Clicks1.2K
pl.news

Adwentowe wezwanie pomocy: Gloria.tv "straciła" wielkiego przyjaciela

Gloria.tv w 2019 kontynuuje rozpowszechnianie miksu wiadomości, homilii, zdjęć, filmów, komentarzy i rozmów. Jest wiele wspaniałych stron katolickich, że żadna nie daje aż tyle.

Kto dał nam tę możliwość? Bądźmy szczerzy: ty. TY masz dla nas znaczenie i dlatego Gloria.tv ma znaczenie w dzisiejszym Kościele. Wszystko dzięki wsparciu użytkowników takich jak ty.

Uwielbiasz przeszukiwanie, czytanie i pewnie także śmiech razem z Gloria.tv? Jeśli odpowiedź brzmi “tak”, prosimy, rozważ wsparcie nas datkami w okresie Adwentu (nie odliczysz tego od podatku).

Dołącz do świątecznej kampanii Gloria.tv i wpłać datki

- kartą kredytową albo z konta PayPal przez kindful
- przelewem do banku w Austrii:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW


Ciężko pracujemy, żeby mądrze wydawać nasze pieniądze, ale obecnie zmagamy się z poważnymi kosztami (cały nasz sprzęt, serwery, komputery, filtry praw autorskich do muzyki i filmów i wiele innych). Nie możemy tworzyć unikalnej treści katolickiego serwisu bez Twojego wsparcia.

Do końca roku potrzebujemy jeszcze 20 tysięcy Euro (22 tysięcy dolarów).

Wiemy, że jest wiele katolickich mediów, które zasługują na wsparcie. Kiedy będziesz rozważać, komu przekazać swoją darowiznę, pamiętaj, jaki wpływ Gloria.tv ma na Twoje życie i Kościół w wielu krajach.

Twój datek pomaga budować silną społeczność katolicką. Katolicy na całym świecie używają Gloria.tv i dotyczy to również ubogich krajów. W statystykach wizyt cały czas natomiast przodują Meksyk i Polska.

Smutnym wyjątkiem są Chiny, gdzie komunistyczna cenzura zablokowała dostęp do Gloria.tv, kiedy zaczęliśmy o nich pisać. A to mogła być piękna przyjaźń.

DZIĘKUJEMY za to, że jesteś częścią rodziny Gloria.tv.

Niech Bóg Ci błogosławi.

Zespół Gloria.tv

#newsHycnsndbnq