portal-polski.pl

Koniec Wojowników Maryi? Co dalej po odsunięciu ks. Dominika Chmielewskiego - Portal-polski.pl

Nauczanie księdza Dominika Chmielewskiego zawsze budziło kontrowersje. Po zbadaniu jego nauk przez komisję …
M K shares this
92.6K
Gołe tyłki niemoralnych kobiet w Kościele są zgodne z naukami KK, ale prawi kapłani, którzy ratują owce ze szponów szatana są kontrowersyjni i odsuwani ..... Możecie się wytłumaczyć z tego??? 🙏
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tylko Bożych kapłanów się ucisza i prześladuje... dlaczego nikt nie uciszy zakonnika Szustaka, który naucza herezji i zwodzi młodych?
Dominikanin Adam Szustak pochwala i bagatelizuje b…
More
Tylko Bożych kapłanów się ucisza i prześladuje... dlaczego nikt nie uciszy zakonnika Szustaka, który naucza herezji i zwodzi młodych?

Dominikanin Adam Szustak pochwala i bagatelizuje b…
M K
Dokładnie, gołym babom pozwala się siać niemoralność a prawych Kapłanów się ucisza. Zło nazywa sie dobrem a dobro złem. Kara za to przyjdzie szybciej niż myślicie.
M K
Ksiądz Dominik porywał tłumy ku dobremu. Bez niego zło tylko się napanoszy. Tego chcecie? Oczywiście, że szatan i jego słudzy tego chcą. 😡 😡 😡
Sławek Nowa
Co za bzdury wypisuje Portal Polski . "Sam ksiądz Chmielewski, wobec wątpliwości co do jego posłuszeństwa ma przejść próbę „pokory i posłuszeństwa” w ramach swojego zakonu."
M K
Metody takie same jak szatan od zawsze stosował 😡 😡 😡
M K
Inni kapłani i cały Kościół powinni brać Księdza Dominika za wzór waleczności i męstwa chrześcijańskiego a nie niszczyć wspaniałego kapłana 🥵
3 more comments from M K
M K
O ojcu Dolindo też mówili różne złe rzeczy . A o Panu Jezusie? że jest sługą diabła? że jest pijakiem itd
M K
Iz 40, 31
"Lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły,
otrzymują skrzydła jak orły:
biegną bez zmęczenia,
bez znużenia idą."
More
Iz 40, 31

"Lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły,
otrzymują skrzydła jak orły:
biegną bez zmęczenia,
bez znużenia idą."
M K
Najpierw oczyście się sami z brudów z kłamstw z niemoralności z hedonizmu z akceptowania powszechnej golizny akceptacji oszukańczych grup i organizacji. wtedy nie przyszłoby wam do głowy atakować prawego kapłana. Jesteście zboczeńcami duchowymi.
Andre Ob
Nasz żydo-ukro-chazarski Episkopat wykończy wszystkich prawych kapłanów
baran katolicki
Co się dziwić. To jest realna wojna gdzie trzeba walczyć po katolicku.
Gamon Jakub Kalarior
Nawet jeżeli były błędy w tym co głosił , nawet jeżeli kazania miały ton strachu to wszystko kasuje wobec tych dusz które wyciągnął ze szpon szatana , charyzmy która zarażał ... Ps łatwo się ocenia z poziomu komfortowych gabinetów kurii , weź krzyż i chodź w deszczu po moście i odmawiaj różaniec ... Ale swoją drogą był już dawno na świeczniku i wielu publicystów ostrzegało go żeby lepiej …More
Nawet jeżeli były błędy w tym co głosił , nawet jeżeli kazania miały ton strachu to wszystko kasuje wobec tych dusz które wyciągnął ze szpon szatana , charyzmy która zarażał ... Ps łatwo się ocenia z poziomu komfortowych gabinetów kurii , weź krzyż i chodź w deszczu po moście i odmawiaj różaniec ... Ale swoją drogą był już dawno na świeczniku i wielu publicystów ostrzegało go żeby lepiej się przygotowywał do kazań bo moderniści zrobią z nim porządek
darek104
Żydom Jezus był zbyt kontrowersyjny
jac05
To nic, że misja ks. Dominika przymnaża ożywia i wiarę, są uwolnienia, uzdrowienia, nawrócenia. Dla żydoskopatu najważniejsze są przepisy, których nie wypełnia ks. Chmielewski. Czy nie tak było z Panem Jezusem ? A oSzustak według nich wszystko dobrze głosi.
jac05
Coraz bardziej niezgodne z Nauką Pana Jezusa jest prowadzenie Kościoła przez żydoskopat, który jest odpowiedzialny za zniszczenie Kościoła w Polsce i potępienie dusz ludzi, którzy szukali żyjącego Boga ale przez ich nauczanie nie znaleźli. Oni zawłaszczyli sobie Kościół, tak jak faryzeusze synagogę za czasów Pana Jezusa.
baran katolicki
Jeśli to Boża sprawa to przetrwają i umocnią się jeszcze bardziej, a jeśli słomiany zapał to spłoną. Moim zdaniem dadzą radę jeśli osobiście zakotwiczą się w codziennej adoracji Przenajświętszego Sakramentu.
baran katolicki
Anna Maria 33 Mam nadzieję, że ksiądz Dominik chociaż jedną godzinę na dobę realnie i systematycznie adoruje Przenajświętszy Sakrament. Każdy człowiek jest jak telefon komórkowy, który nienaładowany łaską uświęcającą gaśnie i wysiada stając się bezużyteczny. Tutaj nie chodzi już tylko o księdza Dominika lecz o księdza Piotra Pączkowskiego, który podjął się duchowo prowadzić Wojowników Maryi. …More
Anna Maria 33 Mam nadzieję, że ksiądz Dominik chociaż jedną godzinę na dobę realnie i systematycznie adoruje Przenajświętszy Sakrament. Każdy człowiek jest jak telefon komórkowy, który nienaładowany łaską uświęcającą gaśnie i wysiada stając się bezużyteczny. Tutaj nie chodzi już tylko o księdza Dominika lecz o księdza Piotra Pączkowskiego, który podjął się duchowo prowadzić Wojowników Maryi. Nie da rady jeśli nie zrozumie, że wszystko co katolickie zaczyna się od osobistej adoracji/audiencji/ przed Najświętszym Sakramentem.
Nastusia shares this
3120
waldekrex
Masoni kazali episkopat w podskokach wykonuje
sługa Boży
Wojownicy Maryi czy demona gospy - oto jest pytanie...
Chmura
ale Ty jesteś głupi i zatwardziały w tych swoich osądach
Urszula Rok
Wojownicy z różańcem w ręku. Takich zawsze się komuchy bały.
Geminiano Secundo
Okazuje się, że biskupi również.
Urszula Rok
Tak jak Ojca Daniela z Czatachowej
Andre Ob
Żydo-ukro-chazarski Episkopat prężnie działa na polu posłuszeństwa; tylko sami kpią z posłuszeństwa nauce Chrystusa
Kot spaślak.
ciekawe ciekawe...