CÓRKA MARYI
1703

JEZUS: Moi umiłowani wyznawcy, będziecie uważani za heretycką sektę, ponieważ nadal będziecie głosili Prawdę

JESUS: My beloved followers, will be viewed as a heretic sect, because you will continue to proclaim the Truth

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 10 sierpnia 2013 roku, godz. 12.49

Moja szczerze umiłowana córko, żaden człowiek pośród was nie ma tak czystej duszy, aby mógł oceniać innych w Moje Imię. Ale wiedzcie o tym, wy, którzy jesteście Mi wierni i którzy przestrzegacie Mojego Nauczania – będziecie musieli cierpieć wielki smutek, gdy będziecie musieli być świadkami największej diabelskiej obrzydliwości, która czeka świat.

W imię sprawiedliwości społecznej i współczucia społecznego fałszywy prorok* wyznaczy to, w co świat uwierzy, by posłużyło ewangelizacji i utworzeniu nowoczesnego kościoła. Ten kościół będzie postrzegany jako ten, który dotrze do wszystkich grzeszników i obejmie tych grzeszników, których grzechy nie są do zaakceptowania przeze Mnie.

Wy, Moi umiłowani wyznawcy, będziecie uważani za heretycką sektę, ponieważ nadal będziecie głosili Prawdę. Wszystkie próby dochowania Mi wierności będą ostro atakowane. Będziecie wyrzutkami i zostaniecie uznani za prawicowych odszczepieńców. Wszelka próba podtrzymania tradycji Świętych Obrzędów będzie ignorowana.

Nie wolno lekceważyć mocy tych, którzy będą wprowadzać w błąd Moje kościoły na ziemi, ponieważ miliony świętych sług przyjmie nową, fałszywą doktrynę. Będą błędnie wierzyć, że ta nowa doktryna jest formą ewangelizacji. Ich wsparcie, jako ochoczych sług obrzydliwości, sprawi, że stanie się to bardzo trudne dla tych chrześcijan, którzy znają Prawdę. Ich głosy będą jak szept pośród krzyków tych, którzy staną się niewolnikami kłamstw wymyślonych w Moje Imię.

Wiedzcie, że ból odrzucenia będzie dokładnie taki sam, jaki Ja i Moi apostołowie musieliśmy cierpieć podczas Mojego Czasu na ziemi. Ówcześni kapłani, którzy twierdzili, że kochają Boga, nie wahali się uciszyć głosów Moich uczniów, którzy przynieśli im wieści o tym, Kim Ja jestem. Tym razem, gdy zapowiadam Moje Powtórne Przyjście, tego dręczenia doświadczą Moi prorocy i Moi uczniowie, kiedy ich głosy zostaną odrzucone, a oni sami będą oskarżeni o bluźnierstwo.

Chociaż Moi uczniowie powiększają swoje szeregi, będą jak nędzarze i będą się wspinać na wzgórze Kalwarii nadzy, pozbawieni wszystkiego z wyjątkiem swojej wiary. Gdy będą podtrzymywali Płomień Mojego Światła w Moim Kościele, Mój prawdziwy Kościół nigdy nie odejdzie od Prawdy, a oni będą nieśli na swoich barkach ciężki krzyż. To jest Krzyż zbawienia, bo na swoich biednych, zmęczonych barkach będą nieśli grzechy tych, którzy Mnie opuścili. Ich los będzie trudny. Z powodu miłości do Mnie będą cierpieli za innych, aby uratować ich nędzne dusze.

Te dusze nie zasługują na zbawienie. Zostaną one uratowane tylko dlatego, że Ja postanowiłem, aby je uratować. Będą Mnie obrażali, sprawią straszliwe cierpienia Moim wiernym wyznawcom i Mojej udręczonej Armii Reszty. Jednak uratuję ich z powodu wiary tych, którzy są w Mojej Armii Reszty.

Niech pozostali ludzie, którzy sprzedali swoje dusze bestii, to wiedzą. Możecie nie wierzyć w piekło, ale ujawnię wam, jakie cierpienie ono wam przyniesie. Dzień, w którym pokażę wam stopnie tortur w piekle, przerazi was i wielu z was będzie krzykiem wzywało Mojego Miłosierdzia. I uratuję was, jeśli poprosicie Mnie o wybaczenie. Zrobię to podczas Dnia wielkiego Ostrzeżenia. Ci z was, którzy doświadczą płonącego ognia piekielnego, ale którzy nie zwrócą się do Mnie, nie przetrwają Ostrzeżenia, a ta chwila, kiedy Mnie odrzucicie, będzie waszą ostatnią.

Wy wszyscy, którzy pozostajecie wierni Mnie i Mojemu Słowu, wiedzcie, że chociaż będziecie cierpieli, przyszłość, jaka przed wami stoi, jest przyszłością wielkiej Chwały.

Ci, którzy nie będą zważać na Moje Ostrzeżenie ani nie będą słuchać Prawdy, znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie. Ci z was, którzy oddają cześć bestii i którzy będą podążać za fałszywym prorokiem* w nowej światowej religii, zostaną żywcem z tymi dwoma wrzuceni w płonący ogień piekielny.

Prawda jest gorzka w smaku, ale jeśli ją przyjmiecie, przyniesie wam Życie Wieczne, gdzie ze swoimi najbliższymi będziecie radowali się Moim Królestwem na wieki. Nie odcinajcie pępowiny Życia Wiecznego, bo będziecie cierpieć straszne męki i nigdy nie otrzymacie ułaskawienia.

Wasz Jezus

* * *

*
Franciszek ("papież")

za: jezusdoludzkosci.pl

____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Najwyższy: Księga Prawdy jest największym Darem danym przeze Mnie światu od czasu, kiedy posłałem Mojego Syna Jedynego, aby was odkupił

JEZUS: Wszyscy Moi prawdziwi posłańcy przygotowują dzieci Boże do Mojego Powtórnego Przyjścia

JEZUS: Pomóżcie Mi i przygotować świat na Moje Powtórne Przyjście

JEZUS: Wielu ludzi tak naprawdę nie rozumie tajemnicy Mojego Powtórnego Przyjścia

JEZUS: Mogą nie słuchać, ale muszą otrzymać Słowo Boga

JEZUS: Proś ludzi, by publikowali te informacje o Moim Słowie

Matka Zbawienia: Mój Syn nie wysłał nikogo, aby odciągać was od tych Orędzi
____________________________________________________________