Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
CÓRKA MARYI
112.1K

JEZUS: Lucyfer, upadły anioł z wyższej hierarchii serafinów Mojego Ojca, był utalentowanym muzykiem ...

JESUS: Lucifer, the fallen angel in My Father’s higher Seraphim Hierarchy was a talented musician

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 17 lipca 2012 roku, godz. 16.00

Moja szczerze umiłowana córko, twoja misja musi objąć wszystkie dzieci Boże. Szczególnie tęsknię za duszami młodych i za tymi, którzy pozwalają, aby ludzka inteligencja zamknęła im uszy na Prawdę Mojego Istnienia.

Młode dusze są Mi drogie i płaczę, ponieważ wiele z nich nigdy nie uczono prawdy. Przez rodziców, z których wielu nie wierzy w Boga, były prowadzone w otchłań ciemności. Poszukują tej światłości, która została im podsunięta przez fałszywe światło tego wszystkiego, co się błyszczy. Są zwodzeni przez muzykę, ubrania i rozrywkę; to wszystko ma na celu pobudzanie zmysłów. Oni Mnie nie znają. Wielu nigdy o Mnie nie słyszało, ani o tym, jaką nadzieję stanowię w ich poszukiwaniach przyszłego szczęścia.

Lucyfer, upadły anioł z wyższej hierarchii serafinów Mojego Ojca, był utalentowanym muzykiem. Jako szatan w dzisiejszym świecie kusi on poprzez muzykę Moje wrażliwe młode dusze. Muzyka jest jego bronią zagłady i używa każdego jej rodzaju, aby zwabić małe niewinne dusze w swoją sieć oszustwa. Muzyka jest wielkim Darem od Boga. Jest również wykorzystywana do maskowania nikczemnej wierności złemu poprzez teksty na cześć bestii. Bardzo niewiele młodych dusz rozumie moc muzyki albo to, kiedy jest ona wykorzystywana w niewłaściwy sposób.

Proszę, nalegam, abyście pomogli Mi uratować ich młode dusze. Przyprowadźcie ich do Mnie. Nigdy ich nie zmuszajcie. Zamiast tego poświęćcie Mi dzieci poprzez tę modlitwę.

Modlitwa Krucjaty 67
Chroń moje dzieci przed królem kłamstw

Proszę, drogi Jezu, błagam Cię, chroń moje dzieci przed królem kłamstw.

Poświęcam te dzieci [wymień je tutaj] Twojemu Najświętszemu Sercu i proszę, abyś przez okrycie ich Twoją Najdroższą Krwią oświecił ich dusze i bezpiecznie wziął je w Swoje kochające Ramiona, aby mogły być chronione przed wszelką krzywdą.

Proszę, byś otworzył ich serca i podczas Oświecenia Sumień napełnił ich dusze Swoim Duchem Świętym, aby zostały oczyszczone z każdej nieprawości. Amen.


Modlitwa dla ateistów podczas Ostrzeżenia
Ci z was, którzy mówią, że są ateistami, niech wysłuchają teraz Mojej obietnicy. Kocham was i nigdy nie porzucę Mojej walki o uratowanie was ze szponów zwodziciela, szatana, który zaślepia was na prawdę. Kiedy nadejdzie czas i kiedy ujrzycie swoje grzechy przed swoimi oczami podczas Ostrzeżenia, proszę, powiedzcie te słowa:

Jezu, pokaż mi prawdę i uchroń mnie od złego ducha.

Szczerze przepraszam za moje grzechy i proszę Cię, byś zabrał mnie teraz i pokazał mi Światło Twojego Miłosierdzia. Amen.


Nigdy ponownie nie będziecie zagubieni, jeśli odmówicie tę modlitwę. Z waszych serc zostanie zdjęty ciężar i prawdziwie będziecie mieć pokój. Przypomnijcie sobie te słowa, gdy ten dzień nadejdzie. Nie opuszczę was. Będę was trzymał, a wy odczujecie, jak Moja Miłość przepływa przez wasze ciało, i otrzymacie wtedy dowód, którego bardzo pragnęliście.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…acze-poniewaz-wiele-z-nich-nigdy-nie-uczono-prawdy
CÓRKA MARYI