2 more comments from ľubica
ľubica
Všechny díly i první série….otevrisvoumysl.cz/?s=pád kabaly
Libor Halik
Domnievam sa, že teraz sa slobodomurárske (zednářské) ríty škotský a francúzski sjednotily k spolupráci s Rothschildy a s komunisty. Len čisto židovský slobodomurárský rít BnajBrit je proti nim v tábore Rockefellerov a súčasného Izraela. Zápasia proti sebe teraz vzájomne o svetovládu.
Freddy Gargamel
...aj keď zástupcovia Rockefellerov a Rothschildov sedia spoločne vo Výbore pre inkluzívny kapitalizmus (pod vedením Františka)...
Libor Halik
Dr. Krajski správně odmítá panteismus, Hebel. Bůh tím, že stvořil všechno, tak se tím nerozplynul ve všem. On stvořil vše z ničeho a zůstává dál nad vším a mimo vše, byť dál způsobuje i ve stvořeném světě každé dobro, které se tam děje. Každý člověk, který si o sobě myslí, že je Bohem, je pyšný blázen. Jen 1 člověk je i Bohem - Ježíš Kristus, který z lásky přijal tělo ze vždy panny Marie a z …More
Dr. Krajski správně odmítá panteismus, Hebel. Bůh tím, že stvořil všechno, tak se tím nerozplynul ve všem. On stvořil vše z ničeho a zůstává dál nad vším a mimo vše, byť dál způsobuje i ve stvořeném světě každé dobro, které se tam děje. Každý člověk, který si o sobě myslí, že je Bohem, je pyšný blázen. Jen 1 člověk je i Bohem - Ježíš Kristus, který z lásky přijal tělo ze vždy panny Marie a z Boha se stal od toho momentu současně také i člověkem.
One more comment from Libor Halik
Libor Halik
2,37min moderátor: Vnucují nám, že islámská migrace je náhodným výsledkem válek. Ale ve skutečnosti je systematicky připravované skrz globalisty.
4.30min Dr. Krajski: to co v mé knížce není, řeknu teď na počátku. Učili nás na univerzitě lži, že islám je stejný jako křestanství, že je proti potratům apod. a věřil jsem proto tomu.
6min Až když se mi dostalo do ruky svědectví - kniha "Smrtelná past"…More
2,37min moderátor: Vnucují nám, že islámská migrace je náhodným výsledkem válek. Ale ve skutečnosti je systematicky připravované skrz globalisty.
4.30min Dr. Krajski: to co v mé knížce není, řeknu teď na počátku. Učili nás na univerzitě lži, že islám je stejný jako křestanství, že je proti potratům apod. a věřil jsem proto tomu.
6min Až když se mi dostalo do ruky svědectví - kniha "Smrtelná past" od bývalého zednáře 33.stupně, který se pak obrátil ke Kristu, dostal jsem důležitou informaci.
6.32 On prozradil, že zednáři při 32.stupni svěcení přestupují oficielně na islám. R.1993 jsem to četl. Ale až teď mi to otevřelo oči.
7.20 Teď jsem si na to vzpomněl.
8.min Oni tam dávají slib věrnosti alláhovi (L: i Obama má prsten, na kterém je věrnost alláhovi)
8.30 Samozřejmě na 33.stupni jdou zednáři ještě dál (tzn. už přímo se zasvěcují satanovi, jak vysvětlil dr. Radomír Malý)
9.15 Jediný, kdo zkritizoval islám byl papež Benedikt XVI., pak to zkritizování přeprogramoval převysvětlením kardinál Bertone.
12.40 Jen Angličani tlumočili Korán tak, že tam nechali slovo alláh. V polštině je místo alláh slovo Bůh k oklamání křestanů.
13.35 Islám stejně jako zednářství (slobodomurárstvo, masoni) tvrdí, že nejdůležitější zjevení dostal Adam. Neříká jaké zjevení Adam dostal, ale tvrdí o něm, že je jedním z nejdůležitějších proroků.
14.20 Islám je až z 8.století po Kristu, novožidovská kabala vznikla dříve.
15.30 Kabala je až z 4-.stol. po Kristu, čili dnešní Židé nejsou starší než křestanství, nejsou naši starší bratři.
18min Ti židé, kteří poznali, že Ježíš je Bůh, ale že se jim takový Bůh nelíbí, pak vytvořili orfický systém, že oni jsou také bohem.
20min A všichni kabalisti se modlí k satanovi.
23min Tehdy Pythagoras napsal, že svět je šifrou a že ne každný smí znát šifru. Kabalisti použili stejnou techniku jako orfíci, ale oni šifru našli v Bibli a udělali z výkladu Bible šifru.
30min Alláh byl bůh měsíce, 1 z více bohů, Mohamed řekl, že on je jediným bohem.
32min Alláh byl bůh svévolný, klidně zlý.
34min ve filosofii arabské je přímo panteismus, že vše je bůh.
36min Dugin z Ruska: Poláky necháme žít, když opustí katolictví. Dugin nazývá vojenskou rozvědku GRU svým tajným řádem okultistickým.
38min Mohamed dostával při cestování démonické záchvaty a co přitom řekl, spolucestující zapsali jako posvátné - tj. Korán.
Tj. první část přednášky dr. Stanislava Krajskiego z 12.1.2016 ve Varšavě. Celá přednáška na: "Uchodźcy, Islam, Masoneria" Czy czeka nas Wielka apokalipsa?