01:48
tommy1
131.2K
Tak działają haubice M777, które #Ukraina otrzymała od swoich amerykańskich partnerów.
tommy 1
Hałbice nie są biznesem tylko darem USA dla obrony cywilizacji.
starski
To znaczy pracownicy przychodzili w weekendy żeby zrobić haubice za darmo, czy urosły na haubicowym drzewie? Biznes w tym jest taki, że fabryki mogą pracować pełną parą.
tommy 1
@starski nie udawaj wariata. Za haLbice zapłacił amerykański podatnik po to, żeby Ukraińcy mogli chronić twoją d. A ty w podzięce jęczysz i marudzisz.
fartuszniak leszek
"Hałbice nie są biznesem tylko darem USA dla obrony cywilizacji."
---
A czy władze USA innym kiedykolwiek robiły bezinteresowne dary ?
Większość rządzących w USA należy do masonerii ?
=> Alex Jones - Dark Secrets Inside Bohemian Grove - Lektor PL
=> Wezwanie do przebudzenia - polski lektor.
Kiedyś bolszewika Trockiego razem z rewolucjonistami, z bronią i dużą ilością pieniędzy do Rosji przysłal…More
"Hałbice nie są biznesem tylko darem USA dla obrony cywilizacji."
---
A czy władze USA innym kiedykolwiek robiły bezinteresowne dary ?
Większość rządzących w USA należy do masonerii ?
=> Alex Jones - Dark Secrets Inside Bohemian Grove - Lektor PL
=> Wezwanie do przebudzenia - polski lektor.
Kiedyś bolszewika Trockiego razem z rewolucjonistami, z bronią i dużą ilością pieniędzy do Rosji przysłali bankierzy z USA widomego pochodzenia.
Kto myśli, że rządzący w USA masoni chcą "pokoju" to się myli, oni chcą wojny ale nie na swoim terenie. Po sprowokowanych wojnach na bliskim wschodzie teraz przyszła kolej na prowokacje we Wschodniej Europie, byśmy się znacząco przerzedzili, bo wedle ich chorych teorii, ludzi jest za dużo na ziemi. a głównie zależy im, by zginęło jak najwięcej chrześcijan.
Czy uważasz że Polacy aktywnie powinni włączyć się do tej nie naszej wojny ?
Obrona zgniłej zboczonej zachodniej "demokracji" nie jest w interesie Polaków.
Nie amerykańskie masońskie hałbice nas mogą uratować, ale najlepsza broń, jaka jest to Święty Różaniec, ta "broń" sprawdziła się w czasie Cudu nad Wisłą w 1920 roku.
=> CUD NAD WISŁĄ - Jak Matka Boża ukazała się bolszewickim oddziałom w 1920 roku
tommy 1
@fartuszniak leszek Tak, wiele razy - choćby plan Marshalla. Bez tego tłukłbyś jeszcze kamienie w epoce łupanej.
fartuszniak leszek
Lepiej nam by było "tłuc kamienie" i mieć wpływ na nasze życie, niż w tak zwanym "luksusie" i zgniłych obyczajach zmierzać prosto do piekła. Zachód po tak zwanym "planie Marshalla" szybciej odszedł od Boga, przyjął ideologię zboczeńców, i zaczął burzyć Kościoły. Jest paradoksem historii, że żelazna kurtyna chroniła nas przed zgnilizną zachodnią, a Polska zaczęła dorównywać w tych zgniłych …More
Lepiej nam by było "tłuc kamienie" i mieć wpływ na nasze życie, niż w tak zwanym "luksusie" i zgniłych obyczajach zmierzać prosto do piekła. Zachód po tak zwanym "planie Marshalla" szybciej odszedł od Boga, przyjął ideologię zboczeńców, i zaczął burzyć Kościoły. Jest paradoksem historii, że żelazna kurtyna chroniła nas przed zgnilizną zachodnią, a Polska zaczęła dorównywać w tych zgniłych obyczajach do zachodu po przyłączeniu Polski do Eurokołchozu. Jeszcze u nas nie ma takich takich "postępów" w burzeniu Kościołów czy zamieniania ich w świeckie przybytki, ale wiem że w Świnoujściu jest wieża kościelna, która została zamiennia na restaurację.
=> Cafe Wieża Świnoujście
tommy1
W epoce kamiemia łupanego nie było religi. Skąd możesz wiedzieć, że plan Marshalla przyśpieszył odejście od Boga na Zachodzie? Uwarzasz, że dobrym katolikiem może być tylko biedak?
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[Lepiej nam by było "tłuc kamienie" i mieć wpływ na nasze życie, niż w tak zwanym]== A gdy-byś tłukł te kamienie nie miał byś wpływu na nasze życie, w tak zwanym Twoim świecie by Cię zadeptali i to w luksusie
starski
Wojna to wspaniały biznes, szczególnie jak giną nie-twoi żołnierze. Znana jest analiza wskazująca że bez aktywnego konfliktu wojennego gospodarka USA załamuje się.
Mateusz Long
Te które już zostały zniszczone przez drony?
tommy 1
Te, które cię bronią przed Putinem.
Mateusz Long
Haha... Przed kim? Chyba za dużo TVN przeplatanego TVP.
tommy 1
Bandzior Putler, rzeźnik i satrapa! A ty czytasz za dużo streszczeń zamiast całe lektury.