Clicks2.4K
Jolinar
6
Żakowski i Sikorski otwarcie mówią o zamachu. Przejęzyczenie? wokolzycia.blox.pl/…/Sikorski-Zakows… Źródło: www.youtube.com/watch Ciekawe co pili wcześniej, że im się tak wymsknęło obu naraz. A …More
Żakowski i Sikorski otwarcie mówią o zamachu.

Przejęzyczenie?

wokolzycia.blox.pl/…/Sikorski-Zakows…

Źródło:
www.youtube.com/watch

Ciekawe co pili wcześniej, że im się tak wymsknęło obu naraz.

A tu ciekawy termin z wikipedii:

Czynność pomyłkowa (freudowska pomyłka) – pomyłka pojawiająca się najczęściej w wypowiedzi (przejęzyczenie), w działaniu lub zapomnienie, będąca zdaniem Freuda wynikiem mimowolnego oddziaływania treści zepchniętych do nieświadomości.
Zjawisko to ("Fehlleistung", parapraxis) opisał i zdefiniował austriacki neurolog i psychoanalityk Zygmunt Freud w swojej pracy Psychopatologia życia codziennego[1]. Według psychoanalizy pomyłki takie spowodowane są nieświadomymi, zablokowanymi motywacjami (w szczególności seksualnymi; zob. życzenie), które mimo woli wychodzą na światło dzienne. Freud twierdził, że tego rodzaju pomyłka ma charakter kompromisu: z jednej strony wyraża odrzucone życzenie, a z drugiej strony sposób, w jaki wyraża się to życzenie jest tak zawoalowany, że zwykle nie daje się jednoznacznie świadomie zinterpretować i dzięki temu pomyłkę taką można zlekceważyć.
Przykład freudowskiej pomyłki - przytaczany przez samego Freuda - to sytuacja wykładowcy, lekarza, który przemawiając do studentów mówi Osoby znające się na tym zagadnieniu można policzyć na palcu jednej ręki!. Pomyłkę tę należy interpretować w ten sposób, że mówca nie chciał przyznać się przed samym sobą, że uważa się za jedynego specjalistę w omawianej dziedzinie. W efekcie jednak wyraża to w formie zamiany zwrotu na palcach jednej ręki na wyrażenie na palcu jednej ręki.
Nie każdą pomyłkę, przejęzyczenie, czy zapomnienie należy analizować w świetle teorii Freuda, jednak spłycone założenie, że "czasem prawda wychodzi na jaw w najbardziej żenujących i niespodziewanych okolicznościach", ze względu na swój dramatyczny charakter, jest bardzo popularne w świadomości społecznej.
W codziennym języku pojęcia "freudowska pomyłka" używa się do opisania pomyłek zdradzających prawdziwe motywy mówiącego.
,,Stefanek,,
Kamuflowanie prawdy lub próba jej uciszenie -to działanie Złego!
w myśl słów :nie ma takiej prawdy co by na jaw nie wyszła " -naszym chrześcijańskim obowiązkiem jest dążenie do tej Prawdy.
Anja39
Zginęli ludzie, nie jest już teraz istotne w jakich okolicznościach,nic im życia nie zwróci. Jednak rozgrywki polityczne nad ich grobami przez polityków i ich zwolenników i wciąż nie dawanie spokoju zmarłym to powinno być powstrzymane.Ten cały bazar jaki widać szczególnie w komentarzach blogerów na Wirtualnej Polsce, te uwagi i brak szacunku do ciał te kpiny i szyderstwa to się nie mieści w …More
Zginęli ludzie, nie jest już teraz istotne w jakich okolicznościach,nic im życia nie zwróci. Jednak rozgrywki polityczne nad ich grobami przez polityków i ich zwolenników i wciąż nie dawanie spokoju zmarłym to powinno być powstrzymane.Ten cały bazar jaki widać szczególnie w komentarzach blogerów na Wirtualnej Polsce, te uwagi i brak szacunku do ciał te kpiny i szyderstwa to się nie mieści w żadnych kategoriach moralności i człowieczeństwa. Dziwi mnie że najwyżsi hierarchowie Kościoła nie powiedzą stanowczego stop.Wszak obojętność staje się niemym przyzwoleniem.
I niestety dopóki ta katastrofa nie zostanie wyjaśniona, wciąż będziemy świadkami tego typu praktyk.
Jolinar
Kto? To wie tylko Bóg i ci co to zrobili. Sami widzicie jak chowają dowody na sam fakt zamachu. Jak wszystkiemu zaprzeczają i wszystko ośmieszają. Wielokrotnie trudniej będzie dojść do sprawcy, gdy już zostanie dowiedzione, że prezydent został zamordowany. A już samo to może trwać latami przy takich instytucjach jakie mamy.
masada
diabeł- on jest
Jolinar
Jak widzę jest to już trzeci materiał o tym. Wypadałoby usunąć, żeby nie było powielenia, ale wkleiłem w opisie zjawisko które być może zaszło w powyższym filmie. I dlatego zostawię. Tym bardziej, że filmik krótki, a więc i nie zajmuje dużo miejsca na dysku serwera.
Anja39
Polecam do przeczytania www.zamach.eu te watki stały sie początkiem głośnej książki Free Your Mind'a "Czerwona strona Księżyca'
Nie jest to zestaw rozważań oszołoma ani poszukiwacza sensacji.Wszystko jak zostało opisane ma swoje potwierdzenie w dostępnych materiałach jakie zostały zgromadzone.
Notabene książka Czerwona strona Księżyca została usunięta ze wszystkich możliwych stron internetowyc…More
Polecam do przeczytania www.zamach.eu te watki stały sie początkiem głośnej książki Free Your Mind'a "Czerwona strona Księżyca'
Nie jest to zestaw rozważań oszołoma ani poszukiwacza sensacji.Wszystko jak zostało opisane ma swoje potwierdzenie w dostępnych materiałach jakie zostały zgromadzone.
Notabene książka Czerwona strona Księżyca została usunięta ze wszystkich możliwych stron internetowych, czyli to dowód na to ze Krzysztof Cierpisz ze swoim blogiem i Free Your Mind szli w dobrym kierunku swoich rozważań.

pozdrawiam 😌