ZAPAMIĘTAJCIE TEGO ZBRODNICZEGO HOOJA ,
Andre Ob
Dla takich osobników tylko przemówi 20 lat psychiatryka + staż w kopalni z obowiązkową maseczką. Bez możliwości wcześniejszego zwolnienia
Świadomi Ludzie
Miejsce tego przestępcy Kosiniaka-Kamysza jest w ciężkim pierdlu, za łamanie Art.39 Konstytucji RP, gwarantującego dobrowolność w udzieleniu zgody na poddanie się eksperymentom naukowym w tym medycznym oraz Art. 11(3) Kodeksu Pracy, zakazującym jakiejkolwiek dyskryminacji w zatrudnieniu, w tym również segregacji sanitarnej. Ponadto ten "Kapo" na sznureczkach Fauciego, WHO, Grupy Bilderberg, i …More
Miejsce tego przestępcy Kosiniaka-Kamysza jest w ciężkim pierdlu, za łamanie Art.39 Konstytucji RP, gwarantującego dobrowolność w udzieleniu zgody na poddanie się eksperymentom naukowym w tym medycznym oraz Art. 11(3) Kodeksu Pracy, zakazującym jakiejkolwiek dyskryminacji w zatrudnieniu, w tym również segregacji sanitarnej. Ponadto ten "Kapo" na sznureczkach Fauciego, WHO, Grupy Bilderberg, i pozostałych "Globalistów" sam nie wziął tej "szprycy" bo wie, że to jest trucizna działająca czasem od razu, czasem z opóźnionym zapłonem. Po 3-ciej "śmiercionce" proponuje się ""zaszczepionym" ... zrobienie testu na AIDS!!! Podaję 6 powodów, są ich tysiące, ale wystarczy podać 6, żeby udowodnić, że te pseudo szczepionki nie tylko nie dają żadnych korzyści, to na dodatek niosą powikłania (NOP-y) i/lub śmierć!!!

1. Szczepionki przeciw Covid zabijają obecnie 10 000 osób dziennie na całym Świecie (ta liczba cały czas wzrasta, to dane z 19.08.20222 roku), a całkowita liczba zgonów może wynosić od 5 do 12 milionów!!!:
Cała nadmierna śmiertelność spowodowana szczepieniami, przynajmniej 10 000 osób umiera dziennie z …

2. Po kilku, kilkunastu miesiącach od „szczepienia przeciw covid-19”, pozornie zupełnie zdrowi ludzie, coraz częściej, „bez powodu”, upadają i … umierają! Uwaga! Film jest drastyczny (film jest w języku angielskim, ale sceny w filmie nawet bez tłumaczenia … „mówią same za siebie”)! W przypadku braku dźwięku w filmach na www.gloria.tv wdusić prostokąt z napisem „CC”:
Redukcja populacji ludzkiej poprzez globalne ludobójstwo oparte na szczepionkach
Poniżej podobne sceny śmierci na skutek „szczepień przeciw covid-19”:
Preparat jak trutka na szczury
Dlaczego te „szczepionki” niosą zazwyczaj śmierć z tak dużym opóźnieniem? Odpowiedź znajduje się w poniższym materiale:
Szczurołap, czyli mikrokosmos i makrokosmos👇👇

3. Marc Van Ranst belgijski lekarz zdrowia publicznego i profesor wirusologii na Katholieke Universiteit Leuven i Rega Institute for Medical Research, 11 miesięcy przed wybuchem „Plandemii” (zaplanowanej Pandemii) szkolił uczestników jak … okłamywać i zastraszać ludzi, żeby sami przyszli po „zastrzyk śmierci” (tzw. „szczepionkę przeciw covid-19”):
🧨SZKOLENIE Z PRODUKCJI PANDEMII💉
(dla przypomnienia: jeśli nie będzie dźwięku kliknąć w prostokąt z literkami „CC”)

4. Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji demaskuje światową propagandę covidowo-szczepionkową:
cda.pl/video/974288198

5. Świat się „budzi” i poznaje smutną prawdę na temat covida. Na przykład ludzie „budzą” się w USA !!!!!!!:
Dr Pierre Kory January 23, 2022 Washington, DC Napisy PL
Nawet bliski kontakt fizyczny z … osobą „zaszczepioną przeciw covid-19” stanowi śmiertelne zagrożenie!!!:
ZASTRZYK ŚMIERCI Z OPÓŹNIONYM DZIAŁANIEM | COVIDOWE WIADOMOŚCI 8 WRZEŚNIA 2022

6. Olbrzymie (!) dodatki kowidowe dla lekarzy powracają (film z 29.07.2022):
Olbrzymie (!) dodatki kowidowe dla lekarzy powracają (film z 29.07.2022):
Świadomi Ludzie
Trzeba tego dzbana zgłosić do Norymbergii 2.0: Norymberga 2.0 Ważny też jest nasz sprzeciw na przygotowaną niekonstytucyjną Ustawę: Nadchodzi zamordyzm??? - PSNLIN
Posoborowe absurdy
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Dziad jerychoński ! Dziad nad dziadami! Najgorszy rodzaj dziada! Życzę ci dziadu abyś został golasem i świniopasem!
megur shares this
3
Roj
A kto będzie krowy pasł?
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
Najgorsze szmaty werbują masoni do swojego koryta !!!
nihil quicquam
Doktór łapiduch, paszoł won!!!
Jarujestem
Jeżeli ktoś na tych baranów zagłosuje to tylko świadczy że baranem jest.
darek104
Majk Tajson
Jego powinni zaszczepić od razu czterema dawkami, jedna po drugiej, żeby już nigdy więcej nie wypluwał takich słów..
jac05
Ale sam tego paskudztwa oczywiście nie wziął a jeżeli już to specjalną wersję dla pożytecznych dla globalistów polityków, czyli roztwór soli fizjologicznej.
darek104
Reinharda Heydricha cztery miesiące po konferencji w Wannsee zabili w Pradze czescy komandosi. Dr Josef Bühler zawisł na szubienicy w więzieniu Montelupich w Krakowie 22 sierpnia 1948 roku. Adolf Eichmann, porwany z Argentyny przez izraelski wywiad, stanął przed sądem w Jerozolimie i został stracony w więzieniu Ramla koło Hajfy w nocy z 31 maja na 1 czerwca 1962 roku. Jego zwłoki spalono. O tym …More
Reinharda Heydricha cztery miesiące po konferencji w Wannsee zabili w Pradze czescy komandosi. Dr Josef Bühler zawisł na szubienicy w więzieniu Montelupich w Krakowie 22 sierpnia 1948 roku. Adolf Eichmann, porwany z Argentyny przez izraelski wywiad, stanął przed sądem w Jerozolimie i został stracony w więzieniu Ramla koło Hajfy w nocy z 31 maja na 1 czerwca 1962 roku. Jego zwłoki spalono. O tym, co się działo 20 stycznia 1942 roku w willi przy Großer Wannsee 56, wiemy z jego protokołów. Był znakomitym protokolantem, perfekcjonistą. Nie uronił ani słowa. Notował tak, jak gdyby słyszał to, co pewnego dnia admirał Canaris powiedział do swoich współpracowników:

–Notujcie to wszystko, panowie, notujcie. Kiedyś będziecie musieli się z tego tłumaczyć.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Kto wybiera takich popaprańców do nierządu z Knesejmu Polin ???...........a no wiadomo iluminacka synagoga szatana !!!