Clicks703
csk.news
1

Kardinál Se Obává Německého Rozkolu - Který Zde Již Je

Míří Německo k rozkolu? "Obávám se: Ano! A Doufám, že: Ne!" - uvedl Kardinál Gerhard Ludwig Müller pro Kath.net (5. května).

Uvádí, že "Německá Církev" neexistuje "kromě v myslích autoritářských biskupů, kteří svůj úřad zneužívají, laických funkcionářů lačných po moci a ideologicky zakořeněných profesorů."

Müller varuje před Křesťanstvím, které se vzdává pravdy zjevení, omezuje se na sociální etiku a náboženský sentimentalismus, má pouze vnitřní-světskou legitimitu a dělá si ze sebe blázna před světskou veřejností. Takové “Křesťanství" by nemělo ronit slzy nad svou"samo-produkující relevanci," poznamenává.

Pro Müllera je navýšení "reality života" - koncept, který František často používá - do pastorační super-dogma je Trojský kůň, vytvořený oportunisty pro oklamání prostoduchých oponentů.

Kardinál namítá, že sám Krist zná "reality života” obou, dobrých a špatných lidí. Kristus na tyto reality nereagoval adaptací a "změnami paradigmatu".

Co se týče mediálně vytvořené hysterie, Müller poznamenává, že deset nejbohatších mužů světa, vidělo od počátku Koronavirové paniky, nárůst jejich hodnoty mění o 550 miliard dolarů, zatímco miliony ztratily jejich práci.
A:

“Hlavní sdělovací prostředky jsou v jejich rukou. Mají monopol na interpretaci světových událostí a pokládají obyčejné lidi za batolata, o které se mají postarat.

Obrázok: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsZcllkncnpk
dyk
Do 10 let budou mít lidé implantovaný čip v mozku nebo kůži, uvedl Klaus Schwab

ac24.cz/…antovany-cip-v-mozku-nebo-kuzi-uvedl-klaus-schwab/