PiotrM
192.3K
Szukający PRAWDY
Ks. Łukasz Prausa - Boży Kapłan!!!
PiotrM na chwilę obecną zaślepiony swoja Pychą!!! Mam nadzieję, że wyjdzie z ciemności, czego mu życzę!
PiotrM
Życzę miłego popołudnia.
Szukający PRAWDY
Pierwszy krok zrobiony, doceniam
PiotrM
Nie osądzaj nie oceniaj 😂 😂
Szukający PRAWDY
Dziwnie to brzmi w twoich słowach...?
Szukający PRAWDY
Zgodzisz się, że najlepszym sposobem na rozmowę z Jezusem Chrystusem jest Milczenie?
One more comment from Szukający PRAWDY
Szukający PRAWDY
Proponuję się wyciszyć...
PiotrM
Dziwnie. 😂
Walczyć o prawdę
Zastanawiam się, czy ks. Łukasz Prausa zdając sobie sprawę, co może nastąpić i jakie są plany Watykanu względem Mszy Świętej, lękał się to powiedzieć od siebie, jako swoje kapłańskie ostrzeżenie i ,,przypisał,, słowa Panu Jezusowi,, jako Jego przekaz. Brak odwagi i swobodnego wypowiadania prawdy o obecnej sytuacji Watykanu i jego działaniach na szkodę katolickiej wiary wśród kapłanów jest …More
Zastanawiam się, czy ks. Łukasz Prausa zdając sobie sprawę, co może nastąpić i jakie są plany Watykanu względem Mszy Świętej, lękał się to powiedzieć od siebie, jako swoje kapłańskie ostrzeżenie i ,,przypisał,, słowa Panu Jezusowi,, jako Jego przekaz. Brak odwagi i swobodnego wypowiadania prawdy o obecnej sytuacji Watykanu i jego działaniach na szkodę katolickiej wiary wśród kapłanów jest powszechny. Gorzej jeszcze, bo całe ich gremia akceptują wszystko to, co robi i mówi Franciszek.
Danuta Laskar shares this
51.4K
jac05
Z wielkim smutkiem stwierdzam - Piotr Mrotek stacza się w ciemność. Ta tendencja była widoczna od lat. W jego słowach nie słychać miłości ale pełno złości. Jego walka o Jezusa zaczyna przypominać walkę o Boga faryzeuszy, którzy ostatecznie zabili Jezusa.
anetmachnio1979
A gdzie ty się staczasz jeśli pochwalasz herezje i oszustwo! Ten człowiek jest oszustem i chce zarobić na naiwnych ludziach !
Walczyć o prawdę
Plany Watykanu dotyczące zmiany słów Konsekracji z ,, za wielu,, na ,,za wszystkich,, są powszechnie znane katolikom i duchownym. I próbowano to już zrealizować w Diecezji Sosnowiec.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Piotr M uważany jest przez wielu za większy autorytet, niż Papież Jan Paweł II i wielu innych Bożych Kapłanów.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
PiotrM
Taka jest prawda, nie ma się z czego śmiać. Trzeba raczej zapłakać i zastanowić się, czy przypadkiem diabeł cię nie zwodzi?