Clicks1.2K
olek19801
16

Piotr Gągalski: Oto tajemnica robienia z ks. Prałata Jankowskiego pedofila

kin-rchristusrex.blogspot.com/…/piotr-gagalski-…

Oto tajemnica robienia z ks.Prałata Jankowskiego po jego śmierci pedofila.

W 1995 roku na homilii w obecności m.in ówczesnego prezydenta Wałęsy, wygłosił kazanie że słowami : "gwiazda Dawida wpisana jest w symbole swastyki oraz sierpa i młota" . Pytał też wiernych, który z posłów i członków rządu przyznał się skąd pochodzi, z "Izraela czy Moskwy?". Umieścił też w kościele św Brygidy obok siebie swastykę, sierp i młot, gwiazdę Dawida oraz nazwy "polskich" partii politycznych.

W 1997 roku w jednej z homilii ks. Jankowski powiedział, że nie można akceptować mniejszości żydowskiej w naszym rządzie. Podczas pielgrzymki w Rzymie skomentował swą wypowiedź: To co cały naród polski myśli, ja powiedziałem głośno nie przez pomyłkę, ale z przekonania . Nigdy potem nie uznał antysemickiego charakteru swych niektórych wypowiedzi. Jestem "filopolakiem" od urodzenia, mawiał.

W 1999 roku Grób Pański w kościele św. Brygidy nawiązywał do akcji obrony krzyża prowadzonej przez Kazimierza Świtonia na żwirowisku w Oświęcimiu, skąd został wyrzucony przez społeczność żydowską jako ich obraza.

Już w 2004 próbowano z niego zrobić pedofila. Nie było żadnych dowodów.

Żyd jednak nigdy nie zapomni, kto mu prawdę w oczy powie. Dlatego teraz środowisko GW wyszukało po 50 latach inną "ofiarę" ks Jankowskiego.

Koniec historii

Piotr Gągalski

Za: facebook.com
Autor: CINR CHRISTUS REX o 03:53
Tymoteusz
Skoro diabelskie piśmidło G. Wyborcza atakuje tak zajadle po 8 latach od śmierci Ks. Prałata Henryka Jankowskiego, to znaczy, że jest to po filmidle „Kler” kolejna żydowska hucpa mająca na celu dalsze skłócanie Polaków i dalsze niszczenie katolicyzmu w Polsce (bo żydowskim masonom jeszcze do końca to nie wyszło).

Daniel71 :
„Wyciągnąć truchło z grobu ( patrz: synod trupi,Rzym 897 r.),osądzić,…More
Skoro diabelskie piśmidło G. Wyborcza atakuje tak zajadle po 8 latach od śmierci Ks. Prałata Henryka Jankowskiego, to znaczy, że jest to po filmidle „Kler” kolejna żydowska hucpa mająca na celu dalsze skłócanie Polaków i dalsze niszczenie katolicyzmu w Polsce (bo żydowskim masonom jeszcze do końca to nie wyszło).

Daniel71 :
„Wyciągnąć truchło z grobu ( patrz: synod trupi,Rzym 897 r.),osądzić,wydać wyrok,spalić i popiół rozsypać,żeby ślad nie został.”

A to ciekawa sentencja w sam raz pasująca do Gazety Koszernej i jej żydowskich ateistycznych faryzeuszów i popleczników: Michnik, Geremek, Mazowiecki, Kuroń.

Jak jeden z żydowskich bardów Stanisław Staszewski napisał:
„A k.. wędrowniczkom popioły, zgliszcza, pył i gruz.”
Borkowska96
Czemu już zablokowana jest opcja "Lubię to" ?
EON shares this
15
...
olek19801
Zbigniew Bujak - pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bujak
W 1989 uczestniczył w obradach plenarnych pl.wikipedia.org/wiki/Okrągły_Stół_(h…, nie wystartował w wyborach do Sejmu kontraktowego. Był też jednym z trzech (obok Andrzeja Wajdy i Aleksandra Paszyńskiego) założycieli pl.wikipedia.org/wiki/Agora_(przedsiębiorstwo), m.in. wydawcy „Gazety Wyborczej”. W 1990 poparł kandydaturę Tadeusz…More
Zbigniew Bujak - pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bujak
W 1989 uczestniczył w obradach plenarnych pl.wikipedia.org/wiki/Okrągły_Stół_(h…, nie wystartował w wyborach do Sejmu kontraktowego. Był też jednym z trzech (obok Andrzeja Wajdy i Aleksandra Paszyńskiego) założycieli pl.wikipedia.org/wiki/Agora_(przedsiębiorstwo), m.in. wydawcy „Gazety Wyborczej”. W 1990 poparł kandydaturę Tadeusza Mazowieckiego na prezydenta. Był współzałożycielem ROAD, a po przystąpieniu tego ugrupowania do Unii Demokratycznej stanął na czele niewielkiego Ruchu Demokratyczno-Społecznego. W 1991 opublikował (wspólnie z Januszem Rolickim) wywiad-rzekę Przepraszam za Solidarność.

Rzeczywiście! Autorytety!

I znowu GW:
Daniel71
wp.pl
Bujak o ks. Jankowskim: "Wystarczyło zobaczyć jego sypialnię"
Nie cichnie burza wokół doniesień o pedofilii ks. Henryka Jankowskiego, legendarnego kapelana "Solidarności". Oskarżenia wobec kapłana skomentowali …
wiadomosci.wp.pl/bujak-o-ks-jank…
olek19801
Prawda zabolała filosemitów. Niszczenie kapłanów, którzy przeciwstawiają się żydowskiemu antypolonizmowi, jest dziś równie popularne co za czasów komuny.
Jakoś nie widać na horyzoncie odważnych hierarchów, którzy by mieli na uwadze:
Encyklika Bendykta XIV „A quo primum” o nadmiernej roli Żydów w Królestwie Polskim.
modernistae prohibere
dlaczego zablokowana jest w tym poście opcja "Lubię to" 🤨 Tu jest cała prawda o żydostwie
olek19801
Tych tajemnic to mamy pod dostatkiem. Chociażby śmierć drogiego księdza Popiełuszki.