Clicks2.8K
POHENIX
91

Simon Mol, zawodowy uchodźca spał z ponad 300 polskimi dziewczynkami i zaraził ponad 40 z nich wirusem HIV

Simon Mol spał z ponad 300 polskimi dziewczynkami i zaraził ponad 40 z nich wirusem HIV

robertjordanblog34
10 miesięcy temuSteemit2 min czytania
Istnieje wiele podobieństw między lewicowymi ruchami EUROPY a AMERYKĄ. Jednym z nich jest to, że oba są zaludnione przez oszustów i hustlerów.

Simon Mol spał z ponad 300 polskimi dziewczynkami i zaraził ponad 40 z nich wirusem HIV - wiele z nich działało na rzecz praw człowieka i przeciw RASIZMOWI

Simon podniósł wiele ze swoich kobiet z „Salonu Warszawskiego” - artystycznego, liberalnego kręgu. W swoim piśmie Simon opisał te dziewczynki jako „białe myszy” - „wrażliwe i uwielbiające kobiety, które wierzyły, że wypełniają swój obowiązek poprawności politycznej, pomagając biednemu uchodźcy.

„Kilka zarażonych kobiet zaraziło się wirusem od Simona podczas jego wizyty w Gdańsku w 2006 r. W celu zorganizowania antyrasistowskiego festiwalu„ Muzyka przeciw nietolerancji i przemocy ”.

Pewna dziewczyna zarażona przez Simona wyjaśniła później: „Fascynowała mnie obrończyni praw człowieka walcząca ze stereotypami rasowymi. Wkrótce zaczęliśmy się spotykać, kładliśmy się spać. Nie podejrzewałem, że mógłby mnie zarazić wirusem HIV, a tym bardziej ukryć się przed mną, że jest zarażony ..... Myślałem również, że podejrzenie go o zarażenie równałoby się ustępowaniu stereotypom. W ten sposób sprawiliśmy, że miłość nie była chroniona ”.

Po jego śmierci reporterzy skontaktowali się z matką Simona w Afryce.

Jej odpowiedź brzmiała: „Biały Człowiek zabił mojego syna”.

twitter.com/…/108555224251241…

12160.info/profilebusy.org/…/simon-mol-has-s…

Simon Mol, zawodowy uchodźca

01 lutego 2007 | Kraj | BK MN AB

źródło: Nieznane

źródło: Nieznane

źródło: Nieznane

299976

ŚLEDZTWO "RZ" Simon Mol, zawodowy uchodźca Laureat tytułu Antyfaszysty Roku, poeta, dziennikarz. To do niedawna wizerunek Simona Mola, podejrzanego o zainfekowanie partnerek wirusem HIV. Uwodził nie tylko kobiety, ale także instytucje. I dobrze z tego żył

-Legenda Simona Mola powstawała przez siedem lat. Nikt nie ośmielał się już mówić o faktach, które nie pasowały do jego medialnego wizerunku. Wątpliwości ukrywano, a każda kolejna publikacja budowała jego popularność -mówi jedna z osób, które współpracowały z nim przy inicjatywach kulturalnych. - Gdyby nie kilka zdesperowanych kobiet, które zechciały mówić, prawda o Simonie Molu nigdy nie ujrzałaby światła dziennego.

Aresztowanie Mola pod zarzutem zakażenia czterech byłych partnerek wirusem HIV nastąpiło w momencie, gdy ten uchodźca z egzotycznego Kamerunu był w Polsce u szczytu sławy. Obsypywany zaszczytami guru środowisk antyfaszystowskich i antyrasistowskich, poeta i twórca niszowego, ale znanego Teatru Migrator, bohater reportaży i kronik kulturalnych.

Do perfekcji doprowadził lawirowanie między organizacjami pozarządowymi, samorządowymi i rządowymi. Umiał wykorzystać do tego zapatrzonych w niego dziennikarzy. Budował swoją legendę, stając się szybko "zawodowym uchodźcą". Jak pisał, musiał opuścić ojczyznę, bo walczył z korupcją, w Polsce sam, jak wynika z ustaleń..archiwum.rp.pl/artykul/663044-Simon-Mo…
predex
Ile te dziewczynki miały lat , może ze 40 cha cha cha, spal i widocznie za duzo0 chrapal ,że pozarażąl je, u nas to sie nazywa dawały mu d...p i zupy cha cha cha , jak to emigrantowi z afryki
Hej, hej, hej.......
Nie gwałcił, to one chciały pieszczoty...
Naiwność ma wysoką cenę......
hiv, to niestety wyrok śmierci, nie ma lekarstwa, naiwność kosztuje
Piotr opoka777 likes this.
wlowoj
Sprawa sprzed wielu lat. I nie żadnymi "dziewczynkami" tylko kobietami, Mol był imigranto-celebrytą na warszawskich salonach.
POHENIX
no tak ale uchodźcy to żywa broń biologiczna
Elkam
..no, no... ale mial powodzenie w katolickim kraju.
POHENIX likes this.
olek19801 likes this.
olek19801
Ubogacenie kulturowe - co za wybitna jednostka. I takie jednostki masowo już zamieszkują Europę...
POHENIX likes this.