Clicks1

Рік родини, але якої? ЛГБТК?

Псевдопапа Бергольйо 19 березня 2021 року проголосив Рік родини Amoris laetitia. Виникають два основних питання:

1) Чи Бергольйо є правдивим папою, чи, як єретик, він є виключений з Церкви? Відповідь ясна: Він не є правдивим папою, а публічним єретиком, виключеним з Церкви.

2) Друге питання: Чи ексгортація «Amoris laetitia» представляє вчення Церкви, чи містить єресі? Відповідь також ясна: Ексгортація є єретична, вона заперечує Божі Заповіді та об’єктивно діючі моральні норми.

Бергольйо пропагує Святе Причастя для тих, які живуть у гріху. Цим заперечує вчення Церкви і підступно спонукає до святотатства. Боже слово каже: «Хто їсть і п’є недостойно, той засуд собі їсть і п’є» (1 Кор. 11,27-31). Через те, що Бергольйо вже не називає гріх гріхом, він практично відкидає основну умову спасіння, якою є покаяння (Лк. 13,3). З його боку це бунт проти Бога і Церкви.

У 2019 році він інтронізував огидного ідола, фактично диявола, в головному храмі Церкви. Це явний акт публічної апостазії, яким він повторно виключив себе з Церкви.

У 2020 році за посередництвом документального фільму «Франческо» він відкрито виступив за легалізацію співжиття содомітів і за усиновлення ними дітей. Він вважає це формою сім’ї, яку, мовляв, парафії повинні прийняти. Хто наївно думає, що проголошенням Року родини Бергольйо підтримує справжню родину, той дуже помиляється. Навпаки, це наступний крок до її ліквідації.

П’ять років тому Бергольйо зовсім не відповів на «Дубіа» чотирьох кардиналів, а також ігнорував сотні католицьких теологів, священиків та мирян, які звернулися до нього з «Корекцією». Але тепер він урочисто проголошує Рік родини Amoris laetitia, начебто з цією ексгортацією все було гаразд, і свої єресі спокійно втілює на практиці. Це шокуюче ігнорування і дорога відступництва від віри, дорога антихриста, яка веде до погибелі.

Вже загальновідомо, що Бергольйо, щоб просунути содомію, маскується сім’єю. Так було ще у 2016 році на Синоді про родину. Тоді єпископи виступили проти. Але він не здається. Знову під терміном «родина» пропихає щось цілком протилежне ‒ церковну легалізацію гомосексуалізму, від якого Святе Письмо чітко перестерігає: «Так само Содом і Гомора, …які віддались були розпусті й кинулися за іншим тілом, лежать як приклад, скарані вічним вогнем» (Юди 1,7).

Крім того, у 2020 році, через закриття храмів, Бергольйо розпочав оманливу пандемію і пов’язану з нею зневагу Пресвятої Євхаристії. Сьогодні він уже має на сумлінні злочин проти людяності через те, що пропихає мРНК-вакцину. Експерти застерігають, що вакцина: 1) порушує людський геном і є бунтом проти Творця; 2) містить тканину, вирвану з ненароджених дітей ще перед їхнім убивством, тому сьогодні мета вакцинації ‒ широкомасштабна сатанізація; 3) належить до процесу поступового чіпування людства, від якого Біблія застерігає вогняним озером; 4) є інструментом геноциду людства до золотого мільярда.

Бергольйо стверджує, що вакцина повинна бути для всіх, а хто її не прийме, начебто вчинить гріх. Це злочинний обман Бергольйо!

Необхідно знати, що Бергольйо, який проголосив Рік родини Amoris laetitia, є недійсним папою. Його ексгортація єретична, а її реалізація ‒ це злочин проти родини, Бога і Церкви.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


30.03.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c