Clicks15
lt.news

Meilės bažnyčia: kodėl brolija ištremta iš Dižono

Dižono arkivyskupas Rolandas Minnerathas, Prancūzija, pareiškė, kad jis ištremia Šv. Petro broliją iš savo arkivyskupijos, nes jų kunigai kartu nedalyvauja „Novus Ordo Chrism“ Eucharistijoje per Didžiąją savaitę.

Jis pasakė tai vietiniams tikintiesiems, o jo spaudos tarnyba tai patvirtino CatholicNewsAgency.com. Bendras pirmininkavimas „Novus Ordo“ bažnyčioje yra galimybė, bet ne privaloma pareiga pagal Vatikano II ir Kanono 902 taisykles.

Minneratho sprendimo labai pasipiktino ir dabar jis begėdiškai naudojasi reakcija, kurią jis sukėlė, sakydamas, kad ši reakcija „labai atskleidė dalies žmonių, kurie kalba apie broliją, dvasią“.

Internetinę peticiją, kurią pasirašė 2 500 asmenų, Minnerathas atmetė pateikdamas argumentą, kad „dauguma parašų yra ne iš vyskupijos“.

Kadangi tarp Brolijos ir Minerath nėra sutarties - net nėra kontakto -, pastarasis išsisuks dėl savo veiksmų - bent jau šiame pasaulyje. Minnerathui jau 74. Vyrų gyvenimo trukmė Prancūzijoje yra 80,3 metų.

Šv. Petro brolija pateikė bylą į Tikėjimo doktrinos kongregaciją, tačiau teisybės ieškojimas Romoje prilygsta bandymui surasti katalikų vyskupus Prancūzijoje.

#newsOphrggaaho