pl.news
156.7K

Poszedł po rozum do głowy? Briton utrzymywał, że jest "koreańską dziewczyną"

Angielski piosenkarz, Oli London, lat 32, w czerwcu 2021 ogłosił, że identyfikuje się jako osoba "trans-rasowa" i zamierza upodobnić się do swojej …
Mark Nemo
Skoro można być nie tylko trans-płciowym, ale także trans-rasowym, to może także trans-gatunkowym.
Ten kretyn mógłby dosztukować sobie kozie kopytka i małpi ogon, amputować ptaka i przyszyć na brodzie. To byłby wtedy pierwszą na świecie trans-seksualną małpo-koreanką o koziej proweniencji. A to absolutne novum !
Koza Nutria
@Mark Nemo
Zwiedzenie jest tak wielkie że ludzie biegają w przebraniu psa po ulicach. Trzeba cieszyć się i dziekowac Bogu że mamy łaskę widzenia co jest dobre a co złe. Niektórzy nie mają. A gdy syn marnotrawny wraca trzeba świętować.
Robert Suchowski
Nie każde nawrócenie musi wyglądac jak nawrócenie Szawła (św. Pawła). To może być proces, który trwa latami.
katarzyna Skowrońska
Tia, nawrócił się na chrześcijaństwo z krzyżykiem w uchu i szminką na ustach. Metanoia to radykalne nawrócenie i totalna zmiana myślenie, odwrócenie i odcięcie się od "starego człowieka"
Koza Nutria
@katarzyna Skowron
Well, historia zna przypadki kiedy bylo inaczej. Np.Sw.Augustyn pisal " panie nawroc mnie ale jesczez nie teraz" wiec nie jest tak ze Bach! Nawrocony. Moze tak byc ale w wiekszosci przypadkow to trwa. Po to nam jest sakrament spowiedzi bo wracamy do starych przyzwyczajen co rusz.
katarzyna Skowrońska
Koza Nutria Skąd wziąłeś to porównanie? Św. Augustyna porównujesz do tego kogo? I jeszcze reklamować, że można trwać w grzechu i być nawróconym. Proponuję poczytać Ewangelię, tam jest jasno napisane, czym jest nawrócenie.
Koza Nutria
@katarzyna Skowrońska
a kto mowi trwaniu w grzechu? Mowimy o tym ze nie zawsze jest idealnie a nawracanie sie trwa. Stary człowiek się w nas odzywa. Tak,porównuję św. Augustyna do niego bo Augustyn był w podobnej nędzy co ten pan i nie nawrocil się w 5minut.
Jesli pani wymyslila sobie idealny świat i w takim żyje to niech pani wie ze kiedyś banka pęknie i zobaczy pani swoją nędzę i pomyśli " a …More
@katarzyna Skowrońska
a kto mowi trwaniu w grzechu? Mowimy o tym ze nie zawsze jest idealnie a nawracanie sie trwa. Stary człowiek się w nas odzywa. Tak,porównuję św. Augustyna do niego bo Augustyn był w podobnej nędzy co ten pan i nie nawrocil się w 5minut.
Jesli pani wymyslila sobie idealny świat i w takim żyje to niech pani wie ze kiedyś banka pęknie i zobaczy pani swoją nędzę i pomyśli " a już myślałam że jestem swieta" .Bo proszę pani nawracamy się non stop i codziennie a nie jednorazowo. Pozdrawiam.
katarzyna Skowrońska
Koza Nutria Współczuje panu duchowej ślepoty i braku rozeznania. Jeśli chodzi o mnie, to proszę zachować sobie swoje domysły oparte na pańskiej wyobraźni do oceny samego siebie. O mnie nic pan nie wie, a jednak po dwóch moich wpisach wydaje się panu, że posiada dar prorocki. Proszę zająć się swoją nędzą. Ja czytałam w Ewangelii o jednym nawróceniu, widocznie posiadamy dwa różne egzemplarze …More
Koza Nutria Współczuje panu duchowej ślepoty i braku rozeznania. Jeśli chodzi o mnie, to proszę zachować sobie swoje domysły oparte na pańskiej wyobraźni do oceny samego siebie. O mnie nic pan nie wie, a jednak po dwóch moich wpisach wydaje się panu, że posiada dar prorocki. Proszę zająć się swoją nędzą. Ja czytałam w Ewangelii o jednym nawróceniu, widocznie posiadamy dwa różne egzemplarze Ewangelii. To jest dopiero zwiedzenie.
Koza Nutria
@Koza Nutriakatarzyna Skowronska
O jednym? To dużo. Pozdrawiam.
Armia_Reszty
Chwała Panu! 😍 😇 🙏
Koza Nutria
Chyba czegoś nie rozumiem. Wymiotujecie i nazywacie idiota kogoś kto próbuje wrócić do normalności? Chłopak się nawraca( o ile jest szczery), a przynajmniej próbuje, i to jest powód do radości dla katolików a wy rzygacie????
wacula25wp.pl
Koza Nutria Piszesz -[ kogoś kto próbuje wrócić do normalności?]==No i to ma być normalność nazywanie siebie pederasto-homosexualisto itp CHCIAŁ BYŚ MIEĆ TO W SWEJ RODZINIE 😊 😉 😬 🥴 🥴 🥴 🤕 🤕
Koza Nutria
Przeciez się nawraca czego nie rozumiesz?
wacula25wp.pl
Napisałem tak ponieważ jego sam pomysł był głupi i dlatego to mi się nie spodobało
wacula25wp.pl
A robi z siebie pośmiewisko i idiotę