Clicks662

KORONAPSYCHOZA – MINISTER ZDROWIA WYDA 15 MILIONÓW ZŁ. BY ZBADAĆ NIECHĘĆ POLAKÓW DO SZCZEPIONKI PFIZER’A.

15 listopada 2020 / Możliwość komentowania KORONAPSYCHOZA – MINISTER ZDROWIA WYDA 15 MILIONÓW ZŁ. BY ZBADAĆ NIECHĘĆ POLAKÓW DO SZCZEPIONKI PFIZER’A. została wyłączona
Share Tweet Send
Ministerstwo Zdrowia sprawdzi, dlaczego Polacy nie ufają szczepionkom. Resort przeznaczył 15 milionów złotych na badania, by trend odchodzenia od szczepień się odwrócił – podaje „Rzeczpospolita”. Ostatnie badania pokazują, że około jedna trzecia Polaków będzie chciała się zaszczepić na koronawirusa.
Polacy nie chcą szczepionki na COVID-19.
To efekt między innymi ostatnich sondaży, które pokazały, że zaledwie co trzeci Polak będzie skłonny do zaszczepienia się na COVID-19. Szczepionka ma być dostępna w pierwszym kwartale 2021 roku, choć jeszcze nie przeszła III i IV fazy badań.
– Medyczne fake newsy destabilizują społeczeństwo i gospodarkę – twierdzi resort zdrowia i za pieniądze z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju chce sprawdzić, dlaczego coraz więcej Polaków nie wierzy szczepionkom i zatrzymać ten trend – czytamy w „Rzeczpospolitej”.
28,7 proc. respondentów zamierza zaszczepić się przeciwko COVID19, jeśli pojawi się taka szczepionka i będzie zatwierdzona do użycia; 33,2 proc. nie zamierza się szczepić, a 38,1 proc. nie podjęło w tej sprawie decyzji – wynika z sondażu przeprowadzonego przez SW Research dla rp.pl.
– Badanie ma przeprowadzić konsorcjum wybrane przez NCBiR. Tworzą je: Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego wraz z SWPS, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Akademią Leona Koźmińskiego – dodaje dziennik.Reklama

Rzeczpospolita grzmi też, że „Polacy są bardzo sceptyczni wobec szczepień, a problem nasila się głównie za sprawą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, którego liderką jest Justyna Socha – jej profil na FB śledzi ponad 160 tys. osób”.
Czy istnieje lek ?
Na pewno wielu z Was pamięta , że w pewnym okresie pandemii pojawiły się informacje o skuteczności Chlorochiny i Chydroxychlorochiny w leczeniu choroby wywołanej przez ten szczep wirusa. Kiedy tylko informacja dotarła do szerszego kręgu osób, zaraz rozpoczął się atak ze strony syndykatu zbrodni, kartelu farmaceutycznego i ich żołnierzy. Zarzucano że leczenie lekami przeciwmalarycznymi jest niebezpieczne , prowadzi do arytmii serca i w skrajnych wypadkach do śmierci.
Leki oparte ma Chlorochinie i Chydroxychlorochinie natychmiast usunięto ze sprzedaży. Byłem w szoku jak szybko tego dokonano, co oznacza , że rynek leków w całej Polsce jest kontrolowany z godziny na godzinę. Mniej więcej trzy lata temu prowadziłem proces sądowy reprezentując farmaceutów i techników farmacji przeciwko wielkiej korporacji. W czasie tego procesu przekonałem się na własne oczy jak zagraniczne, gigantyczne fundusze drapieżnie przejmowały polski rynek farmacji. Dziś już wiem, że było to przygotowanie do obecnej pandemii, by mieć pod kontrolą leki , które mogłyby pomóc chorym.

Dziennikarze za pieniądze zniszczyli prawdę o Chlorochinie i Chydroxychlorochinie. Sowicie wynagrodzeni pracownicy poczytnego pisma “Lancet” uruchomili tę nagonkę.
Na szczęście nie zaprzestano badać skuteczności Chlorochiny i Chydroxychlorochiny i jej wpływu na pacjentów. Okazało się, że oba leki są bezpieczne i nie wywołują ani arytmii serca, ani nie powodują zgonu pacjenta ( odsyłam do badań na UM we Wrocławiu, gdzie do dziś trwa ogólnopolski program badań wpływu chlorochiny na zapobieganie lub zmniejszenie ciężkich powikłań zapalenia płuc u zakażonych koronawirusem ).

“Lancet” wycofał się z publikacji i przeprosił za opublikowanie nieprawdziwych danych o szkodliwości Chlorochiny i ChydroxychlorochinyZ opóźnieniem i z wielkim oporem do opinii publicznej przedarła się informacja o kolejnym ujawnionym związku, tym razem amantadynie, a konkretnie chlorowodorku amantadyny, występującemu w leku Viregyt K. O jego skuteczności w leczeniu choroby wywołanej przez wirusa poinformował społeczeństwo Dr Włodzimierz Bodnar 59-letni lekarz chorób płuc i pediatra z Przemyśla.

Dr Bodnar wyleczył ponad 100 osób, w tym kilkanaście ciężkich przypadków stosując umiejętnie Viregyt K. U żadnej z wyleczonych nie stwierdzono powikłań i skutków ubocznych działania Viregytu. Jak w przypadku Chlorochinie i Chydroxychlorochinie i tym razem od razu zaatakowano brutalnie lekarza. Prym w tym wiedli jego koledzy po fachu z Krakowa. Włodzimierz Bodnar został zmuszony przez nich do zaprzestania leczenia amantadyną. Po doniesieniu innego lekarza wszczęto postępowanie w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Krakowie w celu zawieszenia wykonywania zawodu dr Bodnarowi.
Podobno z tego względu, że amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19. Co najważniejsze , tajemnicza siła błyskawicznie usunęła lek Viregyt K z obrotu, z wszystkich aptek w Polsce. Na pewno sobie przypominacie te filmy i książki poświęcone pandemiom, heroicznej walce z wirusem. W każdej z nich, jeżeli pojawiłby się środek dający choćby małą nadzieję na skuteczną walkę, wszyscy lekarze, naukowcy, politycy, jak jeden mąż, natychmiast starali się wspólnie go jak najlepiej wykorzystać.

Wygląda na to że KTOŚ ZAINTERESOWANY JEST ZABIJANIEM POLAKÓW, KALECZENIEM LUDZI , NISZCZENIEM NAM ZDROWIA.
Co przerażające odbywa się w to pod skrzydłami państwa oraz tych którzy mają nam pomagać w chorobie. Kanalie i kreatury z korporacji lekarskich, te w białych fartuchach niszczą ludzi niosącym pomoc Polakom ! Ilu lekarzy wypowiedziało wojnę polskiemu społeczeństwu ? Jak długo będziemy tolerowali ten stan rzeczy ?
Wiadomo, chodzi o gruby interes szczepionkowy, nie może istnieć żaden lek , bo szczepionka staje się zbędna. Jak sami widzicie są w naszym kraju lekarze z prawdziwego zdarzenia, ale są także wśród nich ZBRODNIARZE , którym politycy z PIS i PO, SLD, Razem i PSL dali właśnie narzędzie do zabijania.
Share Tweet Send
Przez Globalna Świadomość
Tymoteusz
„Minister Zdrowia wyda 15 milionów zł by zbadać niechęć Polaków do (żydowskiej, najprawdopodobniej masońskiej - przyp. mój) szczepionki Pfizer’a.”

Rząd PiS-u rękami Ministerstwa „Zdrowia” za nasze pieniądze (z podatków) kombinuje jak tu rozgryźć (zmiażdżyć, zniszczyć, unieszkodliwić) Niezłomnych...
Tymoteusz
Ministerstwo „Zdrowia”:
„Medyczne fake newsy destabilizują społeczeństwo i gospodarkę”.

Prawdziwie mówiąc:
Rzetelne informacje od niezależnych naukowców destabilizują diabelski przemysł szczepionkowy, a docelowo mieszają w szykach żydowskim masonom dążącym do jednego rządu światowego (NWO) i jednej religii antychrysta...
olek19801 shares this
662
15 mln na zbadanie niechęci Polaków do szczepionki C-19
jac505
I odkryją strony, gdzie pisze się, mówi źle o szczepieniach, min. gloria.tv 😲 . Panie Jezu przyjdź !
marta1012
marta1012
Dania przez 9 dni i nocy "dzwoniła" patelniami i garnkami i rząd wycofał się ze szczepień.
Bos016
Czyimi pieniędzmi, kuźwa tak szastają?
Brygada Świętokrzyska NSZ
Masoni wydrukowali sobie całe wagony pustych bez pokrycia banknotów różnej maści !
m.rekinek
,,Kanalie i kreatury z korporacji lekarskich, te w białych fartuchach niszczą ludzi niosącym pomoc Polakom ! Ilu lekarzy wypowiedziało wojnę polskiemu społeczeństwu ? Jak długo będziemy tolerowali ten stan rzeczy ?
Wiadomo, chodzi o gruby interes szczepionkowy, nie może istnieć żaden lek , bo szczepionka staje się zbędna."