Orędzia
1.7K

24 grudnia 2020 r Trevignano Romano- teraz ostrzeżenie jest blisko.Trzymajcie rodziny razem, wybaczcie dawne urazy, kochajcie się tak, jak ja was kocham.

Wiadomość od Jezusa o 23:20: Oblubienico moja, jesteś tutaj i czekasz na swojego oblubieńca.

Połączyłem te rodziny, ponieważ chcę, abyście dzielili miłość, miłość prawdziwej rodziny, silną miłość. Ja też urodziłem się w rodzinie pełnej miłości i tak jak ja, powinieneś dawać miłość i być przykładem mojej wielkiej miłości. Niech wasze rodziny będą przykładem jedności, siły i miłości; niech wasze dzieci dorastają z miłością, aby mogły uczyć innych.

Wszyscy czekacie na Moje narodziny!

Niektórzy ludzie komentują orędzia, które Moja Matka przekazała ludzkości, mówiąc: „Kto wie, co się stanie, kiedy to się stanie, zobaczymy z czasem”. - Uwierz w to, co ci powiedziano, ponieważ minął czas, teraz ostrzeżenie jest blisko.

Powrócę w chwale, gdy Moje anioły koronują urodzonego Króla; Wrócę z moją mocą, z moją miłością i z moją wielkością. Wszyscy mi uwierzą i razem z moimi aniołami będą śpiewać hymny Panu; Wrócę, aby zabrać cię do domu, gdzie zasługujesz na radość i dobrobyt.

Trzymajcie rodziny razem, wybaczcie dawne urazy, kochajcie się tak, jak ja was kocham. Kocham cię bardziej niż cokolwiek innego na świecie. Teraz czekajcie i módlcie się. Głaszczę cię, jeden po drugim, i przypominam ci o mojej miłości do ciebie.

Kochaj Mnie, Moja Oblubienico, Kochaj Mnie, a zasmakujesz radości w Moim świecie. Kocham Cię. Dziękuję za przyjęcie Mnie w swoim domu. Błogosławię was w imię Ojca, w moje imię i w imię Ducha Świętego. Amen.