Rytuał rozmazywania w katedrze

Thomas Collins, Kardynał Toronto, orędownik szczepionek i lockdownu, zorganizował pogański rytuał rozmazywania przed stołem Katedry Toronto (30 września).

Collins odprawił Eucharystię z okazji "Narodowego Dnia Prawdy i Pojednania", która rozpoczęła się od wspomnianej ceremonii (Film poniżej).

Szaman Peter Menzies zdradził na łamach CatholicRegister.org - "czułem się zaszczycony, kiedy poproszono mnie o odprawienie rytuału rozmazywania w katedrze".

Szaman traktuje rozmazywanie jako część swojej osobistej praktyki duchowej i rzadko otrzymuje zaproszenia od parafii.

#newsSsoerhpyoa

01:26
V.R.S.
Sakrament w Wierze Katolickiej jest znakiem działania Łaski Bożej , ale i w innych wierzeniach są znaki - antysakramenty. Skoro hierachia publicznie rozmazuje ww. Wiarę i plami (smudge po angielsku to też plamić coś) od ponad 50 lat, to rytuał rozmazywania wydaje się właściwym tego znakiem.
Walczyć o prawdę
Celebrowanie w kościele pogańskich kultów to satanizm z udziałem katolickich kapłanów. W takich pogańskich satanistycznych rytuałach uczestniczy w Watykanie, i nie tylko, Franciszek z katolickimi kardynałami siejąc zgorszenie i zaprzedając się w niewolę złym duchom.
sługa Boży
To jest kościół diabła - nierządnica w całej swej bluźnierczej okazałości.