Clicks261

Jak wypisać kogoś zapisanego już na zastrzyk covidiański?

JAK WYPISAĆ KOGOŚ ZAPISANEGO JUŻ NA ZASTRZYK COWIDIAŃSKI?

Jeśli wiemy, jaki numer pesel ma ten człowiek na dokumentach, to go sobie spiszmy.
Następnie dzwonimy pod ich zastrzykowy numer 989, później wybieramy kierunkowy "2" a później "1". Jest to bezpłatna infolinia czynna rzekomo 24/h. Podając PESEL, imię oraz nazwisko konsultantowi, bez problemu anulujemy nieszczęśnikowi tę wizytę. Nie musimy znać daty tego zabiegu, mówimy tylko, że zapisano osobę bez jej pełnej wiedzy na temat sprawy (co jest pełną prawdą, bo człowiek, który by tak w pełni i do końca wiedział, co chcą z nim zrobić to by raczej na to nie poszedł).
I pojedzie tam i NIE DADZĄ MU TEGO. I jego kolejka przepada.
A kto wie, co się stanie zanim znów go zapiszą na to za parę czy więcej tygodni?

No powiedzcie, jakbyście widzieli samobójcę, to byście go nie odciągnęli? Może znów skoczy i wtedy go nie wyciągniecie. A może nie? Wydrukujcie sobie te punkty i już teraz pozyskujcie pesele tych osób, które mogą być na tyle słabe psychicznie, by ulec radio-telewizyjnej nagonce.
Patent jest sprawdzony w akcji!
Pozdrawiam serdecznie!

Podsumowując:
1. Pozyskujemy pesel osoby zapisanej już (nie musimy znać daty planowanego zastrzyku, ani nazwy „firmy” jaką wybrał (czy Astra, czy Moderna czy coś – tego nie musimy znać).
2. Dzwonimy pod 989, wybieramy potem klawiaturą „2”, a potem „1”.
3. Podajemy konsultantowi pesel, imię i nazwisko człowieka. To jest wystarczające do wypisania!
4. NIE MÓWIMY zapisanemu o tym. Pojedzie tam i mu nie dadzą i tyle. Nie powiedzą mu tam przecież nawet kto go wypisał, a tylko tyle, że nie ma go na liście.
A kto wie, co się stanie zanim znów będzie się mógł zapisać, czyli chyba kilka czy więcej tygodni. Kto to wie?
Wieczne Odpoczywanie Amen
jakbyście widzieli samobójcę, to byście go nie odciągnęli?
Elkam and one more user link to this post
ObjawieniaOlawskie.pl
Próbowali tu już komentować dyżurni sataniści. Po pięciu minutach od ukazania się artykułu, czyli proszę mieć na uwadze, że propagowanie tej metody ich drażni. Mamy zatem wskazówkę, że nie chcą, aby była znana.