25:09
Bacalublin
823.8K
Sen Proroczy Szymona” z Satoczna z 30 lipca 2010 roku. Sen Proroczy Szymona” z Satoczna z 30 lipca 2010 rokuMore
Sen Proroczy Szymona” z Satoczna z 30 lipca 2010 roku.

Sen Proroczy Szymona” z Satoczna z 30 lipca 2010 roku
Michalineus
Nie mówimy "od miesiąca czasu", "od roku czasu" ani "od godziny czasu". Kiedyś, za moich czasów, uczono tego w podstawówce. Dbajmy o poprawność języka.
kamilos
ten sen Szymona to opis nadchodzącego Ostrzeżenia
zapis
Głos jest podobny do tegoż księdza z tego radia 😲 www.konsolata.pl/radio
nukula
Czy ten ksiądz aby to nie ks. Adam Skwarczyński? Podobny głos.
nevada60
ORGANIZUJCIE SIĘ W GRUPY PARAFIALNE, DIECEZJALNE A POTEM W JEDNĄ NARODOWĄ, INTRONIZACJA MUSI SIĘ ODBYĆ.
Daję Wam tą stronę do organizowania się, PISZCIE, WYSYŁAJCIE, RÓBCIE COŚ. Jak my ich nie zasypiemy listami, intencjami, modlitwami, pielgrzymkami to liście jesienne nas przysypią i tyle z nas będzie.
„Bo przed winobraniem, gdy kwiaty opadną i zawiązany owoc stanie się dojrzewającym gronem, wtedy …More
ORGANIZUJCIE SIĘ W GRUPY PARAFIALNE, DIECEZJALNE A POTEM W JEDNĄ NARODOWĄ, INTRONIZACJA MUSI SIĘ ODBYĆ.
Daję Wam tą stronę do organizowania się, PISZCIE, WYSYŁAJCIE, RÓBCIE COŚ. Jak my ich nie zasypiemy listami, intencjami, modlitwami, pielgrzymkami to liście jesienne nas przysypią i tyle z nas będzie.

„Bo przed winobraniem, gdy kwiaty opadną i zawiązany owoc stanie się dojrzewającym gronem, wtedy On obetnie gałązki winne nożycami, a odrośle odciąwszy odrzuci. Wszyscy razem pozostaną dla górskich ptaków drapieżnych i dla dzikich zwierząt na ziemi. Drapieżne ptaki na nich żerować będą latem, a wszystka dzika zwierzyna na nich przezimuje”. Iz.18,5-6
AMB I
(z Ew. św. Marka 15,33)
A gdy nadeszła godzina szósta, mrok ogarnął całą ziemię aż do godziny dziewiątej.
(z Ew. św. Mateusza 27,45-46)
Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątejwww.biblia.poznan.pl/PS/47_MT__/027P.HTM. Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem: «Eli, Eli, lema sabachthani?»www.biblia.poznan.pl/PS/47_MT__/027P.HTM, to znaczy Boże mój, …More
(z Ew. św. Marka 15,33)
A gdy nadeszła godzina szósta, mrok ogarnął całą ziemię aż do godziny dziewiątej.
(z Ew. św. Mateusza 27,45-46)
Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątejwww.biblia.poznan.pl/PS/47_MT__/027P.HTM. Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem: «Eli, Eli, lema sabachthani?»www.biblia.poznan.pl/PS/47_MT__/027P.HTM, to znaczy Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił?

(z Ew. św. Łukasza 23,44-46)
Było już około godziny szóstej i mrok ogarnął całą ziemię aż do godziny dziewiątej. Słońce się zaćmiłowww.biblia.poznan.pl/PS/49_LK__/023P.HTM i zasłona przybytku rozdarła się przez środek. Wtedy Jezus zawołał donośnym głosem: Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojegowww.biblia.poznan.pl/PS/49_LK__/023P.HTM. Po tych słowach wyzionął ducha.

(z Ew. św. Jana 19, 13-42; 20, 1-31; 21,1- 12)
Gdy więc Piłat usłyszał te słowa, wyprowadził Jezusa na zewnątrz i zasiadł na trybunale, na miejscu zwanym Lithostrotoswww.biblia.poznan.pl/PS/50_J___/019P.HTM, po hebrajsku Gabbata. Był to dzień Przygotowania Paschy, około godziny szóstejwww.biblia.poznan.pl/PS/50_J___/019P.HTM. I rzekł do Żydów: «Oto król wasz!» www.biblia.poznan.pl/PS/50_J___/019P.HTMA oni krzyczeli: «Precz! Precz! Ukrzyżuj Go!» Piłat rzekł do nich: «Czyż króla waszego mam ukrzyżować?» Odpowiedzieli arcykapłani: «Poza Cezarem nie mamy króla». Wtedy więc wydał Go im, aby Go ukrzyżowano. … … …

Dzielę się swoim snem o Krzyżu z nocy z 14/15.11.2001 roku:
Widzę piękny, czysty firmament nieba. Na zachodzie, duży złoty Krzyż, a dookoła dużo maleńkich krzyżyków. Duży Krzyż, miał wyraźne belki, a te małe krzyżyki to zaledwie poprzecinane kreski, ale mające złote światło.
Przeniosłam wzrok na drugą stronę i zobaczyłam miasto z wieżą kościoła, umieszczone na niebie jak pocztówka, które samo przesuwało się na wschód.
krysio13
Szczesc Boze.Po wysluchaniu księdza przypomnialem sobie swój sen w ktorym widzialem ogromną bardzo ciemna chmure zblizajaca sie do nas.Była ona przerazajaca.Ktos powiedział do mnie"to Polski nie minie".Nikogo w tym snie nie widziałem tylko głos męski mówił do mnie.W snie Szymona tez jest chmura.Wiedziałem ze nadejscie tej chmury wrózy koniec .Andrzej.
Andrzej Postek
Cieszę się, że obejrzałem a przede wszystkim wysłuchałem przekazu słownego, który wygłosił kapłan z Sątoczna. Jestem od dłuższego czasu pod wrażeniem możliwości "końca świata"... Ten film wpisuje się w świat moich lęków i obaw i budzi moje nikłe nadzieje, że ja się może gwałtownie nie zestarzejęi i rozsypię na popiół...Andrzej Postek