03:32
m.rekinek
213.3K
WŁOSI ARESZTUJĄ FASZYSTÓW Z UKRAINY POWIĄZANYCH Z BATALIONEM AZOW. Dziennikarka Lara Logan donosi, że Stany Zjednoczone i ich różne agencje wywiadowcze od dawna finansowały i uzbrajały nazistów na …More
WŁOSI ARESZTUJĄ FASZYSTÓW Z UKRAINY POWIĄZANYCH Z BATALIONEM AZOW. Dziennikarka Lara Logan donosi, że Stany Zjednoczone i ich różne agencje wywiadowcze od dawna finansowały i uzbrajały nazistów na Ukrainie.

Obsesja Zachodu na punkcie wszystkiego, co jest związane z Ukrainą, obejmuje rytualne zaprzeczanie, że batalion Azow, kluczowa część ich armii, miał cokolwiek wspólnego z neofaszyzmem lub nazizmem. Jednak włoska policja aresztowała kilku nazistów należących do ukraińskiego batalionu Azow walczącego z Rosjanami.

Policja aresztowała we wtorek pięciu członków włoskiej organizacji znanej jako Zakon Hagal, podczas gdy inny członek ich gangu jest nadal poszukiwany przez władze. Uważa się, że jeden z aresztowanych, Giampiero Testa, planował atak na posterunek policji w Neapolu.

Pozostały członek gangu, obywatel Ukrainy Anton Radomski, walczy z Rosjanami na Ukrainie u boku nazistowskiego Batalionu Azowskiego, kluczowej jednostki ukraińskiej armii.

Włoskie władze oskarżyły grupę o gromadzenie zapasów broni i planowanie ataków terrorystycznych na cele cywilne i policyjne w kraju. Ponadto włoska policja przejęła liczne materiały propagandowe narodowosocjalistyczne i faszystowskie, kule, broń, odzież taktyczną i inne przedmioty.

Członkowie zakonu Hagal utrzymywali podobno „bezpośrednie i częste” telegramowe kontakty nie tylko z batalionem Azow, ale także z neonazistowskimi ukraińskimi formacjami wojskowymi Prawy Sektor i Centuria, „prawdopodobnie w celu ewentualnego werbunku w szeregi tych grup bojowych”, według włoskich mediów.

Chociaż wydaje się, że naziści znaleźli bezpieczny dom w siłach zbrojnych Ukrainy, aresztowania członków Zakonu Hagal pokazują, że wojna zastępcza NATO na Ukrainie może mieć również reperkusje.

„Wysoka dostępność broni podczas obecnego konfliktu doprowadzi do rozprzestrzeniania nielegalnej broni w fazie powojennej” – ostrzegł sekretarz generalny Interpolu Jürgen Stock.

Batalion Azow finansowany przez Stany Zjednoczone i NATO

Jak wcześniej informowała RAIR Foundation USA, dziennikarka Lara Logan twierdzi, że Stany Zjednoczone i NATO finansują batalion Azow.

Wyjaśniła, że batalion Azow pozostawia ślad śmierci i zniszczenia na wschodniej Ukrainie. „Dlatego Krym chciał być częścią Rosji”. Według naszych przewodników zaangażowanych jest tylko kilka oddziałów. To nieprawda, twierdzi Logan.

Wskazując, że Ukraina była kiedyś kwaterą główną SS, Logan ujawnił więcej na temat nazistowskich powiązań batalionu Azow:

To znaczy, można znaleźć ich zdjęcia w Internecie, trzymając flagę NATO i swastykę. A jednocześnie ich własny emblemat zawiera czarne słońce okultyzmu, które było emblematem nazistowskiego SS.

Logan połączył ukraińskie wojsko z batalionem Azow, stwierdzając:

W całym ukraińskim wojsku widać to czarne słońce okultyzmu na czołgach, nawet na żołnierzach, które są przedstawiane światu jako przykład ukraińskiej niepodległości, ducha i szlachetności.

Logan donosi, że Stany Zjednoczone i ich różne agencje wywiadowcze od dawna finansowały i uzbrajały nazistów na Ukrainie. Wyjaśnia, że CIA przyznała nazistom immunitet przed ściganiem po II wojnie światowej,

CIA pod przywództwem Allena Dullesa przyznała nawet ukraińskim nazistom bezkarność w procesach norymberskich. Tak więc istnieje długa historia Stanów Zjednoczonych i naszych agencji wywiadowczych, które finansują i uzbrajają nazistów na Ukrainie. To nie są wyrastające nowe grupy neonazistowskie. To są prawdziwi naziści.

Dziennikarka Lara Logan Ukraina: „Jesteśmy okłamywani na epicką skalę”

Italien verhaftet Neonazis, die mit der ukrainischen Nazi-Militäreinheit „Asow-Bataillon“ in Verbindung stehen (Video)
Lucym1961
BOGU DZIEKI
Iwona Sękowska-Kielar shares this
10