Clicks2.1K
Elkam
36

Kulisy manipulacji ,,patriotycznej'' Konfederacji. Mocne!

Krzysztof Bosak tańczący w TVN, "Liroy" wychwalający Palikota, Grzegorz Braun chcący instalować w Polsce fort imieniem szefa komunistycznej parti chińskiej, Janusz Korwin-Mikke wyśmiewający Marsz Niepodległości... Ot, patriotyczna Konfederacja w pigułce.

To naprawdę warto obejrzeć!

www.fronda.pl/a/kulisy-manipula…
pielgrzym55
O czyżby funkcjonariusze duopolu PoPis zaczynali trząść portkami? Układ PRL-bis, postmagdalenkowy sie zużył.
Voytek
Pieski szczekają a Konfederacja robi swoje.
Katarzyna_M
Elkam ile Ci płacą za te paszkwile? ;) Bo zajeżdża trochę tutaj trollem ;)
Katarzyna_M
predex dobrze gada!
icowałek
Elkam przestań już agitować na rzecz PIS. Jesteś jednym z tych którzy dali się zbajerować pozornymi reformami. Zrozum rząd nie ma własnych pieniędzy, żeby dać jednym musi zabrać drugim albo zadłużyć państwo. Cudów nie ma. Mnie właśnie interesuje ich stosunek między innymi do aborcji, ochrony życia, roszczeń, stosunku do bzdurnych dyrektyw unijnych, LGBTRTV itd. Czym się wykazali na tym polu …More
Elkam przestań już agitować na rzecz PIS. Jesteś jednym z tych którzy dali się zbajerować pozornymi reformami. Zrozum rząd nie ma własnych pieniędzy, żeby dać jednym musi zabrać drugim albo zadłużyć państwo. Cudów nie ma. Mnie właśnie interesuje ich stosunek między innymi do aborcji, ochrony życia, roszczeń, stosunku do bzdurnych dyrektyw unijnych, LGBTRTV itd. Czym się wykazali na tym polu oprucz gadaniny.
fartuszniak leszek
Wiadome banki dały 10 mld na "reformy" a spodziewają się zainkasować 300 mld.
predex
kobito obudź sie

wszytkie niezaszczepione dzieci sa uratowane , stop NOP ma w tytm swoj udział.

San-epid, jest zarejestrowana w niemieckiej Izbie Handlowej, oddzielnie każda stacja wojewódzka.
www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskow…
www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskow…
dakowski.pl/index.php
Czyli, nie istnieje jedna państwowa organizacja, tylko oddzielne wojewódzkie, o niewiadomych do końca …More
kobito obudź sie

wszytkie niezaszczepione dzieci sa uratowane , stop NOP ma w tytm swoj udział.

San-epid, jest zarejestrowana w niemieckiej Izbie Handlowej, oddzielnie każda stacja wojewódzka.
www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskow…
www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskow…
dakowski.pl/index.php
Czyli, nie istnieje jedna państwowa organizacja, tylko oddzielne wojewódzkie, o niewiadomych do końca powiązaniach. Dowodem wprost jest liczba karanych, za nieszczepienie rodzin. Tam, gdzie funkcje kierownicze pełnią byli oficerowie wojskowi [wysługa lat], tam kary są zdecydowanie częstsze. Wiadomo, że cała sprawa przejęcia władzy po 1989 roku, to była ustawka Wojskowych Służb Informacyjnych z p. gen. Kiszczakiem na czele.
A mieszkańcy tego biednego kraju, pomiędzy jeszcze Odrą i Bugiem, zupełnie nie przyjmują tego do wiadomości.
Po drugie :
od 1990 roku, po zmianie nazwy z PZH, na Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, jedynym widocznym aspektem działania tej instytucji, jest handel szczepionkami. O tym, że jest to typowy handelek, świadczą bezsprzecznie tzw. żółte tygodnie, kiedy to sprzedają szczepionki o 30% taniej.
Czyli, przez 50 tygodni wszystkie szczepionki są o 30% droższe, a tylko przez jeden czy dwa tygodnie mają cenę detaliczną, ponieważ na pewno nikt z pracowników Sanepidów nie dokłada do ich zakupów.
Innymi słowy, te 30% to zysk danej stacji? Stąd między innymi, taka zajadłość w ściganiu osób nieszczepiących się.
predex
Jedno uratowane dziecko przed śmiercia to wiecej niż wszytkie tzw reformy PIS.

Tysiace Polaków uratowanych przed zatrówaniem szczepionkami, tzw szybką ścieżką do piachu i innymmi przymusowymi terapiami in procedurami to wiecej niż całe dzialania POPIS razem wzięte z ostatnich 30 lat.

Szkoda ,że ELKAM ma tv kura z mózgu i tego nie dostrzega
Elkam
@predex - ...a ile dzieci uratowała pani Godek ? - podaj żródła.

Bo PiS z całą pewnością przyczyniło się do dzietności. zapewne wiele matek nie poddało się aborcji ze względu na biedę. PiS też uchroniło wiele żyjących dzieci przed głodem i nędzą.
predex
Ta dzietność nic nie wzrosła, to chwilowy sukces, a cieszą sie z niej głównie firmy szczepionkowe i pediatryczner, będzie wzrost sprzedaży cha cha cha.

To są wszytko dzialania pozorne.

Pamiętam jak byłem w szkole średniej to mowiono nam w latach 80,że POlska ma 48 mln ludzi a w 2000 r bedzie miala ok 80 mln.

Polska ma teraz ok 36-7 mln.i to w 2020r.

Przez te ostatnie 30 lat rzadzi na zmianę …More
Ta dzietność nic nie wzrosła, to chwilowy sukces, a cieszą sie z niej głównie firmy szczepionkowe i pediatryczner, będzie wzrost sprzedaży cha cha cha.

To są wszytko dzialania pozorne.

Pamiętam jak byłem w szkole średniej to mowiono nam w latach 80,że POlska ma 48 mln ludzi a w 2000 r bedzie miala ok 80 mln.

Polska ma teraz ok 36-7 mln.i to w 2020r.

Przez te ostatnie 30 lat rzadzi na zmianę POPIS.

Jest sie czym pochwalić.

Kpina z rozumu.

Jest takie państwo w Afryce , w latach 80 jak POlska mialo 39 mln ludzi .

Zgadnij ile ma teraz:

190 mln

Odpowiedz sobie kto ukradł POlsce 150 mln ludzi.

Już czas zdjąć różowe okularki zakochanego PISowca
Wlącz myslenie.

I zapytaj , czy ktoś placi w Nigeri za rodzenie dzieci np 500 +,

A jak myslisz , czy to takie trudne pojechać tam i zobaczyc jak to sie robi wzrost urodzeń.

Włącz myslenie.
Elkam
@predex --- no to ile dzieci uratowała pani Godek ?
Elkam
@Siula - "PiS obiecywał.."? - "Nie od razu Kraków zbudowano". Sądzę że PiS działałoby szybciej, gdyby nie obywatele twojego pokroju ! KONIEC !
4 more comments from Elkam
Elkam
@Siula - "uratowała" ? ....swoje własne dziecko ? - To był jej psi obowiązek, nie zasługa !
Elkam
@Siula - Na wszystko przyjdzie czas , pod warunkiem że głupcy i ignoranci nie będą przeszkadzać !
Elkam
@Siula - O zabite dzieci pytaj matki , a nie rządy krajów!
Elkam
@Siula - a jakie prawo nakazujące zabijanie nienarodzonych ustanowiło PiS ?

Weź się Siula opanuj bo bredzisz strasznie ! Żegnam.
wlowoj
prezes TV-pis odwołuje debaty wyborcze z konfederacją. wystarcza im monopol na media. www.youtube.com/watch
Elkam
@wlowoj - Ty słyszał ? "Przyjaciele naszych wrogów są naszymi wrogami "
wlowoj
"ty słyszał"? oj rusycyzmy się wtrącają mimochodem. Najlepszym przyjacielem Putina wśród głów państw jest premier izraela, czyli przyjaciel pisu. Więc jak z tą relacją wróg/przyjaciel?
pomiary
Gazeta Polska nauczyła się od innej GW jak manipulować.Ta sama eskimoska krew.
predex
Głosy oddane na PO i PIS są stracone, oni rządza juz od 89 roku , na zmianę.
Nasze wybory. Czy warto "dać głos"?? Na kogo?

Mirosław Dakowski 18 maja 2019

Za parę dni parodia „wyboru” - na synekurę w UE. Bo przecież ten parlament nic nie może, jest atrapą . Bo Tubą decyzji prawdziwych rządzących są tam, w UE mianowańcy: pijaczki, finansowi oszuści, pedofile. Nie warto ich nazwisk wymieniać, …More
Głosy oddane na PO i PIS są stracone, oni rządza juz od 89 roku , na zmianę.
Nasze wybory. Czy warto "dać głos"?? Na kogo?

Mirosław Dakowski 18 maja 2019

Za parę dni parodia „wyboru” - na synekurę w UE. Bo przecież ten parlament nic nie może, jest atrapą . Bo Tubą decyzji prawdziwych rządzących są tam, w UE mianowańcy: pijaczki, finansowi oszuści, pedofile. Nie warto ich nazwisk wymieniać, sądzę, że moi Czytelnicy nie mają z identyfikacją kłopotu.

Ale jednak – trzeba „dać głos”. To nie „hau, hau”, bo ma znaczenie choćby dla lepszego sprawdzenia popularności różnych nurtów, - większe niż zakłamane sondaże, obopy czy cebosy. Też po to by wskazać ludzikom, którzy „polityką się nie interesują”, kogo warto poprzeć do sejmu.

Ważne wyjaśnienia: Oś prawica – lewica pochodzi od przedstawicieli „filozofów”, czyli masonów i od wykonawców ich planów - żyrondystów i jakobinów w czasie wielkiej [naprawdę !!] Anty- francuskiej Rewolucji.

Nie używajmy więc często tego podziału. Obecnie w POlsce, prawdziwy, realny podział, to „obóz postępu”, laickości i podległości obcym [to są ci kseno !!] Obóz ten dzieli się na dwa pod-obozy, oba wywodzące się z umów [pacta sunt servanda!!] Kiszczaka i Lewortowa [ps. Geremek].

- pierwszy: Podległości UE, masonom - szkotom [np. pedzio Macron], a gospodarczo – Niemcom [Mutti Angela – Makrela] .

- drugi: Podległości USA, a za dośc przezroczystymi woalami kulis - Chabad Lubawiczom, tamtejszym lożom [chyba porównywalnie do lóż europejskich – satanistycznym] , „Przedsiębiorstwu holokaust, sp. zoo”, a politycznie – kryminaliście Netanyahu i Jego rządowi. W Polsce, wg byłego oficera ABW – właśnie w ABW połowa załogi to żydzi, a prawie połowa – to szabes-goje.

Ujawnianie się anty-polskości grup PO oraz PiS dokumentowałem na mej stronie. Tych drugich – PiS+ , w ostatnich latach - z bólem i żalem. Tam odsyłam ciekawskich, a nie zorientowanych, po argumenty.

Można i należy definiować i konsolidować prawicę na bazie wolności, przedsiębiorczości, pięciokształtu [quincunxa] wg Feliksa Konecznego, czyli ostatecznie na bazie Objawienia Jezusa Chrystusa i pojęć św. Ignacego o dwóch Sztandarach.

Ale sądzę, że tu i teraz łatwiej i szybciej zgromadzi się Polaków pod sztandarem Obrony Polskości.

Czyli – realna oś różnic - to „obóz postępu”, głównie POPiS,

- oraz z drugiej strony – zalążki Obozu Patriotycznego.


Obóz patriotyczny powstaje, rodzi się. W bólach, oczywiście, bo jak zeń wycisnąć ludzi, demagogów pełnych pychy, IQ i lenistwa – to zobaczymy. A może ONI [ci z przerośniętym IQ] się jednak rozbudzą i zobaczą, że warto walczyć dla Polski i o Polskę?

O ogromnym potencjale Konfederacji świadczy m. inn. to, że opiera się ona na kadrach Marszu Niepodległości, który 11 listopada 2018 zgromadził już paręset tysięcy zdeterminowanych Polaków. Przed tym faktem ugiął się nawet Prezes i P.rezydent - i poszli na czele” - w marszu oddzielonym [przez ich ochroniarzy] od demonstrującego za POLSKĄ Narodu. Kompromitację tej „relacji” w TVPiS , kilkakrotnych powtórek krótkiej sekwencji „tłumów idących z Prezesem” i cięć było tyle, i tak nieudolnie prowadzonych, że zauważyło te oszustwa może nawet 15 % widzów.

Pozatem - te setki tysięcy uczestników powiozły do swych miasteczek i wsi relacje, PRAWDĘ.

A sytuacja Polski jest już na tyle krytyczna, co jest wyczuwalne, jeśli nie widoczne, że ludzie łakną prawdy – i za nią pójdą. Już ciekną te wały i tamy budowane z kłamstw i zastraszania. Mogą w nieznanym a bliskim momencie się przerwać.

Nasze zadanie, przyznaję, że trudne - jak do tego, to jest do aktywności przekonać oraz zachęcić do obudzenia się – tak zmąconych mgłą propagandy panią Walter i pana Malanowskiego? Bo to ludzie uczciwi, ale ciągle „widzący inaczej”.

Obecnie w powstającym Skrzydle pro-polskim widać już budującą się Konfederację. Jeśli dostanie ona sporą ilość głosów w najbliższym „dawaniu głosów” [do UE], to stanie się centrum Konsolidacji – w opozycji do kłamczuchów, figurantów postawionych [przez wspólnych „mądrzejszych”] na proscenium PoPiS-u.

Będzie to miało dwojakie znaczenie:
1. Coraz WIĘCEJ Polaków, katolików, ludzi przedsiębiorczych [t.zw. wolnościowców] przepłynie z wyborców PiS do Konfederacji.

2. Prezes i jego akolici, towarzystwo, będą więc zmuszeni do paru choćby ale realnych kroków w stronę Polski, by ich wyborcy nie poczuli się jeszcze bardziej zdradzeni.

Nie mówię o rozdawnictwie plasterków z kiełbasy przed-wyborczej, jak jednorazowy ochłap dla staruszków [888 zł] , czy zabawy z 500+, które prawdziej katastrofy demograficznej Polski [wspólczynnik dzietności stale ok. 1.4, zamiast potrzebnego ok. 3.0] nie powstrzymuje. Mówię o poluzowaniu biurokracji, socjalizmu i fiskusa na rzecz przedsiębiorczości. O realnym zabronieniu mordowania dzieci nienarodzonych – czy też o realnym zakazie deprawacji dzieci przez LGTQAGD [czy jak im tam...].

W wyniku tego – szefowie PiS będą musieli „dryfować” [realnie!!] w pro-polskość, w stronę Polski.

Jeszcze jeden argument: Jeśli do szczytów PiS+ dopuszczono kiedyś jakichś patriotów, myślących po polsku, to są tam strasznie zaszczuci, zastraszeni, szantażowani. W tym „obozie” ich rola w walce o Polskę jest zerowa. Chyba, że zbudujemy Alternatywę, do której im będzie się opłacało przejść. Piszę tak prosto, by używać zrozumiałego dla nich, biedaków, języka.

Czyli : Już teraz 26-go maja, warto, trzeba ruszyć cielsko i iść do urny i poprzeć Konfederację.

==========================================
Z prywatnych grepsów:
Hania:

No tak. Ale należy upić i przetrzymać w zamknięciu do zakończenia wyborów Korwina, by nie chlapnął, jak ma w zwyczaju od lat, czegoś tuż przed ciszą wyborczą.
On to robił zawsze. I skutecznie
:(((

Marzyciel:
Może go wyzwę na pojedynek i zastrzelę?

Realista:
Oby prędko!!
Ileż on partyj założył i rozwalił? Talent taki czy agent?


Korwinista:
On MUSI powiedzieć błyskotliwy bon mot, mimo że wie, że to będzie dlań zabójcze…

Realista:
Może w tej Konfederacji jednak założą mu munsztuk?

Marzyciel:
Tyyy… to Ja powinienem napisać!!
predex
Zużył się w Polsce układ post-magdalenkowy.
Godek zdecydowanie o oskarżeniach Brudzińskiego:
Jest panika w obozie władzy.

medianarodowe.com/godek-ostro-o-o…

Kaja Godek zdecydowanie skomentowała słowa Joachima Brudzińskiego na temat Konfederacji: „Zużył się w Polsce układ post-magdalenkowy” – podkreśla mówiąc o panice w obozie rządzącym.

Przypominamy, że w wywiadzie dla Polskiego Radia 24 …More
Zużył się w Polsce układ post-magdalenkowy.
Godek zdecydowanie o oskarżeniach Brudzińskiego:
Jest panika w obozie władzy.

medianarodowe.com/godek-ostro-o-o…

Kaja Godek zdecydowanie skomentowała słowa Joachima Brudzińskiego na temat Konfederacji: „Zużył się w Polsce układ post-magdalenkowy” – podkreśla mówiąc o panice w obozie rządzącym.

Przypominamy, że w wywiadzie dla Polskiego Radia 24 Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński stwierdził, że „głosowanie na Konfederację Korwin Liroy Braun Narodowcy wpłynie na utratę władzy przez PiS”.
Każdy głos oddany na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy to będzie zmarnowaniem głosu i będą się z niego cieszyć ci, którzy źle Polsce życzą” – mówił Brudziński.
Czytaj także: PiS obawia się utraty władzy? Minister Brudziński nawołuje, by nie głosować na Konfederacje
Jedynka na liście Konfederacji na Mazowszu Kaja Godek, wieloletnia działaczka pro-life skomentowała powyższe słowa polityka PiS:
- „Konfederacja jest wysoko ponad progiem. Mamy 8 proc. w sondażach (…) My nie idziemy do UE bronić jakiegoś mitycznego interesu Europy, bo czegoś takiego nie ma. My bronimy interesu Polski”.
Zużył się w Polsce układ post-magdalenkowy. PO i PiS mają coraz więcej wspólnego. Na jedynce PiS-u startuje Jacek Saryusz-Wolski, były członek PZPR i PO. To nasz kwiat, nasza elita, która wysyłamy do Brukseli? No, błagam…” – mówi Godek.
Zmieniony ( 21.05.2019. )
Elkam
@predex działaczka pro live w polityce, to jak sprzedawca garniturów na stoisku mięsnym !
....i jeszcze "śpiewak"- polityk :)
predex
Kaja Godek zrobiła dla Polskich dzieci i dla Polski wiecej niż wszystkie pozostałe partie.

Ratuje dzieci i POlske przed hańbą , grzechem i kara Bożą.

Panie Boże daj jej rządzić w Polsce, na twoja chwałe.
Elkam
@predex - ratowanie dzieci to trochę za mało na rządzenie Polską !
Elkam
@Siula - noo...bo PE to NIE polityka !
wlowoj
Pisowcy oszaleli na punkcie Konfederacji która podobno nie przekracza progu wyborczego, schetyna nazywa ich 'dziećmi pis'. Najwyraźniej formacja nabiera znaczenia i nie da się dalej przemilczać. W dalszym ciągu w mediach rządowych wolą Zandberga niż Brauna.
predex
I to ci najbardziej ideowi, odejda od PISu , PIS przez swoje poszerzanie elektoratu w tej chweili nie rózni się wiele od PO, i składa sie głownie z byłych POwców.

Zrobili w ten sposób dobre miejsce dla 1 polskiej partii w sejmie , to bedzie Konfederacja, narodow2cy plus wolni obywatele patrioci,Braun,Bosak,Godek Socha Leroy
fartuszniak leszek
Wiadomo że "fronda" nie znosi Konfederacji i Grzegorza Brauna.
To jest zwykła propaganda negatywna.
Po co to oglądać ?
Elkam
@fartuszniak - to są fakty zarejestrowane kamerą !
fartuszniak leszek
No i co z tego ?
Materiałem filmowym też można manipulować.
Propagandy negatywnej nie oglądam.
Elkam
@fartuszniak - mówią : " Prawda w oczy kole "! ...a i czasem trudno sie przyznać że się dało oszukać !
fartuszniak leszek
A jaka to "prawda" ?
Jak się chce się kogoś uderzyć, to kij się znajdzie,
Jeżeli z Konfederacji "oszukują" to z skąd taka kampania przeciw Konfederacji ?
Czym tak się przejmujecie ?
Podobno mamy "wolność wypowiedzi i wyboru", ale w mediach z nazwy "publicznych" to Konfederacja nie istnieje, najwyżej jest "faszystowską skrajną prawicą".
Trzeba oceniać całokształt tej Konfederacji a nie skupiać …More
A jaka to "prawda" ?
Jak się chce się kogoś uderzyć, to kij się znajdzie,
Jeżeli z Konfederacji "oszukują" to z skąd taka kampania przeciw Konfederacji ?
Czym tak się przejmujecie ?
Podobno mamy "wolność wypowiedzi i wyboru", ale w mediach z nazwy "publicznych" to Konfederacja nie istnieje, najwyżej jest "faszystowską skrajną prawicą".
Trzeba oceniać całokształt tej Konfederacji a nie skupiać się na przypadkowych scenach.
W Konfederacji to jest nie tylko Bosak.
Konfederacja jeszcze nie miała okazji porządzić jaką ma PO i PIS o wielu lat.
Tak bardzo boją się o te stołki ?
Już wystarczy szafowania że bez PIS to Białoruś.
Wcale na tak nie jest, jak nam malują główne media, co wcale nie znaczy, że bym chciał tam wyemigrować, jak tu było sugerowane. Jestem Polakiem i chcę być w Polsce pod polskimi rządami.
Elkam
@fartuszniak - ...skąd kampania? ...bo im się ruskie podobają, a na taką opcję "przyjażni" Polska nie może sobie nigdy pozwolić.

Mówisz : "Konfederacja jeszcze nie miała okazji porządzić jaką ma PO i PIS o wielu lat."

- Nie rozśmieszaj mnie. Chcesz żeby PiS ustąpiło tak jak w 2007 POrypańcom ? Tyko że wtedy to była wola wyborców , a skutki ?- "h.. , dupa i kamieni kupa", "państwo teoretyczne"
More
@fartuszniak - ...skąd kampania? ...bo im się ruskie podobają, a na taką opcję "przyjażni" Polska nie może sobie nigdy pozwolić.

Mówisz : "Konfederacja jeszcze nie miała okazji porządzić jaką ma PO i PIS o wielu lat."

- Nie rozśmieszaj mnie. Chcesz żeby PiS ustąpiło tak jak w 2007 POrypańcom ? Tyko że wtedy to była wola wyborców , a skutki ?- "h.. , dupa i kamieni kupa", "państwo teoretyczne"
A teraz znależli się Konfederaci - fascynaci Putinem, ....i co ???...PiS ma ustąpić żeby sobie porządzili . Powodzenia !
fartuszniak leszek
"Konfederaci - fascynaci Putinem".
To jest właśnie takie nieuczciwe hasło propagandowe.
Nie wymienię, jakimi państwami się fascynuje PO i PIS.
Rosja powinna być takim samym partnerem handlowym jak Niemcy.
A w czym są Niemcy lepsze od Rosji ?
Historycznie w niczym, jak Niemcy tak i Rosja były państwami okupacyjnymi wobec Polski.
Niemcy dalej handlują z Rosją i układają rury na dnie Bałtyku a …More
"Konfederaci - fascynaci Putinem".
To jest właśnie takie nieuczciwe hasło propagandowe.
Nie wymienię, jakimi państwami się fascynuje PO i PIS.
Rosja powinna być takim samym partnerem handlowym jak Niemcy.
A w czym są Niemcy lepsze od Rosji ?
Historycznie w niczym, jak Niemcy tak i Rosja były państwami okupacyjnymi wobec Polski.
Niemcy dalej handlują z Rosją i układają rury na dnie Bałtyku a Polskę odcięto od handlu z Rosją.
Z Niemców zrobiono "przyjaciół Polski", wykupują ziemie, wykupili media lokalne, a Polaków traktują jak tanią siłę roboczą.
Konfederacja ma podejście zdroworozsądkowe a PIS serwuje nam uprzedzenia, na których tracimy.
bielas
Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy