przeciwherezjom
Właśnie znalazłem "przypadkowo" na chomikuj.pl/TRADITION/*c5*9awiadectwa
"Chip RFID to otwarcie nowych możliwości w zakresie szyfrowania tożsamości, co jednocześnie jest gigantycznym zagrożeniem. Otóż to; właśnie on może być wszczepiany że szczepionką Conwid-19 tylko w dwóch miejscach na ciele człowieka: na czole w okolicach linii włosów oraz na zewnętrznej stronie dłoni prawej ręki. Ma to …More
Właśnie znalazłem "przypadkowo" na chomikuj.pl/TRADITION/*c5*9awiadectwa
"Chip RFID to otwarcie nowych możliwości w zakresie szyfrowania tożsamości, co jednocześnie jest gigantycznym zagrożeniem. Otóż to; właśnie on może być wszczepiany że szczepionką Conwid-19 tylko w dwóch miejscach na ciele człowieka: na czole w okolicach linii włosów oraz na zewnętrznej stronie dłoni prawej ręki. Ma to bezpośredni związek z prawidłową pracą Bio-chipa.
Mianowicie ładuje się on dzięki zmianom temperatury ciała, a te najgwałtowniej występują właśnie na czole i na dłoni.
Głównym źródłem zasilania baterii w takim nadajniku jest skoncentrowany lit, który gdy się rozleje w ciele w przypadku uszkodzenia Bio-chipa, może powodować bardzo bolesne poparzenia lub ciężkie owrzodzenia i śmierć w mękach.
Jest już zaawansowany plan Rządu wszczepiania czipów w integracji ze stawianymi obecnie w Polsce antenami telekomunikacji 5G na szkołach czy kościołach itp. „Nasze czipy będą stale wysyłać raporty o naszym zdrowiu do stacji bazowych budowanych przez Microsoft na terenie Polski. Czipy będą podłączone do naszego systemu nerwowego i w momencie usunięcia czipa przez właściciela, wyśle on sygnał do najbliższego masztu 5G o braku połączenia z właścicielem. Co się wtedy stanie można było zobaczyć w ostatniej reklamie chińskiego sprzętu do rozpoznawania twarzy. Zacznie się polowanie. Takie osoby będą zamykane w gettach - miejscach odosobnienia jak koszary wojskowe. Potem tylko los Piekła u Lucyfera."
Tak od siebie ten chomik z linka powyżej jest super. Gościu wstawia na oko wszystko prawdziwe. Polecam!
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
nie żyje i wspaniały plan poszedł sie rąbać
wacula25wp.pl
A tak jak prałat ks. Jankowski też nie mógł się bronić wystawili mu pomnik zasług a później go wyrzucili na śmieci historii gdy prawda wyszła na jaw.
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
ON JUZ NIE MOZE SIE BRONIC A TYMI OSKARZENIAMI SZATAN ATAKUJE NA WIERNYCH KOSCIOLA JEZUSA
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
DLACZEGO PO SMIERCI PADAJA OSKARZENIA, CZY TO NIE TYPOWA WALKA Z JEZUSEM
RKL25.