Clicks50
lt.news

Pranciškus reklamuoja: katės, kurios laiko save šunimis, ir įvaikinimas gėjais

Pranciškaus Scholas Occurrentes popiežiškasis fondas propaguoja lyčių ir homosekso ideologiją mažiausiai keliolikoje Lotynų Amerikos šalių.

Nemorali medžiaga yra knygų serijos, išleistos nuo 2015 m., dalis „Su Pranciškumi mano pusėje“, dalis. Ant jos viršelio yra Pranciškus.

Tarp šių leidinių yra knyga „Aš esu šuo!“. Ten pasakojama apie „smulkų, drąsų baltą kačiuką“, kuris siekė būti atpažintas kaip šuo. Kai kurie šunys sutinka, nes asilas, identifikuojamas kaip arklys, pasisako už katiną. Knyga skleidžia mitą, kad „mūsų įvaizdis ir savęs suvokimas vystosi visą gyvenimą“.

Kita istorija yra „Chiquillería“ („Vaikiški daiktai“). Ten aaiškinama tikrovė, kad „yra vaikų, kurie turi tėvą ir motiną. Po vieną.“ Po ko tai išsivysto į absurdą, kad „Kiti turi po du. Kiti, du ir dar vieną. Arba vieną ir du“.

Iliustracijoje parodyti du vaikai, susikibę rankomis su dviem sijonais apsirengusiais personažais (apačioje). Scholas Occurrentes paaiškina, kad „įvairovė peržengia socialinę grupę ar kultūrą, kuriai priklausome“. Neaiškus terminas „įvairovė“ niekada nėra apibrėžtas. Skatindamas paneigtą lyčių propagandą, Scholas Occurrentes teigia sukūręs „naują viziją“ vaikų ugdymui.

„CatholicNewsAgency.com“ (vasario 5 d.) turėjo prieigą prie finansinių įrašų, rodančių, kad Scholas Occurrentes gavo milijonus dolerių aukų, tačiau niekada nepastatė nei vienos mokyklos neturtingiems vaikams. Nemaža pinigų suma buvo panaudota mokesčiams, atlyginimams, kelionėms ir biurams.

#newsDsyzlncain