Clicks2.4K
pl.news
7

Anglia: co znaczy Księga Rodzaju 1? Zapytajcie policję

John Sherwood (71), dziadek i kaznodzieja kościoła ewangelickiego w północnym Londynie, został aresztowany w Uxbridge (Londyn) 23 kwietnia (film poniżej) po tym, jak publicznie stwierdził, że zgodnie z Księgą Rodzaju 1, rozróżnienie pomiędzy dwoma płciami ludzkimi stanowi istotę stworzonego przez Boga porządku.

Po chwili pojawiło się kilku policjantów, którzy powiedzieli, że otrzymali trzy zgłoszenia, oskarżające Sherwooda o spowodowanie "alarmu i niepokoju". Sherwood wyjaśnił, że korzysta z wolności słowa i że ludzie mogą swobodnie przechodzić obok i ignorować go.

Pełna nienawiści lesbijka wykrzyczała, że Sherwood używa "mowy nienawiści". Jeden z policjantów powiedział towarzyszowi Sherwooda, Peterowi Simpsonowi, że należy unikać wszelkiej krytyki homoseksualizmu, ponieważ "obraża ona ludzi." Simpson zapytał więc, dlaczego policja nie interweniuje przeciwko londyńskim paradom "Pride", które obrażają chrześcijan. Zwrócił też uwagę, że nie ma prawa "nigdy nie być obrażanym".

Na koniec policja znęcała się nad Sherwoodem. Został posiniaczony po tym, jak ściągnęli go z drabiny, na której stał, i zakuli w kajdanki. Wielka Brytania ma historię tłumienia wolności słowa: (tutaj, tutaj i tutaj).

Sherwood był przetrzymywany w więzieniu przez około 21 (!) godzin. Podczas przesłuchania przez policję zadano mu niestosowne pytanie, co by zrobił, "gdyby jedno z jego własnych dzieci było homoseksualistą". W dalszym ciągu prowadzone jest wobec niego śledztwo.

Nauczanie uliczne ma w Wielkiej Brytanii długą i uhonorowaną historię. Zgodnie z artykułem 10 brytyjskiej ustawy o prawach człowieka z 1998 roku "każdy ma wolność posiadania opinii oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych" – ale wszyscy wiedzą, że dotyczy to tylko tych, którzy powtarzają reżimową ideologię.

#newsMqgxvwbqsu

Krystian N.
Oznacza to iż większość stanowisk decyzyjnych jest już na świecie w rękach zboków.
WoTiW
"gdyby jedno z jego własnych dzieci było homoseksualistą"

Gdzieś to już słyszałem - oczywiście mam na myśli podejście psychologiczne.
Zastawianie pułapki na ofiarę mającej pozór logicznej całości. Jednak to tylko pozór!
policjanci (specjalnie z małej litery) są szkoleni, a może i nawet "tresowani" tak jak każdy sprzedawca mający za cel sprzedanie bezwartościowego produktu za wygórowaną (…More
"gdyby jedno z jego własnych dzieci było homoseksualistą"

Gdzieś to już słyszałem - oczywiście mam na myśli podejście psychologiczne.
Zastawianie pułapki na ofiarę mającej pozór logicznej całości. Jednak to tylko pozór!
policjanci (specjalnie z małej litery) są szkoleni, a może i nawet "tresowani" tak jak każdy sprzedawca mający za cel sprzedanie bezwartościowego produktu za wygórowaną (niewspółmierną do wartości) cenę (czytaj np.: odstępstwo od Boga za utratę zbawienia).

Trzeba sobie uświadomić że nad podobnym "urabianiem" ludzi stoją całe sztaby psychologów i różnej maści specjalistów np. od Public relations (PR)[(z ang. relacje publiczne, kontakty z otoczeniem), imagistyka społeczna - kształtowanie stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem. Celem działań public relations jest dbałość o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec działań danej osoby lub organizacji. wikipedia.org/wiki/Public_relations

Proszę :

Matka siedzi z tyłu

albo bardziej na czasie (uwaga: wulgaryzmy)
Chłopaki nie płaczą - Jeżozwierz i Reinkarnacja
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Ciągle za mało jest uświadamianie wiernych świata chrześcijańskiego ( i nie tylko ) ,że władzę nad tym upadłym światem przejął szatan z pomocą swoich najwierniejszych sług masonów !
Wieczne Odpoczywanie Amen
ta, od razu został homofobem, - tak jak każdy prawowierny katolik

wolność słowa u kolonialistów angielskich ?

ha ha ha
Weronika....S
To walka diabła przy pomocy oficjalnych służb mundurowych o moralne zniszczenie świata i ludzi.
jac505
Stalin zdziwi się do jakich represji posunie się współczesna "humanitarna" policja. Módlmy się za nieprzyjaciół!