. w Nowym Jorku .

Osiągnięcie tych celów zrównoważonego rozwoju ma przede wszystkim na celu wydźwignięcie globalnego Południa z ubóstwa.

Każdy polityk lub poważny ekonomista, który przyjrzy się tym celom rozwojowym, szybko przekona się, że ich realizacja jest absolutną iluzją pod względem kosztów, woli politycznej, możliwości wdrażania i wielu innych zagrażających czynników zawartych w 17 celach zrównoważonego rozwoju, którymi nawet się nie zajmiemy.

Polityczni architekci, którzy je zaprojektowali, lub stojący za nimi panowie doskonale wiedzą, że SDG to tylko zasłona dymna, że nigdy nie można ich osiągnąć. Więc co kryje się za tą zasłoną dymną?

Niesamowita, obłąkana koncepcja, która powstaje od dawna, prawdopodobnie od dziesięcioleci; solidny pomysł, który jest trudny – ale nie niemożliwy – do cofnięcia, zwłaszcza że ludzie stojący za tą globalną konstrukcją to potężne jednostki finansowe lub korporacje bez skrupułów, wyrzutów sumienia i bez ludzkiego sumienia.

Co może być wykonawczą „konstrukcją” stojącą za tym potwornym planem? – Czy może to być Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) pod przewodnictwem jego założyciela i wiecznego CEO, Klausa Schwaba?

WEF został założony w styczniu 1971 roku jako organizacja pozarządowa. Jej siedziba znajduje się w Cologny, bujnym przedmieściu Genewy w Szwajcarii. Do dziś pozostaje organizacją pozarządową – choć zdecydowanie najbogatszą i najpotężniejszą organizacją pozarządową na świecie, kontrolującą i udostępniającą miliardy dolarów za pośrednictwem oddziałów, korporacji i gigantów finansowych. WEF powstał jako Europejskie Forum Zarządzania i został przekształcony w dzisiejszy WEF w 1987 roku przy wsparciu Komisji Europejskiej. Większy zasięg — na całym świecie — więcej pieniędzy — większa władza — większa kontrola.

Określony cel WEF: Bezpośredni wpływ na globalne programy i podejmowanie decyzji, promowanie współpracy publiczno-prywatnej – patrz tutaj .

Klaus Schwab jest idealnym liderem dla chorej multimiliardowej elity.

Ta obłąkana elita dosłownie chciałaby kontrolować cały wszechświat, gdyby tylko mogła. Po prostu słuchaj i oglądaj Elona Muska ze swoimi planami wahadłowca kosmicznego, za pomocą których próbuje kontrolować części wszechświata. Chcą także globalistycznego, w pełni zdigitalizowanego porządku jednego świata – lepiej znanego jako tyrania jednego świata (OWT), który Schwab nazywa również czwartą rewolucją przemysłową, czyli Wielkim Resetem. To mokry sen Klausa Schwaba numero uno. I na pewno jest wspierany przez wielu podobnie myślących ludzi na całym świecie.

Jest dobrze przygotowany do realizacji ich programu. Jego wpływ dociera do „wysokich osiągnięć”, polityków, przemysłowców, dyrektorów korporacji, artystów – każdego, kto ma „imię i reputację” – na całym świecie.

Dzięki słynnym teraz - niektórzy powiedzieliby niesławnym - corocznym spotkaniu w Davos w Szwajcarii, gdzie spotykają się elita i ich sojusznicy, Schwab i jego kumple zamierzają kształtować świat według własnego, wymyślnego planu. Oczywiście Schwab spotyka się również ze swoimi przyjaciółmi i kumplami na innych specjalnych wydarzeniach i osobistych kontaktach, aby potajemnie kształtować świat.

Gdybyś opowiedział tę historię obcemu z kosmosu, nie uwierzyłby w to.

Chyba że ci „ludzie”, którzy planują ukształtować świat około 7,9 miliarda ludzi zgodnie ze swoją wolą i wizerunkiem, sami są niewybranymi „obcymi”.

Wyobraź sobie, że nikt nie głosował na Schwaba, WEF lub na któregoś z jego bogatych korporacyjnych i finansowych kumpli. A jednak zachowują się tak, jakby byli właścicielami Matki Ziemi - być może całego wszechświata. Myśl warta rozważenia.

Parafrazując Davida Rockefellera:

„…Świat jest teraz bardziej dojrzały i gotowy do pójścia w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od narodowego samostanowienia praktykowanego przez minione stulecia” (cyt. w Aspen Times, 15 sierpnia 2011 r., podkreślenie dodane).

My, ludzie, nie zaakceptujemy, że niewybrana, samozwańcza osoba lub organizacja – nie Schwab, nie WEF, nie G-7, nie G-20 – nie NATO – ma kontrolę nad naszym życiem i życiem decydują nasze dzieci.

Ludzie, obudźcie się!

Wielki Reset wyłonił się z Covid-19

Według Schwaba Wielki Reset, który wyłonił się z Covid-19, wydaje się być wspierany przez światową elitę, a nie ludność świata, według Schwaba. To znowu według Schwaba niepowtarzalna okazja do przekształcenia świata. Nie został wybrany, ale on i jego kumple decydują o tym, jak musi żyć 7,9 miliarda ludzi.

Czy pytał ludzi na całym świecie, czy chcą być przemienieni zgodnie z jego neoliberalnymi, dyktatorskimi i nieludzkimi ideami? Nie, oczywiście nie. Megalomaniacy nigdy nie dbają o ludzi.

My, ludzie, tego nie zaakceptujemy; My ludzie zwyciężymy.

Wielki reset i relacje Putina i Schwab

WEF i spółka, gdyby byli zainteresowani pokojem, mogliby wykorzystać swoje wpływy, a nawet napiąć muskuły, by zakończyć trwającą obecnie okrutną wojnę na Ukrainie. Możesz powstrzymać okrutne zabijanie. Ale WEF milczy, poza tym, że usunęła ze strony internetowej WEF wszelkie odniesienia do relacji Putina z WEF. Co to mówi?

W swoim przemówieniu na wirtualnym „Davos” 2021 prezydent Putin chwalił się swoją 30-letnią przyjaźnią z Klausem Schwabem. Putin uczęszczał także do

Akademii Młodych Globalnych Liderów Klausa Schwaba (YGL).


Wszelkie odniesienia i zdjęcia wskazujące na ten fakt zniknęły z Internetu. Nazwisko Putina zostało usunięte ze strony WEF. WEF, czyli Klaus Schwab, nie chce, aby świat myślał, że jest powiązany z Putinem. Oczywiście takie połączenie nie znika z dnia na dzień. Nie jest już łatwo widoczny dla światowej opinii publicznej.

Te zdjęcia mówią same za siebie.


Poniżej prezentacja Władimira Putina przez Klausa Schwaba na wirtualnym spotkaniu WEF w styczniu 2021 r., na której zaprosił prezydenta Putina do wygłoszenia specjalnego przemówienia.

Vlad rozpoczyna swoje przemówienie odwołując się do swojego przyjaciela Klausa – wspomina, że znają się od 1992 roku – 30-letniej przyjaźni (dodatki autora).


Czy prezydent Putin zerwał ze Schwabem, z WEF, z elitarnymi kręgami, które rządzą Zachodem – i próbują rządzić Rosją i światem? To możliwe, ale na razie pozostaje tajemnicą. Wciąż jest zbyt wiele punktów, które do siebie nie pasują. Na przykład szefowa Centralnego Banku Rosji, pani Elvira Nabiullina.

Putin dokładał wszelkich starań, aby nawiązać dobre stosunki z Zachodem i współpracować z Europą – na próżno. Im bardziej się starał, tym bardziej był odrzucany. Jego nieustanne postępy w kierunku Zachodu, jego postępy dyplomatyczne, wydawały się niemal absurdalnie służalcze dla zewnętrznego obserwatora.

Jednym z ostatnich incydentów jest pozorna niemożność przejęcia kontroli nad rosyjskim bankiem centralnym, który pozostaje w rękach zachodniego piątego felietonisty, pani Nabiulliny, co najprawdopodobniej spowodowało utratę około 500 miliardów dolarów rosyjskich rezerw z krajów G7 zostały „zablokowane” – eufemizm oznaczający „skradziony”.

Czy to zaplanowana farsa czy prawdziwa?

Pani Nabiullina była również doradcą ekonomicznym prezydenta Putina od maja 2012 do czerwca 2013 roku, po tym jak pełniła funkcję Ministra Rozwoju Gospodarczego i Handlu od września 2007 do maja 2012 roku.

W 2019 roku pani Nabiullina jest 53. najpotężniejszą kobietą na świecie według magazynu Forbes.

Siergiej Głazjew, geniusz ekonomiczny, powrócił niedawno na Kreml jako główny doradca Putina. Jedną z pierwszych genialnych rad Głazjewa, na podstawie których zastosował się Putin, była decyzja, że wszystkie węglowodory sprzedawane przez Rosję na Zachód muszą być opłacane w rublach rosyjskich.

W rezultacie wartość rubla z dnia na dzień wzrosła do najwyższego poziomu od początku wojny. Będzie rósł, bo świat zachodni pilnie potrzebuje energii - a Rosja jest ważnym dostawcą.


Czy to możliwe, że wkrótce będziemy mieli petro-rubel, który pozwoli Rosji drukować nieograniczoną liczbę rubli, tak jak zrobił to Departament Skarbu USA, kiedy dolar stał się walutą OPEC w handlu węglowodorami w 1973 roku?

Jak to pasuje do intencji WEF, aby stworzyć zglobalizowany, zdigitalizowany świat pod tyranią jednego świata, z ostatecznie zdigitalizowaną walutą – kontrolowaną, przez kogo jeszcze, zachodnimi oligarchami finansowymi?

I jeszcze prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenskij. On również nie jest obcy Klausowi Schwabowi. Wydaje się, że ma całkiem dobre relacje z Klausem Schwabem. Czy WEF pomógł umieścić byłego komika na szczycie Ukrainy?

Może czas pokaże.

Jak dotąd Schwab i WEF wydają się równie milczeć w sprawie Zełenskiego i nawet nie zalecają zawieszenia broni czy porozumienia pokojowego. Można się zastanawiać, dlaczego nie?

Można by mieć nadzieję, że wpływ WEF pomoże zakończyć walki i szaleńcze zabijanie, doprowadzając obie strony do stołu negocjacyjnego i promując pokój.

Biorąc pod uwagę bezsensowne zabijanie dziesiątek tysięcy niewinnych ludzi, niszczenie całych miast i domów ludzi, dlaczego Schwab nawet nie próbuje tego dokonać? Jaki jest jego plan?

Można się zastanawiać, czy WEF ma program pokojowy, czy wojenny, ponieważ szef WEF wydaje się być przyjazny dla obu przywódców tej brutalnej wojny, ale milczy, nie wzywając ich do rozmów pokojowych.

Może wojna, podobnie jak oszustwo Covid przed wojną, jest częścią planu i marzeń Klausa Schwaba o Wielkim Resecie?

Zakładając, że oszustwo Covid było i jest częścią Wielkiego Resetu – Klaus Schwab powiedział radośnie w połowie lat dwudziestych, kiedy jego książka Reset została opublikowana:

„Pandemia [Covid-19] stanowi rzadką, ale wąską okazję do ponownego przemyślenia, ponownego przemyślenia i zresetowania naszego świata”.

Czy Schwab wie, co zawiera pospiesznie opracowane szczepionki? Że mogą służyć celom eugenicznym i z czasem przyczynić się do śmierci niezliczonych milionów, a może nawet setek milionów ludzi?

Istnieją twierdzenia, że niektóre szczepionki, zwłaszcza szczepionki mRNA firmy Pfizer i Moderna, zawierają toksyczne lub śmiertelne substancje, takie jak tlenek grafenu, wirus HIV i „adiuwanty” (termin używany przez Modernę), które sterylizują kobiety i powodują poronienia. Zobacz to . Nic z tego nie zostało jeszcze udowodnione i wymaga dalszych badań.

Kryzys na Ukrainie

Ukraina to szambo Zachodu, gdzie odbywa się handel kobietami i dziećmi, handel narkotykami i organami; gdzie prane są miliardy i miliardy dolarów; w którym wysocy rangą politycy amerykańscy i ich synowie prowadzą swoje podejrzane interesy, w tym Hunter Biden, syn prezydenta Bidena.

Są inni, potomkowie amerykańskich senatorów, niekontrolowani, bo na bagnach tylko mafiosi i – oczywiście – przestępcy umysłowi śledzą oszustwa i wykroczenia, które nie mogły ujść bezkarnie w żadnym cywilizowanym kraju – zobacz też ten krótki artykuł, m.in. jeden 4-minutowy filmik amerykańskiej dziennikarki Laury Logan, która jest na miejscu. Ona prawie nie zostawia odwróconego kamienia.

Teatr wojny – Ukraina – jest krajem zorientowanym na Zachód, ale o dziwo żaden z zachodnich przywódców poważnie się nie ingeruje i nie mówi „stop”. Nie musiałoby to być NATO, mógłby to być którykolwiek z europejskich krajów partnerskich solidarnie wzywających Rosję do zaprzestania i szukania porozumienia pokojowego lub nakłaniający Zełenskiego do przynajmniej zaakceptowania warunków Putina dotyczących zawieszenia broni w celu poważnego wynegocjowania pokoju rozdać.

Każdy z tych przywódców (sic!) mógłby zaproponować siebie jako mediatorów. Dziwne, żaden z nich nie. Każdy woli ukarać „złego faceta”, wiedząc doskonale, że głównymi ofiarami tych sankcji są sami Europejczycy.

Zamiast tego krążą plotki o zbliżającym się ataku NATO na Rosję. Miejmy nadzieję i módlmy się, że to tylko plotki.

Czy bierność krajów zachodnich na rzecz pokoju, a zamiast tego samobójstwo gospodarcze z sankcjami bumerangowymi, jest częścią ich poświęcenia dla większego planu, który mogli wykluć z WEF, jest gigantycznym krokiem w kierunku Wielkiego Resetu?

Ponownie, bez względu na to, ilu cywilów, w tym dzieci i kobiety, ginie w tym procesie, globaliści nie mają szacunku dla ludzkiego życia. Globaliści są megalomanami i dążą do One World Tyranny (OWT).

Oprócz tysięcy zabitych, wojna spowodowała już od 2 do 3 milionów uchodźców uciekających do Europy Zachodniej, gdzie na pierwszy rzut oka są przyjmowani stosunkowo dobrze. Ich przyznanie stoi w bezpośredniej sprzeczności ze sposobem, w jaki Zachód, a więc przede wszystkim Europa, traktuje wojennych czy polityczno-ekonomicznych uchodźców z Afryki, Afganistanu i innych krajów o ubarwionych twarzach. Te kolorowe twarze, kobiety, dzieci i mężczyźni, są często odrzucani i dyskryminowani w Europie, chociaż większość z nich pochodzi z skrajnej potrzeby i ubóstwa.

A propos, czy to nie mówi wszystkiego o Zachodzie? Skoro są zdolni do tak bezwzględnej i otwartej dyskryminacji – czy logicznie rzecz biorąc nie są również zdolni do „spiskowania z diabłem”, zapewne z WEF i wszystkimi, którzy wspierają i popychają Wielki Reset w kierunku Tyranii jednego świata?

Stany Zjednoczone zwiększyły sprzedaż broni ośmiokrotnie od czasu przygotowań i rozpoczęcia wojny – większość na eksport do krajów NATO, którą następnie przeładowują na Ukrainę, gdzie są wydawane niekiedy przeszkolonemu personelowi wojskowemu lub niewojskowemu. Pewne jest, że wiele z tych rodzajów broni, które trafiły na Ukrainę w sposób niekontrolowany, trafi na czarny rynek – z organizacjami mafijnymi – lub zostanie reeksportowane.

Wzrost gospodarczy w USA ożywia się:

„Wojna jest warunkiem nowego wzrostu, co oznacza, że jest to nie tylko kontynuacja polityki, ale także kontynuacja gospodarki innymi sposobami” (Claudia von Werlhof, niemiecka socjolog i politolog). Gospodarka USA w ponad 50% zależy od kompleksu wojskowo-przemysłowego, w tym od innych branż i usług związanych z wojną.

Wojny i konflikty będą nadal konieczne pod rządami Nowej Tyranii Słowa (NWT), o ile zachowamy neoliberalną strukturę finansową i gospodarczą. Ukraina jest tylko prekursorem kolejnych, ponieważ światowa gospodarka pogrążona jest w chaosie – planowanym chaosie – który zapewni impuls do przyjęcia w pełni cyfrowego systemu finansowego walutowego.

Wojna się opłaca. Zabijanie jest niezwykle opłacalne. Jeszcze bardziej masowe zabijanie bronią masowego rażenia, niezależnie od tego, czy chodzi o dziesiątki tysięcy kochanych na Zachodzie Ukraińców – co za hipokryzja!

śmierć to zysk

A wszechmocny WEF nie interweniuje o pokój, o położenie kresu zabijaniu? Tak potężny WEF, który pod jego kierownictwem chce zmienić porządek świata i udaje, że czyni go „lepszym miejscem”?

A co z tym klejnotem? Larry Fink z BlackRock mówi w niedawnym liście do akcjonariuszy: „Ale rosyjska inwazja na Ukrainę położyła kres globalizacji, którą widzieliśmy w ciągu ostatnich trzech dekad…”. - Prawdziwy czy fałszywy? Zobacz ten link RT .

Larry Fink, aka BlackRock, jest bliskim zwolennikiem Klausa Schwaba i WEF. Co oznaczałaby wojna deglobalizująca dla Wielkiego Resetu?

Wojna na Ukrainie: w kierunku „prywatyzacji wojny nuklearnej”?

22 marca 2020 r. profesor Chossudowski napisał:

... 6 sierpnia 2003 roku, w Hiroszimę, za zamkniętymi drzwiami odbyło się tajne spotkanie w Kwaterze Głównej Dowództwa Strategicznego w bazie sił powietrznych Offutt w Nebrasce.

„Obecni byli starsi liderzy przemysłu jądrowego i kompleksu wojskowo-przemysłowego. To mieszanie się wykonawców robót obronnych, naukowców i decydentów nie miało na celu upamiętnienia Hiroszimy. Spotkanie miało na celu przygotowanie gruntu pod rozwój nowej generacji „mniejszej”, „bezpieczniejszej” i „bardziej użytecznej” broni nuklearnej do użycia w „wojnach nuklearnych w teatrze” XXI wieku” (Michel Chossudowski , sierpień 2011)

To spotkanie miało kluczowe znaczenie dla „prywatyzacji wojny nuklearnej”, która doprowadziła do programu broni jądrowej Obamy o wartości 1,2 biliona dolarów, który obecnie (za Bidena) ma wzrosnąć do 2 bilionów dolarów do 2030 roku. (tamże)

Czy to oznacza, że nie widać końca wojny na Ukrainie? Że może przerodzić się w wojnę nuklearną?

Chossudowski kontynuuje:

„Niewypowiedziana rzeczywistość wojny nuklearnej to wzajemne gwarantowane zniszczenie (MAD) i koniec ludzkości, jaką znamy”.

Prywatyzacja wojny rosyjsko-ukraińskiej może być narzędziem do przyspieszenia Wielkiego Resetu – czyli zakończenia Agendy ONZ 2030. Jeśli tak, byłoby to sprzeczne z przewidywaniami Larry'ego Finka o końcu globalizacji. Uczyniłoby to cichy udział WEF w wojnie – poprzez „tolerowanie” go – oraz aktywny udział Rosji jako najcenniejszego partnera WEF zrozumiałym, ale nigdy nieuzasadnionym.

Bliskość prezydenta Putina do Schwaba i WEF znajduje również odzwierciedlenie w fakcie, że Rosja buduje „Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej”. Będzie miała siedzibę w ANO Digital Economy w Moskwie. ANO (Autonomiczna Organizacja Non-Profit) to platforma współpracy publiczno-prywatnej na rzecz promocji gospodarki cyfrowej oraz koordynująca udział ekspertów i firm. „Będzie pracować w globalnej sieci, aby zmaksymalizować korzyści płynące z technologii, takich jak sztuczna inteligencja i Internet rzeczy, jednocześnie minimalizując ich ryzyko”.

13 października 2021 r. WEF opublikował: Rosja dołącza do sieci Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej.

Moskwa, Rosja, 13 października 2021 – Rosja odegra wiodącą rolę w kształtowaniu Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Dziś przywódcy Federacji Rosyjskiej i Światowego Forum Ekonomicznego ogłosili utworzenie Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej w Rosji.

Jako część globalnej sieci Światowego Forum Ekonomicznego, nowe centrum zgromadzi liderów biznesu, decydentów i członków społeczeństwa obywatelskiego, aby pomóc w kształtowaniu i testowaniu innowacyjnych podejść do polityki technologicznej.

W ciągu ostatnich pięciu lat sieć Światowego Forum Ekonomicznego Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej rozszerzyła się do 15 krajów. Zespoły projektowe współpracowały ze sobą w sektorach publicznym i prywatnym, aby opracować nowe zasady dotyczące latania dronami i samolotami komercyjnymi w tej samej przestrzeni powietrznej, zamówień rządowych na sztuczną inteligencję oraz przyspieszenia odpowiedzialnego przyjmowania blockchain w globalnym łańcuchu dostaw.

Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej w Rosji będzie zlokalizowane w ANO Digital Economy w Moskwie. Będzie działać w globalnej sieci, aby zmaksymalizować korzyści płynące z technologii, takich jak sztuczna inteligencja i Internet rzeczy, jednocześnie minimalizując ich ryzyko.

Biorąc pod uwagę te precedensy stosunkowo bliskich relacji między prezydentem Putinem a Klausem Schwabem, WEF, pojawia się pytanie: czy ta wojna wspiera program WEF dotyczący zglobalizowanego świata, tyranii jednego świata?

A może Putin faktycznie zrywa ze Schwabem i WEF, ostatecznie rozstając się z Zachodem?


Jeśli tak, może to oznaczać koniec Wielkiego Resetu, jak planował i o którym marzył Schwab i jego kumple, oraz ruch w kierunku wielobiegunowego świata z masywnym Polakiem euroazjatyckim dowodzonym przez Chiny i Rosję, przy jednoczesnym zachowaniu autonomii i suwerenności każdego kraju.

W ostatnich tygodniach Chiny wielokrotnie powtarzały światu, że wojna nie jest rozwiązaniem, że powinny rozpocząć się rozmowy pokojowe, że nowa struktura świata powinna być wielobiegunowa (w przeciwieństwie do jednobiegunowej, jak marzy Klaus Schwab) i że należy szanować suwerenność narodów .

Może być za wcześnie, aby dojść do jakichkolwiek ostatecznych wniosków, ale nigdy nie jest za wcześnie, aby pamiętać, że my, ludzie, jesteśmy z niewybranym WEF i związanymi z nim niejasnymi oligarchami, a nie przez jeden wybrany nikczemny mroczny kult, który ma być zniewolony, i nie dopuścimy do tego.

Ludzie! Powstań w pokoju i dla pokoju.

My, ludzie, odrzucamy Wielki Reset WEF, odrzucamy Agendę ONZ 2030;
My, ludzie, odrzucamy w pełni zdigitalizowany, w pełni kontrolowany i monitorowany świat;

My, ludzie, nigdy, przenigdy nie zaakceptujemy jednej światowej tyranii.

Wróćmy do suwerennych państw narodowych
i dążmy do prawdziwej demokracji, w której ludzie decydują o swoim życiu i przyszłości.

I na koniec przebaczmy im, bo nie wiedzą, co czynią.

ŹRÓDŁO: UKRAINA-ROSJA I ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE (WEF). PLANOWANY KAMIEŃ MILOWY W KIERUNKU „WIELKIEGO RESETU”?
Jadwiga Bob shares this
25
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.


Globaliści wzniecili wojnę na Ukrainie, aby ustanowić tyranię Nowego Porządku Świata -

.
.

.

Nowy Porządek nie jest nieuniknionym przeznaczeniem i można go obalić i potępić,

jeśli tylko narody świata zdadzą sobie sprawę, że zostali oszukani i oszukani przez oligarchię jasno zidentyfikowanych przestępców,

którzy pewnego dnia będą musieli odpowiedzi na te sankcje i te bloki funduszy, …
More
.
.


Globaliści wzniecili wojnę na Ukrainie, aby ustanowić tyranię Nowego Porządku Świata -

.
.

.

Nowy Porządek nie jest nieuniknionym przeznaczeniem i można go obalić i potępić,

jeśli tylko narody świata zdadzą sobie sprawę, że zostali oszukani i oszukani przez oligarchię jasno zidentyfikowanych przestępców,

którzy pewnego dnia będą musieli odpowiedzi na te sankcje i te bloki funduszy, które dziś bezkarnie stosują wobec każdego,

kto nie zginie przed nimi kolana.

.

Światowy kryzys, z którym przygotowywany jest rozpad tradycyjnego społeczeństwa,

objął także Kościół katolicki,

którego hierarchia jest zakładnikiem apostatów będących dworzaninami władzy. [4]

Był czas, w którym papieże i prałaci konfrontowali się z królami bez troski o ludzki szacunek, ponieważ wiedzieli, że przemawiają głosem Jezusa Chrystusa, Króla królów. Rzym cezarów i papieży jest teraz opuszczony i milczący.

..
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

Rozważanie możliwości rozszerzenia NATO na Ukrainę bez myślenia, że wywoła ona uzasadnione protesty Rosji, jest niczym innym jak zagadką, zwłaszcza że w 1991 roku NATO zobowiązało się wobec Kremla, że nie będzie dalej rozszerzać.


Mało tego: pod koniec 2021 r. Der Spiegel opublikował projekty traktatu ze Stanami Zjednoczonymi oraz umowy z NATO o gwarancjach bezpieczeństwa ( tutaj , tu i tu…More
.

Rozważanie możliwości rozszerzenia NATO na Ukrainę bez myślenia, że wywoła ona uzasadnione protesty Rosji, jest niczym innym jak zagadką, zwłaszcza że w 1991 roku NATO zobowiązało się wobec Kremla, że nie będzie dalej rozszerzać.


Mało tego: pod koniec 2021 r. Der Spiegel opublikował projekty traktatu ze Stanami Zjednoczonymi oraz umowy z NATO o gwarancjach bezpieczeństwa ( tutaj , tu i tu).

Moskwa zażądała od swoich zachodnich partnerów gwarancji prawnych, które uniemożliwiłyby dalszą ekspansję NATO na wschód poprzez włączenie Ukrainy do sojuszu, a także tworzenie baz wojskowych w krajach postsowieckich.


Propozycje zawierały również klauzulę o nierozmieszczaniu przez NATO broni ofensywnej w pobliżu granic Rosji oraz o wycofaniu sił NATO w Europie Wschodniej z powrotem na pozycje z 1997 roku.

Jak widzimy, NATO nie dotrzymało swoich zobowiązań wobec Rosji, a przynajmniej wymusiło sytuację w bardzo delikatnym momencie dla równowagi geopolitycznej.

Powinniśmy zadać sobie pytanie, dlaczego Stany Zjednoczone – a raczej amerykańskie głębokie państwo , które odzyskało władzę po fałszerstwie wyborczym, które sprowadziło Joe Bidena do Białego Domu – chce tworzyć napięcia z Rosją i angażować w konflikt swoich europejskich partnerów, ze wszystkimi tego konsekwencjami możemy sobie wyobrazić.

..
Michal Andrzej Holz
Co do agendy 2030. Numerologia pomija zero. Więc obawiam się żeby czasem nie była to data dla falszywego poczucia ze jest to dość daleko. Właszcza że,globalny rząd także chce wprowadzić globalną religię. Parlament religi świata ma się spotkać w sierpniu 2023 pod hasłem obrony pokoju i praw człowieka. Spotkanko w Chicago,tam gdzie w 1893 roku spotkali sie pierwszy raz.William E.Swing jest jednym …More
Co do agendy 2030. Numerologia pomija zero. Więc obawiam się żeby czasem nie była to data dla falszywego poczucia ze jest to dość daleko. Właszcza że,globalny rząd także chce wprowadzić globalną religię. Parlament religi świata ma się spotkać w sierpniu 2023 pod hasłem obrony pokoju i praw człowieka. Spotkanko w Chicago,tam gdzie w 1893 roku spotkali sie pierwszy raz.William E.Swing jest jednym z najwiekszych prekursorów projektu "Parliament of the world religion". Jest nawet strona na facebooku. Ogólnie projekt rażąco sprzeczny z biblią,jest to miks wyznaniowy gdzie ONZ też jest organem nadrzędnym. Alice bailey,angielska okultystka,napisała ponad 20 książek będąc w duchowym transie jako medium. Autorstwo przypisuje "djwal khul". Jest to ezoteryczny przewodnik ze świata astralnego,biblijny demon. W 1922 założyła organizację "Lucyfer publishing company". Szerząc poglądy i nauki archanioła Lucyfera który przyniósł ludzkości inteligencję.Kim jest ten biedny skrzywdzony lucuś to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Biblijny diabeł,ezoteryczny pan wenus,kozioł z mendes,baphomet. Potem zmienili nazwę na "lucis trust".Okazuje się że jest taka strona internetowa. Tam znajdziemy informację o tym że,jest druga organizacja, "world goodwill". Te 2 okultystyczne organizacje zasiadają jako organizacje non profit w ONZ...one projektowały Agendę 2030.Przejrzałem jej książki. Duszek wspominał znany slogan "NWO"-"new world order-nowy porządek świata". Agendę przyjęły wszystkie kraje członkowskie!
Nowy porządek,nowy ład.nie brzmi bardzo podobnie? Nawet bardzo. Apokalipsa 13 rozdział wersy 16 i 17 "Przymuszała wszystkich — małych i wielkich, bogatych i biednych, wolnych i niewolników — żeby na prawą rękę albo na czoło przyjęli znak 17 tak iż nikt nie mógłby kupować ani sprzedawać oprócz osób, które mają znak— imię bestii albo liczbę jej imienia. ".Apostoł Jan opisał świat bez klasy średniej! Jak ma sie do tego Nowy Porządek? W teori spiskowej jest klasa Panow bogatych i biedaków niewolników. Nie ma klasy średniej. Jan wspomina o znaku i że bez niego nie kupisz ani nie sprzedasz bez niego.Wygląda na świat bez gotówki i nawet produkcji.Idealnie podobny do wizji klausha schwaba i jego wielkiego resetu,cyfrowego pieniądza. Film "szach mat dla ludzkości"-12 minut a pokazuje że już w 2012 można było to obejrzeć,pięknie zrobiona inscenizacja obecnego czasu do terazniejszego czasu.Alice pisała o pojawieniu się nauczyciela świata. Pana Maitreję.okazuje się że chrzescijanie oczekują powrotu Jezusa,żydzi mesjasza,buddysci kolejnej reinkarnacji buddy,hinduisci-10 awatara wisznu,nazywa się kalkin,na białym koniu postac-podróba. 2 list Apostoła Pawja do Tesaloniczan 2 rozdział. Paweł wspomina że przed nadejsciem dnia Pańskiego,musi się objawić człowiek bezprawia,syn zatracenia ktory wyniesie się nad religie,zasiądzie w światyni Bożej i nazwie się Bogiem,powracajcy Chrystus go zgładzi.Jego pojawieniu się będzie towarzyszyc wielka gama cudów,zjawisk z pod ręki szatana. W książkach Alice B. Duszek kładł mega nacisk na rok 2025,światowy rząd? Nie wiem ale najprawdopodobniej tak. Na facebooku "alicn ailey books". Tam można spojrzec samemu. Więc tym bardziej samemu zweryfikować.