L. E.
1952

Ostatnia szansa na zatrzymanie tzw. aborcji w Polsce! Podpisz petycję

Trwa zbiórka podpisów pod apelem do polskich parlamentarzystów o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka bez względu na stan jego zdrowia czy okoliczności poczęcia oraz ochronę macierzyństwa. …More
Trwa zbiórka podpisów pod apelem do polskich parlamentarzystów o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka bez względu na stan jego zdrowia czy okoliczności poczęcia oraz ochronę macierzyństwa. Inicjatorem akcji jest Polska Federacja Ruchu Obrony Życia. O szczegółach przedsięwzięcia mówił na antenie Radia Maryja dr inż. Antoni Zięba.
Kształt prawa chroniącego życie od poczęcia do naturalnej śmierci będzie w najbliższych miesiącach tematem wzmożonej debaty parlamentarnej i społecznej. Apel przygotowany przez działaczy Pro-life, który zostanie zgłoszony do Sejmu, zakłada dwie zasadnicze zmiany w polskim prawie.
– 15 września kończymy akcję zbierania podpisów w całej Polsce. Pozostał niecały tydzień na uzupełnienie zbioru, który chcemy przekazać do Sejmu. Mamy gotowy projekt spełniający postulaty Konferencji Episkopatu Polski, a więc prawo do życia dla każdego bez wyjątku poczętego dziecka, a jednocześnie zachowanie dotychczasowej niekaralności tych kobiet, które dopuściły się przerwania …More
august252
Przecież ten pan to rycerz kolumba sekta sponsorowana przez masonerie,niestety nie doczytałem do końca i podpisałem czego naprawdę żałuję.Ale nie dlatego że chcę aby zabijano dzieci ale dlatego że tą akcję firmuje ten pan!!!!!!!