Clicks400
Edward7
11

Agenda 2030: Brak własności, prywatności, wolności...

Agenda 21 Narodów Zjednoczonych ma na celu zakazanie wszelkich niezrównoważonych praktyk, w tym upraw nawadnianych, hodowli zwierząt, posiadania zwierząt domowych, swobody przemieszczania się, prywatnych samochodów, podróży lotniczych i frachtu morskiego. Zamierzają zakazać posiadania wszelkiej własności prywatnej, ponieważ prowadzi to do akumulacji bogactwa i sprzyja nierówności.
przez Teresę Tannahill ( henrymakow.com)
Jeśli usiądziesz i przeczytasz wszystkie 351 stron Agendy 21 wraz z dokumentami pomocniczymi, przekonasz się, że chodzi o pełną kontrolę i inwentaryzację wszystkiego na planecie: zwierząt, minerałów i warzyw. W tym ludzi. Wirus byłby środkiem do tego celu. Bill Gates już stwierdził, że składniki są zastrzeżone, chronione prawem autorskim i nie zostaną udostępnione publicznie.

Globalna populacja ludzka zbliża się do 8 miliardów. ONZ twierdzi, że na tej planecie jest miliard nieudokumentowanych ludzi. I ta globalna populacja ostatecznie zmierza do prawie 11 miliardów ... W 2009 roku Boris Johnson opublikował artykuł w „Telegraph”, w którym wyraził swoje zaniepokojenie z powodu eksplodującej populacji świata. Ojciec Borisa Johnsona, Stanley Johnson, opublikował wiele książek i artykułów dla ONZ na temat problemu "przeludnienia". Publikuje także książki o globalnym ociepleniu i pandemiach. Oto artykuł Stanleya Johnsona o potrzebie zrobienia czegoś z "przeludnieniem"(którego nie ma). A oto Stanley Johnson w 2012 roku, jak sam powiedział, że chce, aby ludność Wielkiej Brytanii spadła do 10 lub 15 milionów do 2025 roku.

Jak wspomniano, Agenda ONZ 2030 jest kolejnym ważnym kamieniem milowym Agendy 21. Wymagane zmiany są ogromne. A jednak widzimy je wszędzie wokół nas. Większość tych zmian przyspieszyła od czasu "pandemii". Środki, które „podejmują”, aby „chronić nas” przed wirusem, są nie do odróżnienia od wielu z deklarowanych celów ONZ Agenda 21 i Agenda 2030.

ZIELONA ENERGIA

... Podczas gdy byliśmy trzymani w areszcie domowym, zostały zamknięte; elektrownie paliw kopalnych ,platformy wiertnicze, szyby naftowe, kopalnie, "pedestrianizing" centrów miast, niszczenie naszych łańcuchów dostaw żywności, zmuszając rolników do odstrzału emitujące „cieplarniany gaz" zwierząt hodowlanych, i pozwalając na gnicie upraw „niezrównoważenie nawadnianych”. Praktycznie w każdym większym mieście i mieście w Wielkiej Brytanii układ dróg został zmieniony na stałe, aby umożliwić zachowanie dystansu społecznego. Ruch pieszych i ścieżki rowerowe. Systemy jednokierunkowe. Miasta stają się bardzo nieprzyjazne dla samochodów. Glasgow z dnia na dzień straciło jedną trzecią miejsc parkingowych. Ruch w centrum dystansowania społecznościowego Google. Jeśli nadchodzi szczepionka, dlaczego te zmiany są trwałe?

Podsumowując, możemy spodziewać się społeczeństwa bezgotówkowego, ujemnych stóp procentowych, systemu kredytu społecznego, masowego nadzoru, obowiązkowych szczepionek, ID2020, AI, ograniczenia ruchu, paszportów zdrowotnych, racjonowania żywności i energii, konfiskaty własności prywatnej, zakazu korzystania z prywatnych pojazdów, pojazdy paraliżujące podatki. Ostatecznie? Wyludnianie i ponowne "zdziczenie" planety. Kilku czołowych ekspertów medycznych i naukowców stwierdziło, że ich zdaniem szczepionki zostaną ostatecznie wykorzystane do wyludnienia. Dowiedzieliśmy się teraz, że szczepionki nie chronią biorcy przed złapaniem wirusa lub przekazaniem go dalej. Większość szczepionek nie jest szczepionkami w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. To terapia genowa ...

Tymczasem nakaz masek, blokady i paszporty szczepionek sprawią, że nasze życie będzie nie do zniesienia, dopóki nie poddamy się szczepieniom. Studiuję geopolitykę od 2008 roku i śledzę machinacje WEC i ONZ od stycznia. Jesteśmy "gotowaną żabą" w dystopijnej technokracji. Przyszłość orwellowska. To się zawsze działo, po prostu zaczęło dziać się szybciej, niż myślałem. Mogę tylko stwierdzić, że technologia potrzebna do jego wdrożenia była jednak gotowa. Nawiązują nawet do transhumanizmu i „czwartej rewolucji przemysłowej”. Te tematy są omówione w filmach i literaturze dotyczącej Wielkiego Resetowania. Żyjemy jak w krwawej powieści science fiction. youtube.com bitchute.com/video/xbF2oJ5h190C/

Naprawdę mamy poważne kłopoty. Światem kieruje szaleniec-megaloman Klaus Schwab (i inni...) , który ma do swojej dyspozycji pełną władzę ONZ. To nie są spekulacje, to jest fakt. Blokady nie dotyczą wirusa. Wirus był pretekstem do blokad. Głównym celem blokad jest zniszczenie naszej gospodarki i odebranie nam wolności. Zmusić nas do posiadania tych eksperymentalnych szczepionek.

Wdrażają twardą Agendę 21, „Wielki Reset” pod hasłem „Buduj z powrotem lepiej”. Wielka Brytania nie będzie lepsza. Daleko stąd. Ci, którzy przeżyją masowe szczepienia, będą żyć w orwellowskim koszmarze, jak komunistyczne Chiny. henrymakow.com

+++

18.02.2012, 16:00 - Kraje europejskie ulegną dyktaturze równej tej, jaka była za czasów Hitlera
Moja szczerze umiłowana córko, zamierzam ochronić jak najwięcej Moich wyznawców zanim wkrótce dłoń Mojego Ojca opadnie, by ukarać ludzkość za ich niegodziwości i zapobiec straszliwym zbrodniom popełnionym przez grzeszników, którzy chcą zniszczyć wiele narodów.
Każdy z was będzie chroniony, ale jesteście odpowiedzialni za innych.
Obserwujcie teraz jak kraje europejskie będą ulegać dyktaturze równej tej, która była za czasów Hitlera.
Plany przejęcia każdego kraju w Europie przez światową grupę są gotowe.
Babilon upadnie jak przepowiedziano.
Niedźwiedź i Smok pójdą na wojnę, tak jak prorokowano.
Rzym stanie się siedzibą złych rządów i dominacji.
Włochy rozpadną się.
Grecja będzie katalizatorem, który dostarczy pretekstu do obalenia Babilonu.
Wszystko to będzie się teraz objawiało światu.
Modlitwa może złagodzić cierpienie Moich biednych dzieci, które będą zmuszone żebrać o jedzenie, aby zaspokoić głód.
Będą oni traktowani jak dzieci, ale będą deptani, gdyż zostaną zniewoleni przez globalną grupę, która działa w parze z europejskimi przywódcami.
Wszyscy oni są zdrajcami nie tylko tych, którym służą, ale Boga, Ojca Wszechmogącego.
Jego Imię jest znienawidzone przez tę grupę, która zakazała oddawać Mu czci w ich krajach.
Z tego powodu będą oni cierpieć. Zostaną ukarani i pozbawieni możliwości realizacji ich niegodziwej misji.
Gniew Mojego Umiłowanego Ojca nasilił się teraz do niespotykanego do tej pory stopnia, z powodu zbliżającego się powstania wielkiego czerwonego smoka.
Tak wielka zagłada, dzieci.
Tak wielka żądza władzy i kontroli.
Tyle nienawiści do Mnie, ich Boskiego Zbawiciela.
Czterej wysłannicy szatana zstąpili i pracują obecnie w tych grupach.
Ci nikczemni i potężni przywódcy są kontrolowani przez antychrysta, który jest teraz bardzo aktywny. Antychryst prowadzi bardzo dużą organizację.
Są tak przebiegli, że niewielu zdaje sobie sprawę z tego, co naprawdę oni robią.
Moje dzieci, oni będą starali się przejąć władzę i będzie się wydawało, że wszystkie ich plany się realizują.
Ale właśnie wtedy wkroczy Mój Ojciec.
Biada tym, których dotknie gniew Mojego Ojca.
Nie będą nawet mieli możliwości zadrżeć przed Nim, jeśli natychmiast się nie nawrócą.
Dzieci, bardzo niewielu z was ma dostęp do prawdy, ponieważ wielu z tych ludzi sprawuje kontrolę nad tymi wiadomościami, które uważacie za prawdziwe.
Nie macie żadnych innych możliwości poznania tego, co się dzieje na świecie.
Te organizacje, które uważacie za rzetelne i troszczące się o narody są w rzeczywistości właśnie tymi grupami prowadzonymi przez antychrysta.
Te narody, które uważacie za nikczemne, są gnębione i traktowane jak pionki, ale światu ukazywane są jako nikczemne.
Nie zawsze wolno wierzyć wam w to, co wam przedstawiają w imię sprawiedliwości.
Módlcie się mocno za wszystkich waszych braci i siostry, którzy będą deptani przez tych ludzi.
Módlcie się, aby Ostrzeżenie opóźniło ich działanie i módlcie się o złagodzenie skutków planu, który jest sporządzany, aby znieść prawa do waszych pieniędzy, wyżywienia i prawo do praktykowania chrześcijaństwa i innych religii, które oddają cześć Mojemu Ojcu.
Wasz ukochany Jezus Chrystus
Zbawiciel ludzkości


17.06.2012, 20:15 - Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę
Moja szczerze umiłowana córko, plany grup masońskich przejęcia walut światowych są coraz bliżej zakończenia.
Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę, powodującą cierpienia na skalę, jakiej nigdy dotąd nie było.
Strzeżcie się takiego, nagle zapowiedzianego światowego szczepienia, gdyż ono was zabije.
Ich złe plany mogłyby zaszokować wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak potężni są ci ludzie.
Napędzani żądzą władzy, majątku i pragnienia bycia boskimi we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni.
Mają władzę nad bankami, rządami i są odpowiedzialni za rozpętanie przemocy na Bliskim Wschodzie.
Opanowali oni wiele światowych środków masowego przekazu, a prawda o ich niegodziwości kryje się za tak zwanymi organizacjami humanitarnymi.
Niestety, niewiele z dzieci Bożych wie o ich planach.
Musicie wiedzieć, że ręka Mojego Ojca spadnie nagle i szybko na narody, które chronią tych złych przywódców.
Zostaną one uderzone przez tsunami i trzęsienia ziemi takich rozmiarów, że zostaną zniszczone.
Ci, którzy wierzą, że są tak potężni, zobaczą ogień spadający z nieba tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem.
Morza staną się jeziorami ognia i trudno się będzie ukryć przed karzącą ręką wyciągniętą nad tymi złymi duszami, które odrzucą Mój Kielich.
Zbuntowani, będą walczyć do końca z Moim Odwiecznym Ojcem i mocami Niebios.
Stojący po stronie antychrysta, z grup, z których on wyrósł, zrozumieją błąd swojego postępowania dopiero wtedy, gdy będzie już dla nich za późno.
Wielu z tych grup, w tym przywódców banków, rządów, szefów dużych firm jest wzajemnie powiązanych i wspólnie pracują na tym, aby zubożyć zwykłych ludzi, nawróci się po Ostrzeżeniu. I to jest to dobre.
Bliski jest czas, abym oddzielił te dusze, które Mnie kochają od tych, którzy są po stronie złego.
Ostrzegam. Będzie tylko tyle czasu, żeby się nawrócić. Dusze, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia należą do tych nikczemnych grup, które nie mają szacunku dla Bożych praw.
Musicie modlić się, aby ujrzały one prawdę.
Musicie modlić się, żeby przestały zadawać utrapienia przez straszne ustawy, które zamierzają wprowadzić.
Musicie modlić się o powstrzymanie planu ludobójstwa gorszego niż to, które wprowadził Hitler podczas II Wojny Światowej.
Ta grupa, najliczniejsza od czasu swojego powstania w średniowieczu, to armia szatana. Będzie jej przewodził antychryst. Jej członkowie planowali przejęcie kontroli nad bankami od dziesięcioleci.
Wprowadzenie Znaku Bestii, chipa, do którego wszczepienia do ciała będą zmuszani każdy mężczyzna i każda kobieta w zamian za dostęp do jedzenia, planują od piętnastu lat.
Teraz, gdy nadszedł czas, aby ujawnili swoją Nową Światową Walutę, pamiętajcie, że modlitwa, dużo modlitwy, może mocno ograniczyć ich plany.
Oto modlitwa, aby uniknąć Jednego Światowego Rządu.


Modlitwa Krucjaty (61) O powstrzymanie powstania jednego światowego rządu

O Drogi Ojcze Niebieski,
wspominając Ukrzyżowanie Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa
Chrystusa, błagamy Cię, abyś chronił nas, Twoje dzieci, od
Ukrzyżowania planowanego przez
antychrysta i jego zwolenników, aby zgładzić Twoje dzieci.

Obdarz nas łaskami, których potrzebujemy, by odmówić przyjęcia Znaku Bestii
i użycz nam niezbędnej pomocy do walki ze złem na świecie
rozpowszechnianym przez tych, którzy podążają drogą szatana.

Błagamy Cię, Drogi Ojcze, ochroń wszystkie Twoje dzieci
w tych strasznych czasach i uczyń nas wystarczająco silnymi, by powstać
i głosić Twoje Święte Słowo w każdej chwili.
Amen.


Moja córko, jestem zasmucony, że muszę ujawnić te rzeczy. Moi wyznawcy muszą rozumieć, co się dzieje.
Ci, którzy nie wierzą w te orędzia, nie będą mieli wątpliwości, gdy antychryst przedstawi im to, co przepowiedziałem.
Musicie łączyć się w modlitwie w grupy na całym świecie.
Im więcej Moich wyznawców, będzie to robić, tym silniejsza będzie obecność Ducha Świętego, a wtedy słabsza będzie armia szatana.
Nie bójcie się, bo takim prześladowaniom potraficie stawić czoła bez strachu.
Jeśli dobrze się przygotujecie, przestrzegając moich zaleceń, trwając na codziennej modlitwie, ten czas szybko minie.
Zawsze Mi ufajcie.
Pamiętajcie, że umarłem za wasze grzechy. Powinniście więc pozwolić Mi prowadzić was w tym czasie do Nowego Królestwa na Ziemi.
Tylko Ja, Jezus Chrystus, mogę was prowadzić. Pamiętajcie, że beze Mnie jesteście niczym.

Wasz Jezus

paruzja.info/lista.php
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Modlitwa Krucjaty (61) O powstrzymanie powstania jednego światowego rządu

O Drogi Ojcze Niebieski,
wspominając Ukrzyżowanie Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa
Chrystusa, błagamy Cię, abyś chronił nas, Twoje dzieci, od
Ukrzyżowania planowanego przez
antychrysta i jego zwolenników, aby zgładzić Twoje dzieci.

Obdarz nas łaskami, których potrzebujemy, by odmówić przyjęcia Znaku Bestii
i użycz …
More
Modlitwa Krucjaty (61) O powstrzymanie powstania jednego światowego rządu

O Drogi Ojcze Niebieski,
wspominając Ukrzyżowanie Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa
Chrystusa, błagamy Cię, abyś chronił nas, Twoje dzieci, od
Ukrzyżowania planowanego przez
antychrysta i jego zwolenników, aby zgładzić Twoje dzieci.

Obdarz nas łaskami, których potrzebujemy, by odmówić przyjęcia Znaku Bestii
i użycz nam niezbędnej pomocy do walki ze złem na świecie
rozpowszechnianym przez tych, którzy podążają drogą szatana.

Błagamy Cię, Drogi Ojcze, ochroń wszystkie Twoje dzieci
w tych strasznych czasach i uczyń nas wystarczająco silnymi, by powstać
i głosić Twoje Święte Słowo w każdej chwili.
Amen.
Zbigniew Darowski shares this
400
Szczepienia