pl.news
75.3K

Prawdziwe powołanie! Usiłował zabić, bo nie został biskupem

Ojciec John Mathiang Machol, podejrzany o oddanie strzału do biskupa-elekta Rumbeku (Sudan Południowy), Christiana Carlassara (44), chciał sam zostać biskupem, świadek powiedział sądowi w Jubie 18 lutego, donosi AciAfrica.org.

Machol poprosił świadka o pomoc w sporządzeniu listu z 2016 r. do Watykanu "lobbującego za stanowiskiem biskupa w Rumbek". Inny świadek powiedział, że Machol już w 2011 roku zmobilizował młodzież do poparcia jego kandydatury na urząd biskupa.

Na początku tego miesiąca, sędzia Aleksander Sebur Subek powiedział dziennikarzom, że jeden z podejrzanych, którego zidentyfikował jako "oskarżonego numer pięć" "przyznał się, że to on zastrzelił biskupa".

Carlassare został postrzelony w obie nogi w kwietniu 2021 roku i od tego czasu powrócił do zdrowia. Obecnie przebywa w Rzymie, wciąż czekając na wprowadzenie na stanowisko. Po ataku aresztowano 24 osoby, w tym kilku księży i pracowników diecezji.

Grafika: Christian Carlassare, #newsLwzrvifuib
Maciej Marczyński
do ELKAM . Czy ty ośle nie widzisz że ja i Jaru to zupełnie inne osoby. Po co miałbym zakładać dwa konta?? żeby idioto sie z tobą kłócić?? już mi się znudziło. Nie widzisz ciemniaku że profile są z innych miast, ?? Ośmieszasz się. Myślałem że jesteś mądrzejszy. Ale może ci pomogę usunę swoje konto na np tydzień. A ten Jaru i tak będzie pisał. Człowieku ty innych tez podwójnie widzisz?? do …More
do ELKAM . Czy ty ośle nie widzisz że ja i Jaru to zupełnie inne osoby. Po co miałbym zakładać dwa konta?? żeby idioto sie z tobą kłócić?? już mi się znudziło. Nie widzisz ciemniaku że profile są z innych miast, ?? Ośmieszasz się. Myślałem że jesteś mądrzejszy. Ale może ci pomogę usunę swoje konto na np tydzień. A ten Jaru i tak będzie pisał. Człowieku ty innych tez podwójnie widzisz?? do OKULISTY . Przecież nic ci ostatnio nie pisze , jak Jaru Ci pisze to do niego się odnoś
Tymoteusz
Rozmowa z Elkamem to jak rozmowa z baranem, czyli rozmowa bez sensu, „szkoda czasu i atłasu”...
starski
ha :) Mi elkał też dodał drugiego uzytkownika :)
Brygada Świętokrzyska NSZ
Jaki sens rozmawiać z opętanym . który najprawdopodobniej nosi cyrograf w kieszeni ? on już wybrał ..... służy diabłu i swoim kamratom chazaro-masonom ! nihil quicquam - to jeden z jego licznych nicków -klonów na tym portalu !
CÓRKA MARYI
nihil quicquam
Na załamanego nie wygląda😵😵😵