MAŁPIA OSPA TO ZAPLANOWANE ODWRÓCENIE UWAGI OD KONTROLOWANEGO NISZCZENIA LUDZKOŚCI.

Ospa małp, bardzo łagodna choroba zakaźna, która nie zasługuje na panikę, podobno rozprzestrzenia się po całym świecie wśród uczestników zgromadzenia gejów na Gran Canarii , w którym udział bierze 80 000 osób .

Jak donosi The Sun (Wielka Brytania) , „festiwal dumy kanaryjskiej, który odbywa się w mieście Maspalomas między 5 a 15 maja, stał się gorącym miejscem epidemii małpiej ospy, donosi El País”.

Okazuje się, że uprawianie gejowskiego seksu z tysiącami nieznajomych powoduje rozprzestrzenianie się choroby. (Kto wiedział?) Nawet WHO twierdzi, że małpia ospa rozprzestrzenia się głównie poprzez kontakty seksualne wśród gejów .

Zauważ, że nie ma na świecie ani jednego korporacyjnego punktu medialnego, który przyznałby taki fakt. Ukrywają brudne nawyki seksualne i udają, że stosunek analny między wieloma partnerami seksualnymi jest całkowicie normalny, a może nawet preferowany .

„Wielu znanych pacjentów to geje, którzy zostali przetestowani po przejściu do klinik STI, powiedziała WHO. Szefowie służby zdrowia ostrzegli gejów i biseksualnych mężczyzn, aby szukali nowych niewyjaśnionych wysypek” – dodaje The Sun. „Przypadki zostały wykryte w Izraelu, Norwegii, Australii, Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Niemczech, Francji, Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie”.

Ale małpia ospa stanowi praktycznie zerowe ryzyko dla świata. Histeria medialna wokół tego tematu to tylko ostatnie próby szerzenia strachu i paniki w celu – zgadliście – nieuniknionej szczepionki przeciwko ospie małpiej , która zostanie narzucona każdemu, jeśli zdoła wywołać wystarczającą panikę.

Każdy, kto jest na tyle głupi, by dać się nabrać na tę histerię „wybuchów epidemii”, jest oczywiście głupszy niż małpa . Wśród naczelnych na Ziemi ludzie są jedynym gatunkiem na tyle głupim, by zatruwać swoje zapasy żywności pestycydami, masowo mordować własne potomstwo za pomocą szeroko zakrojonych aborcji i wstrzykiwać sobie genetycznie zmieniające eksperymentalne „szczepionki”, które powodują bezpłodność i śmierć.

Nawet szczury nie są na tyle głupie, by angażować się w takie praktyki… potrzeba posłusznego człowieka postępowego , aby być tak głupim.

Na świecie pozostało tylko 10 tygodni dostaw pszenicy

Jak donosi Insider.com , ekspert żywnościowy Sara Menker, zeznający przed ONZ, ostrzegł, że na świecie pozostało tylko 10 tygodni dostaw pszenicy. Co ważne, zdaje sobie również sprawę, że to nie tylko „wina Putina”. Z tej historii:
Sara Menker, dyrektor generalna firmy analitycznej Gro Intelligence, powiedziała Radzie Bezpieczeństwa ONZ, że wojna rosyjsko-ukraińska nie była przyczyną kryzysu bezpieczeństwa żywnościowego, ale „po prostu dodała oliwy do ognia, który palił się od dawna”.

„Ważne jest, aby pamiętać, że najniższy poziom zapasów ziarna, jaki kiedykolwiek widział świat, ma obecnie miejsce, a dostęp do nawozów jest bardzo ograniczony” – powiedziała. „A susza w regionach uprawy pszenicy na całym świecie jest najbardziej ekstremalną od ponad 20 lat. Podobne obawy dotyczące zapasów dotyczą również kukurydzy i innych zbóż”.


Co więc dzieje się po tym, jak „wojny pszeniczne” osiągną krytyczny punkt upadku? Oczywiście zamieszki związane z jedzeniem. Przewroty, niepokoje społeczne i rewolucja na całym świecie. Brak niedrogiej żywności popchnie każdy naród na całym świecie do punktu wrzenia.

Niektóre z tych narodów doświadczą gwałtownych buntów. Inni zobaczą upadek ich rządów (co dzieje się teraz na Sri Lance).

Zrozumcie, że nieświadome masy wciąż nie mają pojęcia, że zapasy żywności się kurczą. Uważają, że sklepy spożywcze w listopadzie i grudniu będą w pełni zaopatrzone. Nieświadomi Europejczycy sądzą, że energia do ogrzewania będzie również powszechnie dostępna. (Oni się mylą.)

Oczekiwania podaży, które mają obecnie nieświadome masy, są katastrofalnie niedokładne i podlegają radykalnym, bolesnym korektom w miarę pojawiania się rzeczywistości.

Sytuacja nie będzie ładna.

Posłuchaj więcej szczegółów na ten temat — w tym mojego wstępu do piosenki „Shock the Monkey Pox” — w dzisiejszym podcaście o aktualizacji sytuacji:
Situation Update, May 23, 2022 - SHOCK THE MONKEY pox

Monkeypox just the latest engineered distraction as controlled demolition of human civilization accelerates
modernistae prohibere
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

„Ci z was, którzy przyjęli trzecią dawkę, idźcie i zróbcie test na AIDS.

Wynik może cię zaskoczyć.

Pozwij swój rząd" .

.
.


Odszedł Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla z 2008 roku, znany przeciwnik szczepionek covid
.
Nieszczypany-Nieżyd Roman
A tymczasem, Minister Choroby z odezwą do pedałów.
modernistae prohibere
Ciepły braciszek pederastów mocno zatroskany o kakao. 🤪
V.R.S.
To jest autentyk? Jaka to antena?
PiotrM