Christmas Campaign: Financial Insights
Posoborowe absurdy
(powyżej) do tommy1 To było do przewidzenia, że Gądecki "zachoruje" na Covida tak jak bp. Skworc czy inni z Rady Stałej EP. Po Apelu patriotów i katolików pod Episkopatem oraz jak rzekomo zachorował Morawiecki i Szumowski. Ręka rękę myję. Masoneria rządowa niszczy Polskę, a masoneria kościelna Kościół katolicki. Jedni i drudzy zastraszają społeczeństwo i chcą utrzymywać w głębokim stresie. W …More
(powyżej) do tommy1 To było do przewidzenia, że Gądecki "zachoruje" na Covida tak jak bp. Skworc czy inni z Rady Stałej EP. Po Apelu patriotów i katolików pod Episkopatem oraz jak rzekomo zachorował Morawiecki i Szumowski. Ręka rękę myję. Masoneria rządowa niszczy Polskę, a masoneria kościelna Kościół katolicki. Jedni i drudzy zastraszają społeczeństwo i chcą utrzymywać w głębokim stresie. W tedy łatwo rządzić zastraszonym, ciemnym ludem, a właściwie gojami, bydłem ludzkim. Szalom, Sława Ukraine, Da-swidania, baj, baju będziesz w twoim rusko-talmudycznym raju.
MementoMori+++
To ich zachorowanie, tych wszystkich medialnych sławnych osób, miało za zadanie tylko przekonać i utwierdzić "niedowiarków" z powagi sytuacji. Zachorowanie czy nawet samo zakażenie na koronawirusa jest wyniesione nie wiadomo do jakiej rangi powagi i dramaturgii , a zachorowania na inne choroby czy nawet śmierć z powodu braku operacji oczywiście nie istotna , najwyżej dopiszą że śmierć z powodu …More
To ich zachorowanie, tych wszystkich medialnych sławnych osób, miało za zadanie tylko przekonać i utwierdzić "niedowiarków" z powagi sytuacji. Zachorowanie czy nawet samo zakażenie na koronawirusa jest wyniesione nie wiadomo do jakiej rangi powagi i dramaturgii , a zachorowania na inne choroby czy nawet śmierć z powodu braku operacji oczywiście nie istotna , najwyżej dopiszą że śmierć z powodu koronawirusa poniosło tyle i tyle osób (w tym większość z powodu zaniedbań lekarzy ,odmówien pomocy )
Posoborowe absurdy
Nie nadaremno ten wirus nazywa się KORONA-WIRUS. Atakuje "koronowane głowy", Biskupów, Premierów, Prezydentów, Polityków, Celebrytów, Aktorów, Lekarzy. Czekam jeszcze kiedy sam Franciszek ogłosi, że jest chory na KORONAwirusa, no i na Kaczyńskiego i jego kot
Posoborowe absurdy
Memento.... To są zabójcy; Rząd zabija ludzi, a biskupi zabijają ducha. Jedni i drudzy to mordercy ciała i duszy
MementoMori+++
Na razie wszystko mają pod kontrolą, tak im się wydaje ... Ale sługom szatana zawsze się wymyka ich kontrola i na końcu jest kwik i zgrzytanie zębów. Nie dziwiłoby mnie gdyby przyszła rzeczywista pandemia która nie będzie od nich zależała i będzie atakowała tych którzy walczą z Bogiem i kościołem.
MementoMori+++
Warto rozróżnić że nie każde cierpienie jest Krzyżem Jezusa . Nie każde cierpienie jest pożyteczne . Ile jest cierpienia z głupoty ? A ile cierpi z powodu tej głupoty innych ? Źle przeżyte cierpienie bez Chrystusa powoduje że ludzie bluźnią Bogu i nakręca się spirala nienawiści i zła.
Cierpienie które zmienia człowieka na gorsze, które odbiera nadzieję,miłość i wiarę nie jest żadnym błogosławieńs…More
Warto rozróżnić że nie każde cierpienie jest Krzyżem Jezusa . Nie każde cierpienie jest pożyteczne . Ile jest cierpienia z głupoty ? A ile cierpi z powodu tej głupoty innych ? Źle przeżyte cierpienie bez Chrystusa powoduje że ludzie bluźnią Bogu i nakręca się spirala nienawiści i zła.
Cierpienie które zmienia człowieka na gorsze, które odbiera nadzieję,miłość i wiarę nie jest żadnym błogosławieństwem.
Walka duchowa, wiąże się z walką z szatanem, kto nie walczy tego szatan nie atakuje lub ma go pod swoją władzą. Można walczyć dla Boga i z szatanem przegrywać bitwy z grzechami, można cierpieć z tego powodu, ale ostatecznie wygrywa wojne nie szatan ale Bóg . Ktoś kto nie walczy o kościół, nie widzi zagrożeń i układa się z tym światem, śmiem twierdzić że pracuje dla piekła .

9 Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
10 Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
11 Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was.
12 Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. Mt 5