pl.news
22.4K

Franciszek zgadza się z [heretyckim] Synodem Niemiec - Arcybiskup

Wyniki "demokratycznego" eks-synodu biskupów zostaną ostatecznie ustalone przez Franciszka, donosi Arcybiskup Héctor Aguer w swoim stwierdzeniu z 21 września. W skrócie: ● Eks-synod Franciszka zostanie …More
Wyniki "demokratycznego" eks-synodu biskupów zostaną ostatecznie ustalone przez Franciszka, donosi Arcybiskup Héctor Aguer w swoim stwierdzeniu z 21 września. W skrócie:
● Eks-synod Franciszka zostanie skażony "synodalną drogą" Niemiec, która "cuchnie herezją" [- uwaga: niedopowiedzenie - powinien był dodać, że na kilometr], a Rzym milczy, co oznacza ciche przyzwolenie.
● Główne tematy do poruszenia na eks-synodzie Franciszka skupiają się wokół komunii dla osób uprawiających stosunki pozamałżeńskie i homoseksualistów ("Nie mam na myśli wielu duchownych, którzy sami są homoseksualistami").
● Franciszek zgadza się z Agendą ONZ 2030, projektem, który zmusi kraje do wprowadzenia aborcji w celu zmniejszenia populacji.
● Argentyński program edukacji obejmuje nauczanie masturbacji w szkołach, korzystanie z seks zabawek, ubieranie się jak transwestyci, a także nakłania do praktykowania stosunków oralnych i analnych, nie wspominając o wciskaniu "ideologii gender", aborcji dzieci i chemicznej …More
Tony M
Google przetłumaczone z angielskiego: Wyjaśnijmy sobie jasno, kim jest biskup Hector Aguer i zacznijmy słuchać wszystkiego, co mówi o Jorge Bergoglio. Jeśli ktoś zna Bergoglio od podszewki… to jest to biskup Aguer.
Nominacje biskupa Agüera i Jorge Bergoglio na biskupów przebiegały bardzo blisko siebie zarówno pod względem czasowym, jak i geograficznym.
Po pierwsze, w 1992 roku obaj zostali …More
Google przetłumaczone z angielskiego: Wyjaśnijmy sobie jasno, kim jest biskup Hector Aguer i zacznijmy słuchać wszystkiego, co mówi o Jorge Bergoglio. Jeśli ktoś zna Bergoglio od podszewki… to jest to biskup Aguer.
Nominacje biskupa Agüera i Jorge Bergoglio na biskupów przebiegały bardzo blisko siebie zarówno pod względem czasowym, jak i geograficznym.
Po pierwsze, w 1992 roku obaj zostali mianowani biskupami pomocniczymi Buenos Aires.
Po drugie, zostali mianowani arcybiskupami w odstępie mniej więcej roku.
3 czerwca 1997 r. Bergoglio został mianowany arcybiskupem koadiutorem Buenos Aires z prawem sukcesji. Po śmierci Quarracino w dniu 28 lutego 1998 r. Bergoglio został arcybiskupem metropolitą Buenos Aires.
26 czerwca 1998 r. biskup Aguer został mianowany arcybiskupem koadiutorem La Plata. Stolicę objął w dniu 8 września 1998 r. 12 czerwca 2000 r. został siódmym arcybiskupem La Platy. Héctor Aguer - Wikipedia
Archidiecezja Buenos Aires i Archidiecezja La Plata są geograficznie bardzo blisko.
Buenos Aires i La Plata to jak miasta bliźniacze... prawie to samo miasto. Wejdź na Mapy Google i zobaczysz.
Kiedy w listopadzie 2016 r. przebywałem w Buenos Aires w ramach wykładu na temat religii, ja i inny mówca mieliśmy do czynienia szczególnie z wiernymi ortodoksyjnymi katolikami i mówili oni, że zawsze postrzegali biskupa Aguera jako arcybiskupa wiernego i zdrowego pod względem doktrynalnym oraz że zawsze postrzegali Jorge Bergoglio jako liberalno-lewicowego.
Proszę, posłuchajcie arcybiskupa Aguera, co mówi o Jorge Bergoglio… on wie, jak Jorge działa… jakby znał własną kieszeń.
baran katolicki
Nie sposób zrozumieć współczesnych Niemców bez odniesienia się do heretyckiej teologii Marcina Lutra i idealistycznej filozofii Georga Wilhelma Hegla. Niemiecka droga synodalna to nic innego jak sztuka "sprzeczności i pojednania". Mamy tutaj bezczelny wypływ kolejnej fali protestanckiej reformacji.