Clicks949
molot
1

Fatima ujawnia antykościół - kościół soborowy

Dnia 13 maja świętowaliśmy setną rocznicę objawienia Matki Bożej w Fatimie. W tym dniu kościół soborowy i jego głowa antypapież Franciszek uroczyście kanonizowali Franciszka i Hiacyntę, wizjonerów z Fatimy. Te wydarzenie było okazją spostrzeżenia, że ten kościół soborowy to nie jest Kościół Katolicki. Ale dla mniej uważnych zrobiłem krótkie podsumowanie tego wydarzenia. A ponieważ obraz wart jest więcej niż tysiące słów więc będzie to podsumowanie głównie obrazkowe.

Może nie każdy jest z tym zaznajomiony, ale stoją tam dwie świątynie:

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej wybudowana w okresie 1928-1953. Piękna świątynia wybudowana przez katolików przed apostatycznym Soborem Watykańskim II. Jednak, mimo jej piękna, nie uniknęła ona modernistycznych renowacji dokonanych przez apostatów (głównie chodzi o wnętrze, a szczególnie renowację kaplicy).

Bazylika Trójcy Przenajświętszej zbudowana w latach 2004–2007 kosztem 80 milionów euro. Świątynia ta została wybudowana przez apostatów po Soborze Watykańskim II. Jest to architektoniczna ekspresja tej nowej apostatycznej religii, religii novus ordo. Brzydota, która bardziej przypomina bunkier lub muzeum niż kościół, mówi sama za siebie.

Co więcej, Bazylika Trójcy Przenajświętszej jest ulokowana dokładnie naprzeciwko Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej co samo w sobie jest wymowne, że jest w opozycji do Matki Bożej Fatimskiej.

Porównajmy zatem te dwa obiekty kultu.

1. Sanktuarium Matki Bożej Fatimy

Źródło: catholicismpure.wordpress.com

Źródło: shutterstock.com

Źródło: encircleworldphotos.photoshelter.com


Źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Strona_główna

2. Bazylika Trójcy Przenajświętszej

Źródło: novusordowatch.org

Źródło: tripadvisor.it

Źródło: novusordowatch.org

Źródło: novusordowatch.org

Źródło: novusordowatch.org

Źródło: novusordowatch.org

Więcej możesz zobaczyć tutaj

Poniżej podziemne kaplice w Bazylice Trójcy Przenajświętszej

Źródło: eabucchianeri.blogspot.ro

Ta skrzynka po lewej to tabernakulum, a ten po środku zwisający z sufitu stalowy kwadrat to monstrancja. Bez wyrazu, bez klimatu. Czy to przypomina kaplicę?

Źródło: eabucchianeri.blogspot.ro

Nie powinno nikogo dziwić, że w tej Bazylice Trójcy Przenajświętszej miały miejsce takie rzeczy jak sztuczki magiczne (10 czerwca 2012).

Źródło: www.traditioninaction.org

Poza tym w Bazylice Trójcy Przenajświętszej można było zobaczyć okropne nowoczesne Szopki Bożonarodzeniowe.

Źródło: eabucchianeri.blogspot.ro

Źródło: eabucchianeri.blogspot.ro

Trzy krzyże kościoła novus ordo

1. Krzyż w Bazylice Trójcy Przenajświętszej

2. Krzyż podczas uroczystości

Mamy tutaj przedstawionego Pana Jezusa ale nie na krzyżu. Jego pozycja (ręce) nie pasuje do krzyża. Nie mamy tutaj do czynienia ani z Chrystusem na krzyżu ani z Chrystusem wniebowstępującym. Zatem z czym? Moją analizę tej pozycji można przeczytać w artykule Czy krzyż Franciszka w Fatimie ma związek z okultyzmem?

Na powyższym zdjęciu wydaje się jakby krzyż był solidny. Na następnych zdjęciach zobaczymy, że owy krzyż znika. Znika w zależności od tego gdzie obserwator się znajduje.

Na poniższym zdjęciu obserwator znajduje się z boku, blisko krzyża, powyżej tegoż krzyża. Jak widzimy krzyża prawie nie widać.

Gdy obserwator znajduje się blisko krzyża ale poniżej jego też ledwie krawędzie odznaczają się odrysowując krzyż.

Jednak coś tam widać, prawda? Tak, ale zwróćmy uwagę, że jest to dzień, jest bardzo widno i wszystko odbija światło. Czy po zmierzchu będzie widać ten krzyż? Ten krzyż najwidoczniej jest zrobiony ze szkła, a szkło nie odbija doskonale obrazu i większość światła przez niego przechodzi, czyli w tym przypadku na ścianę, bo ściana jest tłem krzyża, a właściwie krzyż zlewa się ze ścianą. Natomiast sama postać jest pokryta czymś co łatwo odbija światło. Przy odpowiednim naświetleniu postać ta może łatwo oddawać światło podczas gdy krzyż tego światła nie odda, więc się krzyż nie odznaczy, czyli będzie niewidoczny, a zatem będzie widoczna tylko ta postać bez krzyża. Przykładowo po zmierzchu kiedy palą się w oddali latarnie i jakieś światło dochodzi do tego miejsca, to może dojść do właśnie do takiej sytuacji, że będzie widziana tylko ta postać, bez krzyża.

Dlaczego użyto szkła? Dlaczego zdjęto Chrystusa z krzyża? Dlaczego pozycja Chrystusa tutaj nie pasuje ani do ukrzyżowanego ani do wniebowstępującego? Czy ta postać w ogóle jest Chrystusem? Jeśli nie, to kim?

Jest w tym wiele tajemnic, ale faktem jest to, że przedstawiona postać nie została przedstawiona jak Kościół przez 2000 lat przedstawiał nam Chrystusa. Mamy znikający krzyż i jakąś postać, to są fakty.

3. Krzyż na placu przy Bazylice Trójcy Przenajświętszej

Jest to bluźniercze przedstawienie Pana Jezusa z patyków.

Jan Paweł II również trzyma bluźnierczy krucyfiks przedstawiający uginający/łamiący się krzyż (wygięta belka pozioma) oraz zelżonego Pana Jezusa Chrystusa na tym krzyżu.

Podczas tej uroczystości mogliśmy być świadkami nowej monstrancji oddającej idealnie czym jest kościół soborowy.

Podczas gdy takie monstrancje są umieszczane w muzeach.

Źródło: eabucchianeri.blogspot.ro

Podczas uroczystości został również użyty ciemny (czarny lub bliski czerni) obrus oraz czarne świece. Co prawda był tam drugi biały obrus na wierzchu, ale to nie tłumaczy użycie też tego czarnego, bo jeśli są dwa obrusy, to oba są jasne. Była tam jedna świeca biała przy miejscu gdzie antypapież Franciszek przemawiał, która dowodzi temu, że umieszczenie czarnych świec było działaniem świadomym. Czemu to miało służyć? Czy to była pewna manifestacja innego równoległego kultu? Na pewno wiele w tym jest tajemnicy.

Nawet portret kanonizowanych kościoła soborowego jest wymowny.

Oto oficjalny portret, który wyjątkowo niekorzystnie i tajemniczo przedstawia te dwie osoby. Więcej w Oficjalne portrety świętych Hiacynty i Franciszka

Tymoteusz
Aż się odechciewa pisania komentarzy, jak się patrzy na ohydę bunkra (Bazyliki) Trójcy Przenajświętszej i jej otoczenia 🤮

Masoneria w Portugalii była za świętych pastuszków, teraz też jest, z tym że aktualnie ta hydra podniosła tak wysoko łeb, iż robi w świętym Katolickim kościele, co się jej żywnie podoba...