Clicks383
CÓRKA MARYI
1

JEZUS: Są to jedyne Orędzia, które publicznie głoszą prawdę o tych dwóch nikczemnikach, którzy rozerwą świat na pół poprzez wielkie odstępstwo

KSIĘGA PRAWDY

środa, 4 grudnia 2013 roku, godz. 10.30

Moja szczerze umiłowana córko, wiedz, że każde Słowo, które wychodzi z Moich Ust, pochodzi z Ust Tego, Który Mnie posłał. Każde ostrzeżenie dane światu przez te Orędzia pochodzi od Tego, Który jest Wszechmogący. Przychodzę w Imię Mojego Ojca, a On posyła Mnie, aby przygotować drogę do uświęcenia ziemi przed wielkim Dniem Mojego Powtórnego Przyjścia.

Tylko Mój Głos przynosi wam przesłania dotyczące tego, czego pragnie Mój Ojciec, by Jego dzieci to wiedziały. Są to jedyne Orędzia, które publicznie głoszą prawdę o tych dwóch nikczemnikach, którzy rozerwą świat na pół poprzez wielkie odstępstwo. Nigdzie indziej nie usłyszycie prawdy o Moim Powtórnym Przyjściu, bo żadnemu z was nie dano władzy mówienia do całego świata w imieniu Tego, Który was stworzył.

Gdy jako prawdziwy prorok końca czasów ujawniasz prawdę, również ten, który jest po drugiej stronie, zabierze głos, jak baranek, który tak będzie mówił, jakby głosił prawdziwe Słowo Boże. A gdy król ziemi – zły duch – będzie walczył przeciwko Niebiańskiej Interwencji, pojawią się między wami setki fałszywych proroków, a oni nigdy nie powiedzą wam prawdy. Ich wizje i słowa, które będą pochodziły z ich własnej wyobraźni – a w wielu przypadkach od złego ducha – objawią wam dobre rzeczy, które będziecie chcieli usłyszeć. Będą was uspokajali, kiedy będziecie tego potrzebowali, ale będą was zwodzili. Będą mówili o pokoju, tam gdzie go nie będzie – o prawdzie, gdy będzie to herezja – o wielkich plonach, kiedy nastanie głód. Nigdy nie usłyszycie prawdy, bo ci kłamcy nie będą chcieli wywołać w was gniewu.

Prawda przygotowuje was do radzenia sobie z rzeczywistością ciężkich czasów, które zostały przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca. Jest ona wam przekazywana, aby was wzmocnić. Ale fałszywi prorocy, którzy błąkają się wśród was, będą was mylić i powiedzą, że wszystkie rzeczy są dobre – gdy będą złe, i święte – gdy nimi nie będą. Będą ochraniali wilki, które będą chciały pożreć dusze dzieci Bożych. Ich słowa miłości i cytaty z Pisma Świętego posłużą jedynie zwodzeniu was. Jednak wielu z was przyjmie kłamstwa zamiast spojrzeć prawdzie w oczy.

Biada wam, wszystkim oszustom, ponieważ nie pochodzicie ode Mnie. Kiedy przyjdziecie do Mnie i powiecie: „Ależ Jezu, to, co chcieliśmy, to jedynie szerzenie Dobrej Nowiny”, odrzucę was i zostaniecie wygnani. Zdradziliście Mnie, kłamiąc o misjach, które nigdy nie zostały wam przekazane. Zapieracie się Mnie, zaprzeczając Mi i publicznie oświadczając, że Moje Słowo jest kłamstwem.

Nigdy nie próbujcie stawać na drodze działaniu Boga, bo Niebiosa się otworzą i będziecie pierwszymi, którzy w Dniu Ostatecznym zostaną powaleni wraz z fałszywym prorokiem i bestią. Kara spadnie na tych wszystkich, którzy twierdzą, że przychodzą w Moje Imię, a którzy służą wyłącznie jednemu celowi. Jest nim manipulowanie i ingerowanie w Słowo Boga.

Gdy Bitwa Armagedonu się przybliża i gdy szalona wojna jest przygotowywana przez armię szatana przeciwko dzieciom Bożym, musicie się usunąć, właśnie teraz, bo jeśli tego nie zrobicie, będziecie musieli stawić czoła Gniewowi Bożemu i nie zostanie okazane żadne Miłosierdzie ani wam, ani tym, którzy łykają kłamstwa, które są wypluwane z waszych ust, aby sprzeciwić się Prawdzie.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…iewaz-nie-pochodzicie-ode-mnie
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…s-for-you-do-not-come-from-me/

_____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Módlcie się do Ducha Świętego o prowadzenie w odróżnianiu Moich prawdziwych proroków, wizjonerów i widzących od reszty, która was zwodzi

JEZUS: Muszę ostrzec świat przed wielką liczbą fałszywych proroków, którzy w tym czasie usiłują zagłuszyć Mój Głos

JEZUS: Czy nie wiecie, że przekazuję Swoje Słowo zaledwie kilku duszom?

JEZUS: Nikt, kto oświadcza, że mówi w Moje Imię od czasu rozpoczęcia tej Misji w listopadzie 2010 ro…

JEZUS: Tak wiele biednych, zwiedzionych dusz, które uważają, że otrzymują boskie orędzia, zostało wyprowadzonych na manowce przez złego ducha

JEZUS: Odrzucajcie Orędzia, które w jakikolwiek sposób są sprzeczne z Moim Nauczaniem, bo możecie mieć pewność, że są fałszywe

JEZUS: Wszyscy Moi prawdziwi posłańcy przygotowują dzieci Boże do Mojego Powtórnego Przyjścia

JEZUS: Sprawdzianem autentyczności proroka są modlitwy dawane mu dla ludzkości

JEZUS: Księga Prawdy jest objawiana tobie, siódmy posłańcu na koniec czasów

JEZUS: Moi umiłowani wyznawcy, będziecie uważani za heretycką sektę, ponieważ nadal będziecie głosili Prawdę

JEZUS: Nie wolno wam dać się zastraszyć z zewnątrz tym, którzy oskarżają was o herezje, aby opóźniać…

JEZUS: Proś ludzi, by publikowali te informacje o Moim Słowie

_____________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Nigdzie indziej nie usłyszycie prawdy o Moim Powtórnym Przyjściu, bo żadnemu z was nie dano władzy mówienia do całego świata w imieniu Tego, Który was stworzył."