Clicks13

BВП: Єретичний напрямок під назвою берголіанство

Коротко кажучи, берголіанство означає перевернути всю теологію і все християнство догори ногами.

В Італії група з 10 т.зв. теологів розробила документ під назвою «Порятунок братерства», але він, швидше, мав би називатися «Забезпечена дорога в пекло». Під керівництвом архиєпископа Вінченцо Пальї та монс. П’єранжело Секвері відбулася парадигматична змова. Так звану обнову теології вони дозволяють лише в дусі єретичної енцикліки лжепапи Бергольйо «Fratelli tutti». Фальшива основа, на якій вони ґрунтуються, така: 1) «свобода дій»; 2) «свобода діалогу»; 3) «необхідність відкривати дотепер нетрадиційні та незвичні сфери теологічних досліджень» (з практики ми вже бачимо, що це, наприклад, нав’язування експериментальної вакцинації під санкціями).

Цитата з документа: «Теологія в Церкві повинна набути стилю творчої та гостинної думки чи думок для всіх...».

Коментар: Виразом «для всіх» вводиться норма, яка взагалі не вирішує, чи йдеться про людину, яка є злочинцем, богохульником, окультистом, сатаністом або сексуальним збоченцем. Тут немає жодного слова про те, що ці люди мали би каятися, щоб спастися, але йдеться лише про скасування правд віри та прийняття стилю тих, які йдуть широкою дорогою до погибелі. Ця «оновлена теологія» насправді являє собою суміш найгрубших єресей, які мають одну мету ‒ знищити останні залишки здорового вчення і правдивої моралі в Церкві. Під керівництвом цих єретиків це вже не Церква, а синагога сатани! Вони не є її тео-логами, але демоно-логами. Теос = Бог, логія = вчення. Протилежністю теології є сучасна демоно-логія, прийнятна для всіх відступників. Трагедія полягає в тому, що ці церковні ошуканці та брехуни хочуть заразити решту християн, які все ще тримаються Ісуса та Його спасительного вчення.

Що таке творча теологія, яку вони разом Бергольйо пропагують? Наприклад, в минулому (у 2005 році) Папська академія життя говорила, що вакцини, виготовлені з тканини ненароджених, убитих дітей, є аморальні. Ця ж Папська академія у 2017 та 2020 роках заявила, що вони вже моральні! Це є та пропагована творчість у теології ‒ вбивство називають добром. Це є нове гостинне середовище т.зв. теологічної праці. Це є прийнятні думки, але не для всіх, як вони намагаються брехливо запевнити! Вони є прийнятні тільки для тих, які відкидають Христа і дорогу спасіння та йдуть широкою дорогою до погибелі.

Ця т.зв. теологія, яка не бере до уваги слова Святого Письма і Традицію, має іншу основу та іншу мету. Її основою є брехня, а метою ‒ смерть дочасна і вічна. Вона не має нічого спільного з теологією, яка була протягом усього часу існування Церкви. У берголіанській лжетеології аборт вже не можна буде називати вбивством ненародженого, оскільки це може декого занепокоїти. Ми не матимемо права виступати проти одностатевих союзів, бо це неприємне для запеклих і нерозкаяних грішників. Берголіанство схвалює благословення гріха, який, однак, заборонено називати гріхом. Але це бунт проти Спасителя, який прийшов спасти грішників! Берголіанська секта аж на смерть ненавидить Спасителя! Вона прикладає зусилля, щоб якомога більше людей відкинули Христа і спасительну віру та йшли до вічної погибелі. Замість істинного Бога вона буде поклонятися демону Пачамамі, а згодом, очевидно, йому будуть приносити і людські жертви, як це було в минулому. Для найвищої церковної влади, окупованої Бергольйо, вже не діє заповідь «Не вбивай». Отруйна вакцина пропихається під найсуворішими церковними санкціями. Віруючих навіть зобов’язують у сумлінні чинити цей гріх проти П’ятої заповіді, а це є найбільшим гріхом ‒ гріхом проти Святого Духа! Злочин, який Нюрнберзький кодекс кваліфікує як злочин проти людяності, найвища церковна влада називає проявом любові! Це є та нова єретична лжетеологія ‒ берголіанство.

Ціла група з 11-ти церковних ошуканців з їхнім главою виключена із Христової Церкви через свою т.зв. творчість, а насправді через вигадування і проповідування єресей.

Згідно з т.зв. оновленою теологією, берголіанство тепер дає єретикам право втручатися у ті сфери, в яких вони некомпетентні. Наприклад, експерти з вакцинології застерігають від отруйної вакцини, хоча їм і погрожують смертю, а т.зв. оновлені теологи-берголіанці узурпують собі право змушувати до вакцинації без будь-яких наукових аргументів! Їхнє слово повинно мати більшу вагу, ніж перестороги солідних вчених у цій галузі. В результаті експериментальна небезпечна вакцина повинна бути для всіх. Присвоїти собі таку компетенцію ‒ це втрата здорового глузду, що межує з безумством.

Щодо свободи, то це не є справжня свобода у Христі, тобто визволення з рабства гріха, але повна її протилежність! «Оновлена теологія» т.зв. звільняє від Христа і робить християн рабами гріха, брехні та диявола. Берголіанство ліквідує об’єктивні моральні норми та скасовує Божі заповіді. Воно запроваджує ідолопоклонство, відступництво від Бога, і є насмішкою над мученицькою смертю мільйонів. В минулому християни радше зазнавали жорстоких мук і смерті, ніж відреклися б Христа. Вони радикально відмовлялися кинути хоча б одне зерно ладану поганським ідолам ‒ демонам.

Щодо морального питання, то берголіанці ліквідують Шосту заповідь, запроваджуючи гомосексуалізм. Святе Письмо перестерігає від содомії карою вогню ‒ як дочасного, так і вічного. Берголіанці також скасовують П’яту заповідь «Не вбивай!», пропихаючи злочинну вакцинацію, яка є експериментом над людьми. мРНК-вакцина змінює геном людини. Вона містить наночастинки, і тим самим стає частиною процесу чіпування. Святе Письмо застерігає від чіпування вогняним озером. мРНК-вакцина містить у своїй основі клітини ненароджених, навмисно вбитих дітей. Сучасна вакцинація є засобом редукції, тобто геноциду людства. Цю нову вакцинаційну антиєвангелію сьогодні пріоритетно просуває Бергольйо та весь напрям берголіанських лжеєпископів і т.зв. теологів, які насправді є богохульниками та гробарями Церкви. Разом з Бергольйо вони ведуть душі до вічної погибелі. Це вже не теологія, а єресіологія.

Берголіанці ‒ це, по суті, група церковних брехунів та релігійних ошуканців, які збунтувалися проти Бога. Вони не мають ніякої віри, не мають страху Божого перед вічним прокляттям, це цинічні духовні вбивці, які мають того ж духа світу та сатанізму, що й світові еліти, які служать сатані. Їх потрібно ідентифікувати та назвати справжнім іменем. Вони стали новим учительським урядом з духом антихриста і нещадно ліквідують справжніх Христових учнів.

Теологія має право називатися теологією лише тоді, коли вона ґрунтується на доктринальних засадах, що випливають зі Святого Письма та Церковної традиції. У різні періоди історії вона пояснювала істини віри і застосовувала їх до даних умов. Вона не пристосовувалася до духа світу, до гріха, до низьких інстинктів, до аморальності та злочинності, але навпаки, наголошувала на спасительній істині, закодованій у Божих заповідях. Це справжня теологія. Але якщо теологи ставали єретиками (Арій, Несторій), то їх виключали з Церкви. Церква публічно перестерігала від них віруючих. Після II Ватиканського Собору завіяв дух аджорнаменто. Єресі модернізму, засуджені св. Пієм X, перед Собором знову ожили. Однак їх не засудили на Соборі, а навпаки ‒ їх носії стали модераторами Собору! А після Собору усі теологічні факультети за короткий час були отруєні цією духовною отрутою. Історично-критичний метод у теології базується на атеїстичній філософії, заперечує надприродне у Святому Письмі, заперечує або ставить під сумнів Божество Христа, Його спасительну смерть на хресті та Його реальне й історичне воскресіння. Крім того, він ставить під сумнів чи заперечує і Божественне натхнення Святого Письма. Єресі в «Nostra aetate» відкрили двері для поганства. Кульмінацією цього став акт ідолопоклонства Бергольйо демону Пачамамі, якого він інтронізував у храмі св. Петра. Це вершина богохульства і заперечення підвалин Церкви, на яких стоїть спасительна віра. Це є та творчість, яку бачимо у Бергольйо, коли він цілує ноги транссексуалам, і так фактично схвалює всю сатанинську гендерну ідеологію разом зі звірством переоперовування статі, особливо у неповнолітніх. Це є та творчість і свобода, яку оспівує група т.зв. теологів, що пропихають самогубне берголіанство.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

30.09.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8