Krásný pokojný den
Že někde něco nějaký pitomec počmáře je obvyklé. A že je to spojené s tzv. satanismem blbců je jasné. Co mají blbci jiného vyplodit? Blbost. Před dvaceti a více lety v jednom větší městě se také někdo vylil na zeď za křížem u kostela. Tak se vzala štětka přemalovalo a basta. Stejně tak jeden magorčík co už sem na portál nechodí chodil cosi uctívat na hřbitov. Jiný zase v pubertě měl nějaké …More
Že někde něco nějaký pitomec počmáře je obvyklé. A že je to spojené s tzv. satanismem blbců je jasné. Co mají blbci jiného vyplodit? Blbost. Před dvaceti a více lety v jednom větší městě se také někdo vylil na zeď za křížem u kostela. Tak se vzala štětka přemalovalo a basta. Stejně tak jeden magorčík co už sem na portál nechodí chodil cosi uctívat na hřbitov. Jiný zase v pubertě měl nějaké problémy se skupinou Slipknot a trochu protěžoval mou rodinu na veřejném portálu. Dozrávající slaboch na kterého táta tlačil a chtěl z něj udělat chlapáka. Kluk na to neměl a tak se opíral o cokoli co budí zdání síly... Nu a latentní satanismus a anonymita, velká ramena... Neměla dlouhého trvání... pak natahoval a argument? Prý je paní učitelka učila, že se vyvinuli z opice... Opravdu řádný argument, proč za každý slovem psát - ave satan. 🥴 Jiný se zase opírá o představu pořádku a fašizujícího pochodu a další prostě kompenzuje mindráky. tak to bývá. Rozum moc nehledat. Prostě návnada pro slabochy... A že někdo podpálí nebo počmárá kostel? Gesto zoufalců selhávajících v běžné mezilidské komunikaci. To je celé. Tak to vidím já.
Joske
Satanistům je lhostejné, že je nějaká bazilika největší románskou budovou na světě. Velký restart, nová Satanova matrice má jiné priority. Nenasloucháte Pánu Ježíši, proto bude vaše trápení větší. Kdybyste uctívali nebeského Otce v duchu a v pravdě, neřešili byste, že nějaký zločinec kdesi čmáře. Následujte Ježíše!