Clicks3.2K
johnfrax
20
Evanjelizácia so striech a médií,výborne,super :-) Prečo sa prihlásila do sutaze? Preto lebo ma dar od Boha a chce sa on podelit aj s ostatnymi .Potom sa jej pytali ze so si mysli ze sa asi prave …More
Evanjelizácia so striech a médií,výborne,super :-)

Prečo sa prihlásila do sutaze? Preto lebo ma dar od Boha a chce sa on podelit aj s ostatnymi .Potom sa jej pytali ze so si mysli ze sa asi prave deje vo Vatikane ked sa takto rozhodla ist do sutaze,ona odpovedala ze nevie,ale caka hovor od papeza ze jej asi budu pravdepodobne volat vravi,ze papà Francesco ich vyzyva aby isli do ulic a sirili vieru medzi ludi tak takto moze ona sirit vdaka svojmu spevu dobru spravu,ze len sa oni ako porotci obavaju co jej na to povie papez ,pretoze oni su rockovi spevaci:) Vsetci boli s nej hotovi pretoze vyzaruje vela vela energie,a potom si vybrala jedneho z porotcov.Takze pokracuje v sutazi dalej:)
defendfaith
Celý svet letí do pekla, cirkev padá do pekla, väčšina kňazov padá do pekla, Kristus prestal byť kráľom u ľudí, nezvestuje sa evanjelium, omša je protestantská podobne ako učenie. Katechizmus učí spájanie temnoty s Kristom, všade sa spieva a raduje. Dokonca katolíci vyspevujú démonom piesne a naivne si myslia, že takto sa zvestuje Kristus Pán a Jeho kráľovstvo. Egoizmus, človek v strede namiesto …More
Celý svet letí do pekla, cirkev padá do pekla, väčšina kňazov padá do pekla, Kristus prestal byť kráľom u ľudí, nezvestuje sa evanjelium, omša je protestantská podobne ako učenie. Katechizmus učí spájanie temnoty s Kristom, všade sa spieva a raduje. Dokonca katolíci vyspevujú démonom piesne a naivne si myslia, že takto sa zvestuje Kristus Pán a Jeho kráľovstvo. Egoizmus, človek v strede namiesto - Boh v strede - to všetko dáva pocit veľkosti človeka, ktorý je padlý a hriešny ako uhol. Falošní vyznávači lásky, ktoí chodia v nedeľu do kostola a nazývajú sami seba katolíkmi, sa vytešujú a tlieskajú takýmto strašným veciam. Veď Pán hovorí, že priateľstvo zo svetom je nepriateľstvom s Bohom. Kto by však dnes Boha počúval? Cirkev po koncile vyrobila nového bôžika - bôžika lásky, milosti a milosrdenstva, ktorý je učupený v kúte a plače keď ho hriešnik nechce prijať, no napriek tomu mu napokon aj tak odpustí. Svätá Gemma sa obetovala za hriešnikov až tak, že skončila na vozíku, ale hriešnici sa naozaj obracali a vracali k viere. Všetci svätí trpeli pre vieru, pretože spolu-utrpenie s Kristom dáva nádej na obrátenie ďalších pohanov. Ale čo dáva spev ktorý je svetský? Ešte keby táto pomýlená dievčinka spievala gregoriánske chorály na oslavu Boha. Blahoslavení smútiaci, lebo oni budú potešení, blahoslavení tí, ktorí sú prenasledovaní. Dokedy Pane, bude toto strašné ovocie a táto Cirkev Tvoja, ktorú si nechal načas viesť satanom, dokedy bude takto ťažko skúšaná? Matka Fatimská, ktorá si varovala pred bludným ovocím koncilu, že dokonca tvoje tretie tajomstvo Cirkev nikdy v plnosti nezverejnila, pretože iba veľmi - veľmi málo ľudí bude spasených v tomto temnom čase, ľudia budú mať na očiach temné okuliare, budú sa topiť v rozkošiach, nebudú vedieť čo je to odriekanie, pravé pokánie, pravá láska - ktorá je iba v Kristovi Ježišovi - bez Krista, čaká každého človeka spravodlivý súd a peklo. A svet je dnes bez Ježiša, dokonca v Cirkvi odstránili Pánove oltáre a nahradili ich stolmi, ktoré sú presne na spôsob diabolského slobodomurárskeho vzoru. Dokedy Pane bude upadať táto prehnitá falošná cirkev? Kedy Pane vybuduješ opäť svoju slávnu Cirkev z tých, ktorí ešte nezohli kolená pred týmto svetom a diablom?
rkrn112
rkrn112
www.aleteia.org/…/sr-cristina-win…

06.6.2014
/ / TLAČ Preklad s Google
Vo štvrtok večer v Taliansku to bolo finále The Voice, talianskej speváckej súťaže, v ktorej začínajúci umelci bojujú o konečnú cenu: zmluva s najvyššou hudobné štítku.

Na všeobecné prekvapenie tentoraz okolo mladej mníšky sa pripojil k súťaži. Ona robila jej cestu až do finále, čelí mimoriadne množstvo pozornosti médií, …More
www.aleteia.org/…/sr-cristina-win…

06.6.2014
/ / TLAČ Preklad s Google
Vo štvrtok večer v Taliansku to bolo finále The Voice, talianskej speváckej súťaže, v ktorej začínajúci umelci bojujú o konečnú cenu: zmluva s najvyššou hudobné štítku.

Na všeobecné prekvapenie tentoraz okolo mladej mníšky sa pripojil k súťaži. Ona robila jej cestu až do finále, čelí mimoriadne množstvo pozornosti médií, kde si vzala na ďalšie tri súperovi Giorgia Pino, Thomas Pini a James rokmi, a dal jej najlepšie ísť na "Čože pocit" a "No One" od Alicia keys.

V poslednom kole, sestra Christina ukradol 62% hlasov, klepanie backcombed kolískový Giacomo Voly z prevádzky.

Ako ukazujú výsledky boli volány, uprostred búrlivého potlesku kričala z javiska "a teraz vám všetci hovoria, Otče náš spolu!" V tej vrcholnej chvíli, pripomenula svet sledoval, kto to je: mníšku a dcéra Krista.

Pozvala všetkých, aby sa držať za ruky a modliť sa s ňou. "Chcem Ježiš vstúpiť medzi nami" povedala, a ako niekto stačil odpovedať, začala, trasúcim sa hlasom s emóciami. V trochu tlmené chvíli - a možno trochu trápne - štúdio, povedala modlitbu, ktoré nás Ježiš učil a potom poďakoval dav a všetci tí, ktorí pomáhali jej "počas tejto ťažkej dobe", po ktorom J-Ax (sudca, ktorý bol sa spojil s mladým mníškou) v žartu varoval, že on a PELU, jeden z ostatných sudcov, by "vzniku požiaru."

Avšak potom, čo potlesk utíchol a jej hlas mohol byť plne počuť, ona vyjadrila svoje konečné vďaka Bohu: "Moja záverečná a najdôležitejšia poďakovanie patrí tomu, kto je tam hore,"

PELU, široko známy pre jeho anti-administratívne postoj, ktorý pred niekoľkými rokmi napísal pieseň s názvom "El Diablo" (diabol), povedal, že mladí sestra "bol tak statočný v týchto mesiacoch v riadení stresu všetkého, ktorá bola povedal o nej. "

J-Ax, tiež známy pre jeho anarchicky spôsoby, a kto sestra Cristina sa rozhodli seba, aby sa spojil s počas súťaže, bol možno jeden z najviac ovplyvnená jej účasti na výstave. Počas konkurzu táto mladá mníška s ňou radostnú prítomnosť ho dojatý k slzám, a skoro zakaždým, keď spievala neskôr, jeho pohľad sa zdalo, že je jedným z kompletného emócií, a dokonca aj nehu.

"Mediálny humbuk ma zničil" povedal potom, "a ja si ani predstaviť, čo to bolo ako za 25 rokov starej sestry." Dvaja spoločne spievali v konečnom znení, a potom, čo vyhrala objal ju bratskej náklonnosť.

"Ja som rozhodne neslúži k týmto rytmom" komentoval Sr Cristina po udalosti, "a tak teraz som sa vrátiť do mojich priorít:. Modlitbu, vstávať skoro ráno, a moje služby v škole"

Ona bola sprevádzaná jej matka predstavená Agata, ktorá neopustila svoju stranu, pretože začala súťaž.

Mladá mníška sa však vyjadriť k možným obsahom svojho budúceho hudby. "Moje piesne bude hovoriť o láske, reálnych situácií a bude v jazyku, ktorý je prístupný všetkým" povedala.

Keď sa spýtal, či by išla na turné, ona odpovedala jednoducho "to je súčasťou budúcnosti, tak je to v rukách Prozreteľnosti. Evanglezation neuberá to tu, takže budeme tiež ísť do ulíc hlásať Boha. "

Ona tiež poznamenal, pokiaľ ide o finincial strane vecí v rozhovore s Vanity Fair 6: "ekonomický aspekt ma nezaujíma, mojím jediným cieľom je, aby sem prišiel a povedal" som našiel Ježiša, "Nečakal som, že o nič viac než to. "

Raffaele Giacopuzzi, riaditeľ "Good News Festival" - National Catholic speváckej súťaže v Taliansku, ktoré Sr Cristina vyhral pred účasťou v The Voice - hovoril Aleteia o tomto zasväteného spievajúci senzáciu.

"Mnoho z nich premýšľal, čo zmysel je, aby sestra Cristina spievať piesne, ktoré majú čo do činenia výslovne s posolstvom evanjelia," povedal. "Ale len veľmi málo ľudí si uvedomili, že evanjelizácia je v prvom rade od toho, kto sme a čo robíme , a až potom môžeme byť dôveryhodný v tom, čo hovoríme. "

"Ja neviem, či fenomén, sestra Cristina sa otvorí nové dvere v Taliansku na hudbu kresťanskej inšpirácie," pokračoval, "môžeme len dúfať."

"Ale jednu vec viem: cez jej svedectvo bolo veľa ľudí, dostal významný príspevok k tomu, že prvé hlavné prekážkou medzi evanjeliom a na svete je vzdialenosť od Boha, ktorý je dnes často prichádza v podobe okázalé pýchy a tak. , malý-veľký známky blízkosť vždy prispieť ku krásnej vyhlásenie, že Boh nie je ďaleko. On je Boh s nami. "
2 more comments from rkrn112
rkrn112
Talentová súťaž The Voice Italy 2014 skončila s novým hlasom, ktorý má v sebe náboj evanjelizácie a radostného svedectva, hlasom, ktorý patrí sestre Cristine Scuccia. Aká budúcnosť ju čaká?Sestra Cristina, ktorá o mesiac obnoví rehoľné sľuby v očakávaní tých večných, hovorí: „V evanjeliu je úryvok, ktorý hovorí, že čokoľvek človek robí, má robiť na Božiu slávu. Všetko prejdeme s predstavenými, …More
Talentová súťaž The Voice Italy 2014 skončila s novým hlasom, ktorý má v sebe náboj evanjelizácie a radostného svedectva, hlasom, ktorý patrí sestre Cristine Scuccia. Aká budúcnosť ju čaká?Sestra Cristina, ktorá o mesiac obnoví rehoľné sľuby v očakávaní tých večných, hovorí: „V evanjeliu je úryvok, ktorý hovorí, že čokoľvek človek robí, má robiť na Božiu slávu. Všetko prejdeme s predstavenými, nie sú to rozhodnutia, ktoré robím ja. Evanjelizácia nič nevylučuje a ak bude potrebné, pôjdeme aj na námestia, aby sme priniesli naše posolstvo. Všetci v súťaži boli výborní a nečakala som, že prídem až k takémuto bodu. Keď vydám album, moje texty budú hovoriť o láske a reálnom živote v jazyku, ktorý bude zrozumiteľný všetkým.“ Na záver večerného programu, kde bolo počuť nové nevydané piesne, duety, rôznych hostí, sa sr. Cristina poďakovala všetkým, ktorí jej v tomto ťažkom období pomáhali a vyzvala všetkých prítomných k modlitbe Otče náš: „Chcem aby Ježiš vstúpil sem medzi nás,“ čo vyvolalo aj úžas aj rozpaky ako medzi koučami, tak v publiku.
Cristina chce aj naďalej stáť s nohami na zemi s pohľadom upriameným na nebo a žiť prítomný okamih a budúcnosť zveruje Prozreteľnosti.
Antonio Mazzi v úvodníku týždenníka Famiglia cristiana napísal o víťazstve sr. Cristiny: „Chcem znovu povedať, že my rehoľníci, kňazi, bratia, sestry sa nemôžeme báť používať všetky prostriedky, ktoré nám technológia ponúka, aby sme šírili a hlásali radostnú zvesť. Najprv išlo o námestia, kostoly a kláštory. Dnes, okrem toho všetkého, ide aj o komunikačné prostriedky. A my nemôžeme mať strach. Tonino Bello hovorieval, že Cirkev musí byť ‚extrovertná‘, otvorená a že musí milovať svet. A svetom myslí všetky tie neobyčajné veci, ktoré nám dal Boh k dispozícii.“
Skvelé, Cristina! A teraz, keď spadla opona, musíš využiť túto neuveriteľnú príležitosť a prinášať medzi ľudí vieru, hudbu, krásu a originalitu kresťanského posolstva. Na cestách, ktorými nie je ľahké prechádzať, na javisku, ktoré sa využíva na iné posolstvá“.
Najbližšie čaká Sr. Cristinu „good news festival“, ktorý sa uskutoční v Ríme dňa 14. júna 2014 na tému Svetlá periférie: evanjelizácia vonku, kde je pozvaná ako hlavný hosť večera.
rkrn112
za povsimnutie stojí minuta00,10 /este ,,v pohode,,/ 01,40 min,02,25 min, 06.20min, plač a dojatie potetovaného, možno jediný okamih v zivote tohoto cloveka , z ktoreho tato duša, pri jej doterajsom predpokladam zlom zivote, bude čerpať pozitívum /spásu/ pre svoje smerovanie do večnosti, teraz bude mať vždy pri stretnutí s cirkvou, Bohom,,...spomienku na tento zažitok,
nepodcenujme situacie, …More
za povsimnutie stojí minuta00,10 /este ,,v pohode,,/ 01,40 min,02,25 min, 06.20min, plač a dojatie potetovaného, možno jediný okamih v zivote tohoto cloveka , z ktoreho tato duša, pri jej doterajsom predpokladam zlom zivote, bude čerpať pozitívum /spásu/ pre svoje smerovanie do večnosti, teraz bude mať vždy pri stretnutí s cirkvou, Bohom,,...spomienku na tento zažitok,
nepodcenujme situacie, pamätajme obrovsku velkosť Boha, jeho milosrdenstvo je jeho výsadou, je to akoby totalita lasky, milosrdenstva, kt. je totalnou slobodou, to je podstata Boha,my pozerame velmi ohranicene, keby sme hladeli a cerpali z tejto Božej podstaty, mali by sme viac velkorysosti, milosrdenstva voci druhým , a nebali by sme sa ani umriet, ked je smrt len prechodom, vždy pred posudzovaním situacií myslime na tieto veľké vlastnosti nasho Boha, budeme tak uschopnený vidieť jeho očami, a budú sa konať i zazraky...
rkrn112
List Kolosanom − Kol 3, 14-15. 17. 23-24

Bratia, nad všetko toto majte lásku, ktorá je zväzkom dokonalosti! A vo vašich srdciach nech vládne Kristov pokoj. Preň ste aj povolaní v jednom tele. A buďte vďační!

A všetko, čokoľvek hovoríte alebo konáte, všetko robte v mene Pána Ježiša a skrze neho vzdávajte vďaky Bohu Otcovi.

Čokoľvek robíte, robte z tej duše ako Pánovi, a nie ako ľuďom! Veď viete…
More
List Kolosanom − Kol 3, 14-15. 17. 23-24

Bratia, nad všetko toto majte lásku, ktorá je zväzkom dokonalosti! A vo vašich srdciach nech vládne Kristov pokoj. Preň ste aj povolaní v jednom tele. A buďte vďační!

A všetko, čokoľvek hovoríte alebo konáte, všetko robte v mene Pána Ježiša a skrze neho vzdávajte vďaky Bohu Otcovi.

Čokoľvek robíte, robte z tej duše ako Pánovi, a nie ako ľuďom! Veď viete, že od Pána dostanete za odmenu dedičstvo. Slúžte Pánovi, Kristovi!
rkrn112
Jeden nazor od iných...nie su to moje slová....

Musím říct, že když jsem si přečetla nadpis článku, zhrozila jsem se... pak jsem se ale podívala na video a změnila jsem názor. Už jen pohled na tvář té jeptišky ve srovnání s tvářemi členů poroty. Obrovská čistota. To si musel všimnout každý a vnitřně si položit otázku - čím to je? Všimněme si dále, že porotci byly slovy sestry o Bohu, který nám …More
Jeden nazor od iných...nie su to moje slová....

Musím říct, že když jsem si přečetla nadpis článku, zhrozila jsem se... pak jsem se ale podívala na video a změnila jsem názor. Už jen pohled na tvář té jeptišky ve srovnání s tvářemi členů poroty. Obrovská čistota. To si musel všimnout každý a vnitřně si položit otázku - čím to je? Všimněme si dále, že porotci byly slovy sestry o Bohu, který nám nebere , ale tolik dává - zasaženi, ten hubený potetovaný asi plakal. Já jsem z toho měla hluboký zážitek, trošku se pohybuju v prostředí umělců , takže tuším jak situaci vnímali. Rozhodně je to posunulo blíž k Bohu, mě z té atmosféry mrazilo - pozitivně. Ale to je asi tím, že se snažím vidět drobné Boží doteky v každodenním světě a setkávání s lidmi. Mohu říci, že i taková je moje cesta předávání naděje v evangeliu - po troškách a jemně. Myslím, paní Kroupová, že se na to díváte příliš zamračeně. Ale nechci Vás tím urazit, jen poprosit, abyste si zkusila odhrnout ty mraky z očí.
One more comment from rkrn112
rkrn112
No fakt som ožil, pri dnešnom surfovani na gloria.tv a pri tých vsetkých katastrofických scenaroch,3. svetovej vojne, odboji proti Bohu, ktoré su všade,/ako keby už mal byť s nami všetkými koniec,zrazu myslienka - tak jednoduchý Boh...., chvála Bohu ,keby sme boli tak priami, radostní viacerí a vyhybali sa škodiacim veciam-hriechom /pre ktoré sme znetvorení a nedôveryhodní/ prajem nech Cristinu …More
No fakt som ožil, pri dnešnom surfovani na gloria.tv a pri tých vsetkých katastrofických scenaroch,3. svetovej vojne, odboji proti Bohu, ktoré su všade,/ako keby už mal byť s nami všetkými koniec,zrazu myslienka - tak jednoduchý Boh...., chvála Bohu ,keby sme boli tak priami, radostní viacerí a vyhybali sa škodiacim veciam-hriechom /pre ktoré sme znetvorení a nedôveryhodní/ prajem nech Cristinu drží v náručí sám Boh, je mladá , číha urcité riziko slávy , ale ak sa modlí môže ju to vyniesť a Boha s nou , a dosť ľudí s nimi -vysoko...
johnfrax
Na prknech slávy přišlo obrácení a povolání
svědectví zpívající sestry

www.paulinky.cz/clanky/Na-prknech-slav…
johnfrax
www.paulinky.cz/clanky/Dostala-jsem-da…
Kardinál Gianfranco Ravasi, který zastává funkci "vatikánského ministra kultury", v reakci na ní na síti Twitter napsal: "Každý z vás dostal nějaký dar, a tak si jimi navzájem služte (1 Petr 4,10).
My doplňujeme, že k tomu, aby se přihlásila, ji pobídly její představené a má jejich plnou podporu (což je i vidět). Není to její "podnik", ale společně rozliše…More
www.paulinky.cz/clanky/Dostala-jsem-da…
Kardinál Gianfranco Ravasi, který zastává funkci "vatikánského ministra kultury", v reakci na ní na síti Twitter napsal: "Každý z vás dostal nějaký dar, a tak si jimi navzájem služte (1 Petr 4,10).
My doplňujeme, že k tomu, aby se přihlásila, ji pobídly její představené a má jejich plnou podporu (což je i vidět). Není to její "podnik", ale společně rozlišený způsob "jití na periferie", jak si přeje papež František. A s charismatem voršilek, tedy aspoň jejich zakladatelky z poč. 16. stol., to je v souladu! (Připravujeme i překlad jejího životního svědectví.)
Výběr písně byl jistě záměrný. Podívejte se na originální text (český překlad u něj) zde:www.karaoketexty.cz/…/no-one-5442
My vám toto video přinášíme s českými titulky a dalšími informacemi (lze libovolně sdílet dál):
ivik310
takto sa evanjelizuje,.... ešte ja sama som pred rokmi brala skutočných kresťanov ako bledé tváre bez života, čo len ťažko môžu rozumieť bežnému človeku.
ivik310
👏 👏 👍
johnfrax
Bohu vďaka za váš komentár,verím že to mnohý tak vnímajú a cítia ako to hodnotíte vy,otče.
Kritika pochádza najmä od skupín,ktoré RKC nemajú za svoju,a preto manipulujú a znevažujú to ,čo je čisté.
Bebeba
Vďaka Bohu za dary !

Mnohí laici v iných rubrikách tu píšu na túto rehoľnú sestru desy.
Som veľmi smutný ako kňaz za postoje odsúdenia.

Kajajme sa vedzme že Boh sám bude posudzovať konanie každého človeka, lebo iba ON vidí a pozná SRDCIA ľudí, nie ja, nie ty, nie vy.

Opakujem čo som už inde písal:

p. Ježíš Kristus keď bol na zemi miloval život, ale nezamiloval si tento svet.

Ježiš bol Boh a …More
Vďaka Bohu za dary !

Mnohí laici v iných rubrikách tu píšu na túto rehoľnú sestru desy.
Som veľmi smutný ako kňaz za postoje odsúdenia.

Kajajme sa vedzme že Boh sám bude posudzovať konanie každého človeka, lebo iba ON vidí a pozná SRDCIA ľudí, nie ja, nie ty, nie vy.

Opakujem čo som už inde písal:

p. Ježíš Kristus keď bol na zemi miloval život, ale nezamiloval si tento svet.

Ježiš bol Boh a Človek a vedel si užiť života aj ako človek.
Či si myslíte že netancoval na svadbe ?
Či si myslíte že nepil Víno?
Či nechodil ku hriešnikom na ich oslavy?

On sa približoval ku hriešnikom i tieto sestry sa priblížili ku hriešnym, ukázali im že aj oni sa vedia radovať, spievať, tancovať.

Ja osobne verím tomu že toto vystúpenie zasiahlo členov poroty a v ich srdciach im tam nechalo pocit cirkvi ktorá je blízko nich: Cirkvi, ktorá sa neuzatvára za múry kláštorov a stráni sa hriešnych ľudí.
Čo je evanjelium?
Ako chceme ukázať lásku k týmto strateným ľudom?
Jeden spôsob je aj ten čo urobili tieto sestry, ktoré skrytým posolstvom vravia:

Aj my sme tu, aj my vieme tancovať spievať a nestránime sa vás, neodsudzujeme vás, ale vám prinášame ešte iné hodnoty. Nehanbíme sa že sme rehoľníčky, nehanbíme sa nosiť kríž v dnešnej dobe ...
johnfrax
Dostala jsem dar a dávám ho dál (zpívající jeptiška)
Video s prekladom rozhovoru a reakcie porotcov.
Zpívající italská jeptiška se stala hvězdou internetu
Řím 22. března (ČTK) - Zpívající italská řádová sestra Cristina se stala hvězdou internetu poté, co vystoupila v italské obdobě televizní soutěže The Voice (Hlas) o nejlepší pěvecký talent, uvedl britský list The Guardian. Její zpěv vidělo na …
More
Dostala jsem dar a dávám ho dál (zpívající jeptiška)
Video s prekladom rozhovoru a reakcie porotcov.
Zpívající italská jeptiška se stala hvězdou internetu
Řím 22. března (ČTK) - Zpívající italská řádová sestra Cristina se stala hvězdou internetu poté, co vystoupila v italské obdobě televizní soutěže The Voice (Hlas) o nejlepší pěvecký talent, uvedl britský list The Guardian. Její zpěv vidělo na serveru YouTube již více než devět milionů uživatelů.


vimeo.com/89780254
nuance3
🤗 👏 👏 👏
Jovana
Zpívající italská řádová sestra Cristina se stala hvězdou internetu poté, co vystoupila v italské obdobě televizní soutěže The Voice (Hlas) o nejlepší pěvecký talent, uvedl britský list The Guardian.Její zpěv vidělo na serveru YouTube již více než devět milionů uživatelů. www.christnet.cz/…/italska_reholni…
Jovana
Prečo sa prihlásila do sutaze? Preto lebo ma dar od Boha a chce sa on podelit aj s ostatnymi .Potom sa jej pytali ze so si mysli ze sa asi prave deje vo Vatikane ked sa takto rozhodla ist do sutaze,ona odpovedala ze nevie,ale caka hovor od papeza ze jej asi budu pravdepodobne volat vravi,ze papà Francesco ich vyzyva aby isli do ulic a sirili vieru medzi ludi tak takto moze ona sirit vdaka svojmu …More
Prečo sa prihlásila do sutaze? Preto lebo ma dar od Boha a chce sa on podelit aj s ostatnymi .Potom sa jej pytali ze so si mysli ze sa asi prave deje vo Vatikane ked sa takto rozhodla ist do sutaze,ona odpovedala ze nevie,ale caka hovor od papeza ze jej asi budu pravdepodobne volat vravi,ze papà Francesco ich vyzyva aby isli do ulic a sirili vieru medzi ludi tak takto moze ona sirit vdaka svojmu spevu dobru spravu,ze len sa oni ako porotci obavaju co jej na to povie papez ,pretoze oni su rockovi spevaci:) Vsetci boli s nej hotovi pretoze vyzaruje vela vela energie,a potom si vybrala jedneho z porotcov.Takze pokracuje v sutazi dalej:)
🤗
Ano, oslovuje mladé lidi. Můžeme se zamyslet, jak my na internetu oslovujeme ty, kteří čtou naše slova. Z každého slova, které napíšeme budeme vydávat počet u posledního soudu. Týká se nás to všech.