Clicks5
NewsLetters

Роздуми над Словом життя Ів. 15,12-13

«Це Моя заповідь, щоб ви любили один одного, як Я вас полюбив! Ніхто не спроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів життя віддає»

Сьогодні найбільш зловживане і скомпрометоване слово ‒ це слово «любов». Ним прикривають усю моральну розбещеність і збочення, а також усі найгрубші злочини. Це не має нічого спільного з любов’ю агапе, яка є безкорислива, жертовна і, як каже апостол Павло, «довготерпелива, лагідна, не заздрить, не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться кривдою, а радіє правдою» (1 Кор. 13,1-6).

Крім того, Ісус тут каже, що наша взаємна любов має бути чистою, маємо жертвуватися заради ближнього, заради його вічного спасіння, навіть ціною того, що втратимо, тобто пожертвуємо, наше фізичне життя. Ми не здатні на це у силі нашої природи. Для цього ми потребуємо, щоб Святий Дух влив у наші серця цю Божу любов, яка пов’язана з правдою, а водночас є Божим даром, який ми повинні прийняти і з ним співпрацювати. Прикладом любові є для нас Ісус, який з любові до нас заради спасіння наших душ, щоб ми були вічно щасливими, пролив Свою кров на хресті. Він сам хоче жити в нас і любити через нас наших ближніх.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8