Clicks373

JEZUS: Z powodu Izraela wojny będą się nasilać

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 30 listopada 2012 roku, godz. 22.20

Moja szczerze umiłowana córko, wkrótce nadejdzie czas na proroctwa przepowiedziane w Starym Testamencie odnośnie do losów Żydów.

Mój wybrany lud będzie cierpiał
Żydzi, którzy odrzucili Przymierze Boga ustanowione przez Mojżesza, będą cierpieć, tak jak cierpieli przez wieki. Panowanie przez nich nad ziemią ich przodków zostanie im zabrane, a jedynym rozwiązaniem będzie podpisanie traktatu, poprzez który staną się niewolnikami antychrysta. Mój wybrany lud będzie cierpiał, tak jak Ja cierpiałem, i niewiele litości zostanie mu okazane. Żydzi będą traktowani gorzej niż byli traktowani podczas ludobójstwa, które miało miejsce w czasie II wojny światowej.

To w Izraelu, tak jak przepowiedziano, ucisk będzie wyraźnie widoczny. Z powodu Izraela wojny będą się nasilać, i trudno będzie rozstrzygnąć, kim jest prawdziwy wróg. Wkrótce potem zostanie podpisany traktat pokojowy, a człowiek pokoju wejdzie na światową scenę.

Unia Europejska będzie miażdżyć wszystkie ślady Boga
Bestia z dziesięcioma rogami, którą jest Unia Europejska, zmiażdży wszystkie ślady Boga. Teraz jest czas na przygotowanie się do ich okrucieństwa, które będzie bez precedensu, gdy dojdzie do zniesienia chrześcijaństwa.

Jak bardzo będą dumni, gdy ten niewielki, skrywający się wśród nich, powstanie i będzie się szczycić swoją mocą. Będą przyklaskiwać naznaczonemu przywódcy nowego kościoła, a jego moc będzie się rozszerzać na świat.

Stanie się to szybko, a wy, Moi wyświęceni słudzy, którzy nie przyjmujecie prawdy tego proroctwa, musicie to wiedzieć. Jeśli przyjmiecie nowe prawa Rzymu, miasta, które zostanie zajęte przez kłamcę i sługę antychrysta, staniecie się więźniami tego nowego reżimu. Kiedy zobaczycie, że Sakrament Eucharystii jest poprawiany i zmieniany nie do poznania, wiedzcie, że będzie to wasza szansa, aby odwrócić się od tego niegodziwego reżimu.

Mój Kościół jest nieomylny. Pozostanie nieomylny. Jeśli jednak inni w Moim Kościele zbuntują się przeciwko Mojemu Nauczaniu i zmienią święte sakramenty, zostaną wyrzuceni z Mojego Kościoła. Nowy reżim, niepochodzący od Boga, będzie omylny, ponieważ nie będzie reprezentował Prawdy. Tylko Moje Nauczanie może być przestrzegane przez chrześcijan.

Jeśli podąża się za religią stworzoną przez człowieka, nie można nazywać siebie chrześcijaninem. Każdy, kto mówi, że Mój Kościół jest nieomylny, ma rację. Każdy, kto będzie twierdził, że należy do nowego kościoła, w którym Moje Nauczanie zostało zafałszowane, a Moje sakramenty zostały zniesione, będzie żył w kłamstwie.

To będzie bardzo trudny czas dla Moich wyświęconych sług, bo będą musieli przestrzegać Praw ustanowionych przez Mój Kościół. Mówię wam teraz, że musicie tak nadal czynić. Ale gdy tylko Moje sakramenty zostaną sprofanowane, podążajcie wyłącznie za Moim prawdziwym Kościołem.

Wtedy tylko ci słudzy, którzy pójdą za Prawdą, będą mogli twierdzić, że prowadzą Mój lud według wskazań ustanowionych przeze Mnie podczas Mojego czasu na ziemi.

Wzrost pogaństwa
Przez ziemię przetoczy się wzrost pogaństwa, w wyniku czego zostanie wytworzone fałszywe poczucie pokoju. Wtedy zobaczycie wzrost pochlebstw wobec celebrytów i fanatyczne oddanie się spirytualizmowi New Age i satanistycznej czci, ukryte pod maską nowoczesnej terapii psychologicznej. Tutaj właśnie kult samego siebie będzie ukazywany jako najważniejsza cecha, do której trzeba dążyć.

Wraz z nasilaniem się Bitwy Armagedonu będzie się pogłębiać seksualna niemoralność. Aborcja i morderstwo staną się tak powszechne, że wielu będzie odpornych na odczuwanie jakiegokolwiek współczucia dla tych, którzy będą na to narażeni.

To w tym czasie Moja Armia będzie nieustraszenie kontynuować swoją misję ratowania dusz. Nic jej nie powstrzyma, a każda godzina modlitw będzie łagodzić wiele z tego cierpienia na świecie.

Do Żydów to mówię. Cierpicie, ponieważ nie posłuchaliście Słowa Boga przekazywanego przez proroków. Jednak ostatecznie przyjmiecie wkrótce prawdziwego Mesjasza. Wtedy też i wy dołączycie do Mojej Armii w marszu do zwycięstwa przeciwko antychrystowi.

Będziecie cierpieli tak jak Ja, bo to zostało przepowiedziane. Dom Dawida będzie miał swój dzień zwycięstwa w dniu, w którym podniosę Nowe Jeruzalem z popiołów. Gdy Moje Nowe Królestwo się wyłoni, król pogańskiego świata i jego słudzy zostaną obróceni w popiół.

Moja obietnica doprowadzenia was do Królestwa Mojego Ojca jest blisko. Obiecuję wam Moją Miłość i Moją wierność jako waszego obiecanego Mesjasza, obiecanego wam tak dawno temu. To jest wasze Dziedzictwo. Nie odrzuciliście Mnie, waszego Jezusa, gdy zostałem ukrzyżowany – odrzuciliście Boga.

Ja Jestem Bogiem. Ja Jestem waszą Drogą do wejścia do Nowego Raju. Przyjmijcie Moją Dłoń, bo was kocham, wybaczam wam. Jesteście Moim ludem i Ja po was przychodzę.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

______________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

MATKA BOŻA: Pamiętajcie, że zmilitaryzowany Izrael nie myśli o pokoju, gdyż tylko w [atmosferze] chaosu i prowokacji może ogłosić swojego fałszywego „mesjasza”

Uderzenie zostało przeprowadzone dokładnie w miejscu wskazanym przez Benjamina Netanjahu

JEZUS: Ujawniajcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię

I ZOBACZ:

Netanyahu i sekta Chabad Lubawicz działają na rzecz antychrysta

______________________________________________________________________