Clicks784
Ewelina Anna
17
Podpisz list w obronie ks. prof. Tadeusza Guza. Ja się podpisuję pod każdą taką inicjatywą! Można podpisywać tu www.citizengo.org/pl/166776-zlosc-zy… i tu: www.nonpossumus.netMore
Podpisz list w obronie ks. prof. Tadeusza Guza.

Ja się podpisuję pod każdą taką inicjatywą! Można podpisywać tu www.citizengo.org/pl/166776-zlosc-zy… i tu: www.nonpossumus.net
Quas Primas
Udajesz, udajesz i to jeszcze jak!!!
Jak nie udajesz głupa, to jesteś debil!
ps. W ciuciubabkę chcesz się bawić?
------------------------------
Siula 23 minuty temu

Cały czas bez problemu wchodzę na profil Ewelina Anna.
Nie udaje głupa, proszę mnie nie obrazać.
Quas Primas
Hmmm, tak mi przyszło do głowy, że TYLKO jeden kapłan (Ks. Isakowicz Zaleski) PUBLICZNIE ma odwagę stanąć w obronie ks. Guza?
A gdzie reszta?
Chociażby ci, którzy uważają siebie za kapłanów tradycyjnych?
Ewelina Anna
Mam skany wysłałam paru osobom i zobaczymy komisyjnie, czy komentarze za moment czy po północy nie znikną. Albo czy teraz, jak się wyloguję, nie będzie ktoś chodził po moim koncie. Dzisiaj skasowano mi wpis z linkiem do Twittera, gdzie petycja ma poparcie:

And excellent and historically accurate petition, which every Catholic in Poland should read and sign, to defend the truth of the Faith and …More
Mam skany wysłałam paru osobom i zobaczymy komisyjnie, czy komentarze za moment czy po północy nie znikną. Albo czy teraz, jak się wyloguję, nie będzie ktoś chodził po moim koncie. Dzisiaj skasowano mi wpis z linkiem do Twittera, gdzie petycja ma poparcie:

And excellent and historically accurate petition, which every Catholic in Poland should read and sign, to defend the truth of the Faith and the truth of Poland.
Chodzi o tę udostępnioną przeze mnie petycję: www.citizengo.org/pl/166776-zlosc-zy…

tps://twitter.com/VeriCatholici/status/1065537467951001600twitter.com/…/106553746795100…
Ewelina Anna
Tak prowadzić portal mogą tylko alkoholicy którzy jak sobie dźabną, siadają do komputera pobawić się w adminów. Innego wyjaśnienia tej bezczelności i zaszlamowania portalu nie widzę. Jeśli alkoholików od steru strony się nie odsunie portal zatopi się w szlamie.
6 more comments from Ewelina Anna
Ewelina Anna
Robię scany moich mediów i wypowiedzi i jak cokolwiek zniknie, będzie opublikowane wszędzie, gdzie się da. Na fb, na Twiterze, wszędzie.
Ewelina Anna
Administracja wycina moje media, jak wejdą na 1 str zaraz są usuwane a administracja pod wieloma nickami eksploatuje ukradziony innym userom temat na wszelkie możliwe sposoby. User jest zrzucany, a portal zeruje na pomysłach i tematach użytkowników mieląc je na szlam, na pierwszej stronie, bełkotem a media z których korzystała, zabija i wciska w kąt. Nie wiem ile jeszcze będę miała cierpliwość …More
Administracja wycina moje media, jak wejdą na 1 str zaraz są usuwane a administracja pod wieloma nickami eksploatuje ukradziony innym userom temat na wszelkie możliwe sposoby. User jest zrzucany, a portal zeruje na pomysłach i tematach użytkowników mieląc je na szlam, na pierwszej stronie, bełkotem a media z których korzystała, zabija i wciska w kąt. Nie wiem ile jeszcze będę miała cierpliwość żywić swoimi mediami pasożytów z administracji tej strony.
Ewelina Anna
Dzisiaj i wczoraj usunięto mi kilkadziesiąt razy komentarze i media, i kilka razy edytowano treść moich wpisów. Czy właśnie trwa taka ciężka praca administracji?
Ewelina Anna
Dlaczego zielona lampka świeci się kiedy kilka godzin nie ma mnie na Glorii a nie świeci, kiedy jestem? Ktoś w wolnej chwili edytuje i usuwa moje media?
Ewelina Anna
Petycja ma niespodziewane poparcie: twitter.com/…/106553746795100…
Ewelina Anna
https://gloria.tv/Quas%20PrimasWłaśnie dlatego podlinkoałam tu: swietatradycja.wordpress.com/…/antysemici-najb… i tu: www.nonpossumus.net
Quas Primas
To była jedna z 3 akcji protestu. Tę, którą proponował ks. Isakowicz Zaleski została zakończona.

www.protestuj.pl/stan-w-obronie-…

Wysłano ponad 19 tysięcy podpisów.
Ewelina Anna
Jak jeszcze raz zniknie ze skanami zrobię im taką reklamę, że żaden porządny człowiek się tu nie pokaże.
Quas Primas
Fragment z petycji w obronie ks. Guza:
"Jak można, Księże Arcybiskupie, jednoczyć się przeciwko katolickiemu Księdzu i naukowcowi wbrew prawdzie historycznej, z nacją, która wykorzystuje każdą możliwość dla upokorzenia Narodu Polskiego, poprzez nieskończone i niesprawiedliwe pomówienia na forum całego świata pod adresem Polski; poprzez zakłamywanie historii dla uzyskania korzyści finansowych? …More
Fragment z petycji w obronie ks. Guza:
"Jak można, Księże Arcybiskupie, jednoczyć się przeciwko katolickiemu Księdzu i naukowcowi wbrew prawdzie historycznej, z nacją, która wykorzystuje każdą możliwość dla upokorzenia Narodu Polskiego, poprzez nieskończone i niesprawiedliwe pomówienia na forum całego świata pod adresem Polski; poprzez zakłamywanie historii dla uzyskania korzyści finansowych? Przecież tak zachowuje się tylko całkowicie zdeprawowana nacja."
Quas Primas
KUL zachowuje się jak za czasów PRL-u.
Cóż się dziwić, przecież tam nie ma katolików!
One more comment from Quas Primas
Quas Primas
Niewygodne komentarze hasbara kasuje!
A może to JA wam przeszkadzam?
Coś od lat mścicie się na mnie i co?
Macie satysfakcję?
Jeśli tak, to jest to satysfakcja DIABELSKA!!!!
Irenikus
Zwaszę się dziwię, jak ksiądz nie potrafi pozdrowić słowami "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus"!
PiotrM
Pracowałem u tego księdza jak zakładał Radwanowice. To dobry ksiądz.