Coburg
21.2K

Prví dvaja Česi boli poslaní za „dezinformácie“ do väzenia. Čaká podobný osud ďalších?

27. októbra 2022 Dvaja českí amatérski „dezinformátori“ Patrik Tušl a Tomáš Černák, boli včera súdom v Kladne odsúdení na nepodmienečné tresty 6 a 10 mesiacov väzenia za hanobenie rasy, národa a …More
27. októbra 2022
Dvaja českí amatérski „dezinformátori“ Patrik Tušl a Tomáš Černák, boli včera súdom v Kladne odsúdení na nepodmienečné tresty 6 a 10 mesiacov väzenia za hanobenie rasy, národa a inej etnickej skupiny a podnecovanie k nenávisti.
K tomu im pripočítali „terorizmus“ za vyhrážanie sa predsedovi lekárskej komory a poslancovi počas výnimočného stavu v ére Covidu-19. Správu priniesol Český rozhlas.
Ilustračný obrázok, zdroj: flickr.com
Z výšky trestu môžeme usudzovať, že nanovo nastavený mechanizmus perzekúcie živlov, problematických pre systém, začína fungovať. Otázne je, pri kom sa zastaví.
A čoho sa českí „nenávistníci“ vlastne dopustili? Vyjadrovali sa škaredo o Ukrajincoch a zverejnili videá, na ktorých komentujú ukrajinské demonštrácie v Čechách.
Český rozhlas uvádza, že „vo videu padlo viacero vulgárnych a hanlivých výrokov“, čo však pri vysokej a liberálnymi médiami obdivovanej frekvencii tých najvulgárnejších výrazov na adresu napr. Cirkvi, vyznieva zo strany systému …More
majs
Jestli se zavírá za dezinformácie, tak proč nejsou zavřeny všechny televize na světě
Agent0
Jako přes kopírák... to samé co před druhou světovou válkou...