Clicks2.1K
Rafał_Ovile
1
Francja: muzułmanin wjechał w tłum motocyklistów. Takiego odwetu się nie spodziewał. Francja: muzułmanin wjechał w tłum motocyklistów. Takiego odwetu się nie spodziewał 18 kwietnia 2018 48915 www.…More
Francja: muzułmanin wjechał w tłum motocyklistów. Takiego odwetu się nie spodziewał.

Francja: muzułmanin wjechał w tłum motocyklistów. Takiego odwetu się nie spodziewał
18 kwietnia 2018
48915

www.facebook.com/login/

Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

twitter.com/intent/tweet

Fot. Twitter.com
W sobotę w Aix-en-Provence w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, tłum około 1500 motocyklistów protestował przeciwko ograniczeniu prędkości do 80 km/h.
Około godziny 17, poirytowany muzułmanin, kierowca jednego z zablokowanych samochodów, wymachując przez okno nożem, wjechał w tłum protestujących. Ranne zostały 2 osoby, jedna w ramię, druga w rękę.

Muzułmanin nie musiał długo czekać na reakcję pozostałych protestujących, ludzie błyskawicznie ruszyli do samochodu i przy pomocy kasków, oraz kamieni zaczęli niszczyć auto.
Kierowcy i pasażerom samochodu udało się uniknąć linczu i odjechać z miejsca zdarzenia, policja dotarła do nich następnego dnia rano. Funkcjonariusze oświadczyli, że jeden z pasażerów został ranny i musiał być operowany.
twitter.com/hashtag/france: at a protest rally (because of speed limits) of motorcyclists in twitter.com/hashtag/aixenprovence, 2 bikers were attacked & injured by two of the usual Allahu Akbar suspects with knives, and mowed their bikes by car, then the scum was beat up by the French bikers! Well done men! twitter.com/…/985869162428977…
— Onlinemagazin (@OnlineMagazin) twitter.com/…/985869162428977…
Źródło: dzienniknarodowy.pl/francja-muzulma…, twitter.com/onlinemagazin
Bos016
😀 👏 Trochę to było za słabe, jak na mój gust, ale zawsze było.