Clicks1.7K
Orędzia
1

26 kwietnia 2021 r Jezus Chrystus zabrał głos w sprawach szczepień, testów,prześladowań,Ostrzeżenia i miejsc schronienia dla wierzących,o Bożej Sprawiedliwości i o ogniu piekielnym do John Leary USA

Jezus: Moi ludzie, większość z was nie jest Żydami i nie należy do żydowskiej wiary. Ale zostałeś przyjęty przez Ducha Świętego, aby przyjąć sakramenty. Kościół „katolicki” oznacza powszechny, a to oznacza, że wszyscy ludzie są mile widziani w Moim Kościele. Nie ma dyskryminacji, ponieważ w Moich oczach wszyscy jesteście tacy sami.

Wzywam Moich wierzących, aby przyjęli chrzest i towarzyszyli im Trójca Przenajświętsza. Kiedy udasz się do kapłana na spowiedź świętą, twoje dusze zostaną oczyszczone z grzechów i będziesz mógł teraz godnie przyjąć mój najświętszy sakrament. Przyjdź, dołącz do Mnie w Duchu Paschy, gdy przyniosłem zbawienie mojemu ludowi. Jestem owczarnią i znam swoje owce po imieniu, a wy znacie mój głos. Przyjdźcie więc do Mojej owczarni, podczas gdy Ja chronię Mój lud. Kocham was wszystkich, a wy w zamian kochacie mnie. Radujcie się radością Mojej Miłości w tym nowym okresie wiosennym.

Jezus: Moi ludzie, zanim szczepionki wirusowe zostały wypchnięte przez media i złych lekarzy, powiedziałem Moim ludziom, aby odmówili przyjęcia tych śmiertelnych szczepionek, nawet jeśli grozili, że was zabiją. Odmów też przyjmowania szczepionek przeciw grypie, ponieważ wszystkie one są przeznaczone do zabijania ludzi. Powiedziałem ci nawet, żebyś nie poddawał się testom, ponieważ testy mogą być skażone wirusami.

Teraz ci źli faceci próbują zmusić ludzi do przyjęcia szczepień, w przeciwnym razie mogą nie być w stanie wejść do swoich miejsc pracy lub na imprezy sportowe. Ci źli ludzie będą używać kart szczepień, aby oddzielić osoby zaszczepione od tych, które nie są. W końcu ci źli faceci sprawią, że te szczepienia będą obowiązkowe i będą próbować użyć wojska, aby zaszczepić wszystkich.

Kiedy twoje życie jest zagrożone, wezwę Moich wierzących do bezpiecznego schronienia. Przyniosę Moje ostrzeżenie, aby oddzielić dobrych od złych. Bezbożni nie zostaną wpuszczeni do Mojego Schronienia. Niewierni umrą z powodu tych plag i zostaną wrzuceni do piekła. Moi wierzący zostaną wyleczeni ze wszystkich wirusów w Moim Schronieniu. Zaufaj mi i moim aniołom, gdy będę chronił cię niewidzialną tarczą. Moja sprawiedliwość wystąpi przeciwko wszystkim niegodziwcom, ponieważ zostaną zabici i wysłani do piekła. Zgromadzę Moich wierzących w Mojej Erze Pokoju.

Wtorek 27 kwietnia 2021 r

Jezus: Ludu mój, jesteście w okresie wielkanocnym i jesteście Moim ludem wielkanocnym. Zostaliście nauczeni wiary, a mój lud musi dzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi. W wierze jest radość i dobroć, więc podnieś swoją radość na kilka poziomów, aby przezwyciężyć zło i smutek wokół siebie.

Ludzie, którzy mieli wirusa Covid, wiedzą, jak obciążyć cię słabością. Ale modliłeś się o wyzdrowienie, a ja cię uzdrowiłem. Teraz, gdy jesteś lepszy, możesz kontynuować swoje wysiłki ewangelizacyjne, zwłaszcza w rodzinie.

Módlcie się nadal za swoją rodzinę, aby przyjęła Mnie w chwale Mojego Zmartwychwstania Wielkanocnego. Ci ludzie, którzy Mnie znają i kochają, muszą dzielić się Twoją miłością z innymi i pokazywać im przykład swojej wiary, kiedy widzą, jak codziennie idziesz na Mszę Świętą.

Kocham was wszystkich i musicie nadal dzielić się Moją miłością ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi i krewnymi.

Zródło kommherrjesus.de/aktuelles/john-leary/botschaften2021-1