Clicks36
uk.news
2

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ: Віденський кардинал Шенборн "благословив" гей-пару

4 вересня самий розпусний гомосекуаліст Австрії, 55-річний Гері Кеслер, розповів про те, що 73-річний кардинал Відня, Крістоф Шенборн, "благословив" його гомосексуальний союз.

Кеслер є засновником "Балу життя" у Відні, який представляє собою наймасштабніше гей-шоу в Європі. Він є особистим другом Шенборна, і вони регулярно зустрічаються, щоб повечеряти в приватній обстановці. У грудні 2017 року обидва вони стали організаторами заходу для пропаганди одностатевих стосунків, який було проведено прямо в кафедральному соборі Відня.

Шокуючу заяву було зроблено Кеслером під час розмови з іншим прихильником геїв, єпископом
Бенно Ельбсом з австрійського міста Фельдкірх. Зустріч була організована єпархією. Пізніше був опублікований її відеозапис.

Кеслер розповів про те, як 15 серпня (в день Вознесіння Діви Марії) Шенборн відвідав його в заміському будинку в місті Гюссінг (Бургерланд), щоб пообідати в компанії співмешканця Кеслера. Місто Гюссінг розташоване в 160 кілометрах від Відня.

За словами Кеслера, Шенборн "прочитав молитву", після чого "раптово благословив" двох запеклих гомосексуалістів, що "було неймовірно круто" на думку Кеслера.

Після "благословення" вони відкрили шампанське, яке привіз "близький друг" Шенборна.

Кеслер розповів, що він був "дуже і дуже щасливий", коли отримав "благословення" від Шенборна, та зазначив, що його розповідь може стати свого роду "вимушеною" для Шенборна. Він також додав, що "раз він вирішив зробити це, то я не думаю, що він буде проти, якщо я розповім про це".

Церква відносить гомосексуалізм до чотирьох гріхів, за які загрожує кара Божа. Варто відзначити, що саме гомосексуалізм лежить в основі кризи сексуальних злочинів і педофілії в церкві.

Зображення: Gery Keszler, Christoph Schönborn, © Figlhaus Wien Akademie für Dialog und Evangelisation, CC BY-SA, #newsZgxforzmrp

Oleksandr
Бережімо віру наших предків!!!
Мар'яна Ісусові
Залишімося хоч ми вірними Христові!