Clicks498
Edward7
1

Szczepionki przeciw Covid są toksyczne – fiński parlamentarzysta

9 czerwca Ano Turtiainen, członek parlamentu Finlandii, ostrzegł przed możliwym ludobójstwem szczepieniami przeciwko COVID w Finlandii. Ostrzegł wszystkich członków fińskiego parlamentu, że mogą być winni, odpowiedzialni za kilka różnych zbrodni, z których najpoważniejszą może być nawet ludobójstwo.

„Za naruszenie Kodeksu Norymberskiego, Finom nie powiedziano, że jest to eksperyment na ludziach…. Więc teraz pytam was wszystkich: ilu jeszcze ludzi będzie musiało umrzeć lub odnieść obrażenia, zanim przerwiemy to zabijanie ludzi?"
Oto jego pełne przemówienie, jak widać na tym filmie:

„Szanowny przewodniczący, raport komisji wspomina o wielu realnych wyzwaniach dla bezpieczeństwa Finlandii. Sprawozdanie to pomija jednak bardzo poważne wyzwanie dla bezpieczeństwa Finlandii i Finów… Odnoszę się do tych tak zwanych szczepionek COVID, które również podzieliły naszych ludzi na dwie części; przebudzeni i zbłąkani.

Nigdy więcej nie można powoływać się na ignorancję na temat ryzyka, na jakie narażeni są obywatele Finlandii. Finlandia obecnie wstrzykuje swoim obywatelom toksyny podszywające się pod szczepionki przeciw COVID.

Słuchajcie uważnie. Żadna z tych wstrzykiwanych trucizn podszywających się pod szczepionki przeciw COVID nie ma pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w Finlandii, a jedynie warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu wydane przez Europejską Agencję Leków (EMA). Warunki licencji warunkowej stwierdzają, że zezwolenie jest warunkowe: „Dostępne informacje muszą wykazywać, że korzyści płynące z produktu medycznego przewyższają ryzyko”.

(Zrobić matematykę)

Po drugie, drodzy koledzy, mimo powtarzania się mediów mamy do tej pory oficjalnie zerową liczbę zgonów na COVID w Finlandii. Według THL (odpowiednik CDC) oficjalne przyczyny zgonów od 2020 r. nie zostaną opublikowane do 2022 r. Jednak według Fimea (odpowiednik VAERS) w Finlandii zmarło 78 osób z powodu szczepionek przeciw COVID i jest 1306 zgłoszeń poważnych działań niepożądanych oraz 3630 nieprzetworzonych raportów. Szacuje się, że około 57% przetworzonych zgłoszeń ma poważne działania niepożądane. Źródłem tego jest Fimea (fimea.fi).

Po trzecie, warunkowa licencja na dopuszczenie do obrotu tych toksyn… mówi również: „Wnioskodawca musi być w stanie dostarczyć wyczerpujące informacje kliniczne w przyszłości”. … Z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego Finom nie powiedziano, że jest to eksperyment na ludziach.

Teraz tym przemówieniem uświadomiłem wam wszystkim, a także mediom, że jest to ludzki eksperyment i że jego wyniki są straszne. Dla porównania, wcześniej nieudany eksperyment szczepionkowy Pandemrix został zatrzymany, z 32 razy mniejszą liczbą skutków ubocznych niż obecnie. Więc teraz pytam was wszystkich: ilu jeszcze ludzi będzie musiało umrzeć lub odnieść obrażenia, zanim przerwiemy to zabijanie ludzi?

Drodzy koledzy, jesteście teraz świadomi tego ekstremalnie poważnego zagrożenia bezpieczeństwa, przed którym stoi nasz naród, i że wady zastrzyków przeważają nad korzyściami. Nie masz już powodu, aby nie działać na rzecz ratowania naszego narodu.

Wreszcie, jeśli nadal wprowadzasz w błąd naszych obywateli, opowiadając im bajki, że szczepionki są bezpieczne i mają pozwolenie na dopuszczenie do obrotu, to celowo bierzesz udział w kilku przestępstwach, a najpoważniejszym z nich może być nawet ludobójstwo. Jeszcze raz wszystkim wam przypominam: zbrodnia staje się zamierzona, gdy jest popełniona świadomie. Teraz wszyscy jesteście świadomi. Dziękuję Ci."
- fiński poseł, Ano Turtiainen

henrymakow.com
Zorrro
A nasi parlamentarzyści trzymani są krótko za mordę...czy też siedzą w kieszeni BogFarmy. Tradycja jurgieltu jest w Polsce długa!