00:48
Jolinar
62.4K

Żakowski i Sikorski otwarcie mówią o zamachu

Przejęzyczenie? wokolzycia.blox.pl/…/Sikorski-Zakows… Źródło: www.youtube.com/watch Ciekawe co pili wcześniej, że im się tak wymsknęło obu naraz. A tu ciekawy termin z wikipedii: Czynność pomyłko…More
Przejęzyczenie?
wokolzycia.blox.pl/…/Sikorski-Zakows…
Źródło:
www.youtube.com/watch
Ciekawe co pili wcześniej, że im się tak wymsknęło obu naraz.
A tu ciekawy termin z wikipedii:
Czynność pomyłkowa (freudowska pomyłka) – pomyłka pojawiająca się najczęściej w wypowiedzi (przejęzyczenie), w działaniu lub zapomnienie, będąca zdaniem Freuda wynikiem mimowolnego oddziaływania treści zepchniętych do nieświadomości.
Zjawisko to ("Fehlleistung", parapraxis) opisał i zdefiniował austriacki neurolog i psychoanalityk Zygmunt Freud w swojej pracy Psychopatologia życia codziennego[1]. Według psychoanalizy pomyłki takie spowodowane są nieświadomymi, zablokowanymi motywacjami (w szczególności seksualnymi; zob. życzenie), które mimo woli wychodzą na światło dzienne. Freud twierdził, że tego rodzaju pomyłka ma charakter kompromisu: z jednej strony wyraża odrzucone życzenie, a z drugiej strony sposób, w jaki wyraża się to życzenie jest tak zawoalowany, że zwykle nie daje się …More
,,Stefanek,,
Kamuflowanie prawdy lub próba jej uciszenie -to działanie Złego!
w myśl słów :nie ma takiej prawdy co by na jaw nie wyszła " -naszym chrześcijańskim obowiązkiem jest dążenie do tej Prawdy.
Anja39
Zginęli ludzie, nie jest już teraz istotne w jakich okolicznościach,nic im życia nie zwróci. Jednak rozgrywki polityczne nad ich grobami przez polityków i ich zwolenników i wciąż nie dawanie spokoju zmarłym to powinno być powstrzymane.Ten cały bazar jaki widać szczególnie w komentarzach blogerów na Wirtualnej Polsce, te uwagi i brak szacunku do ciał te kpiny i szyderstwa to się nie mieści w …More
Zginęli ludzie, nie jest już teraz istotne w jakich okolicznościach,nic im życia nie zwróci. Jednak rozgrywki polityczne nad ich grobami przez polityków i ich zwolenników i wciąż nie dawanie spokoju zmarłym to powinno być powstrzymane.Ten cały bazar jaki widać szczególnie w komentarzach blogerów na Wirtualnej Polsce, te uwagi i brak szacunku do ciał te kpiny i szyderstwa to się nie mieści w żadnych kategoriach moralności i człowieczeństwa. Dziwi mnie że najwyżsi hierarchowie Kościoła nie powiedzą stanowczego stop.Wszak obojętność staje się niemym przyzwoleniem.
I niestety dopóki ta katastrofa nie zostanie wyjaśniona, wciąż będziemy świadkami tego typu praktyk.
Jolinar
Kto? To wie tylko Bóg i ci co to zrobili. Sami widzicie jak chowają dowody na sam fakt zamachu. Jak wszystkiemu zaprzeczają i wszystko ośmieszają. Wielokrotnie trudniej będzie dojść do sprawcy, gdy już zostanie dowiedzione, że prezydent został zamordowany. A już samo to może trwać latami przy takich instytucjach jakie mamy.
masada
diabeł- on jest
Jolinar
Jak widzę jest to już trzeci materiał o tym. Wypadałoby usunąć, żeby nie było powielenia, ale wkleiłem w opisie zjawisko które być może zaszło w powyższym filmie. I dlatego zostawię. Tym bardziej, że filmik krótki, a więc i nie zajmuje dużo miejsca na dysku serwera.
Anja39
Polecam do przeczytania www.zamach.eu te watki stały sie początkiem głośnej książki Free Your Mind'a "Czerwona strona Księżyca'
Nie jest to zestaw rozważań oszołoma ani poszukiwacza sensacji.Wszystko jak zostało opisane ma swoje potwierdzenie w dostępnych materiałach jakie zostały zgromadzone.
Notabene książka Czerwona strona Księżyca została usunięta ze wszystkich możliwych stron internetowyc…More
Polecam do przeczytania www.zamach.eu te watki stały sie początkiem głośnej książki Free Your Mind'a "Czerwona strona Księżyca'
Nie jest to zestaw rozważań oszołoma ani poszukiwacza sensacji.Wszystko jak zostało opisane ma swoje potwierdzenie w dostępnych materiałach jakie zostały zgromadzone.
Notabene książka Czerwona strona Księżyca została usunięta ze wszystkich możliwych stron internetowych, czyli to dowód na to ze Krzysztof Cierpisz ze swoim blogiem i Free Your Mind szli w dobrym kierunku swoich rozważań.

pozdrawiam 😌