Quas Primas
A ciebie wacuś to najchętniej dałabym do segregacji śmieci!
---------------------------------------------------------------------
wacula25wp.pl

V.R.S. No czasy się zmieniają .Wtedy panowały INNE SEGREGACJE np.-[ rasowe ]-czyli zawsze są segregacje ale inne
Tymoteusz
„Musimy zadać sobie pytanie, czy amerykańscy dziennikarze w ogóle mogą być tak głupi, jak się przedstawiają, czy też płacą im za swoje kłamstwa?”

Oczywiście, że dziennikarzom (prawie wszystkim, nie tylko amerykańskim, także chociażby polskim) płacą bardzo wpływowi ludzie, a oto dowód (wystarczy obejrzeć od 20 min. 06 s.), jak ci dziennikarze w różnych stacjach TV mówią identyczne sformułowania: …More
„Musimy zadać sobie pytanie, czy amerykańscy dziennikarze w ogóle mogą być tak głupi, jak się przedstawiają, czy też płacą im za swoje kłamstwa?”

Oczywiście, że dziennikarzom (prawie wszystkim, nie tylko amerykańskim, także chociażby polskim) płacą bardzo wpływowi ludzie, a oto dowód (wystarczy obejrzeć od 20 min. 06 s.), jak ci dziennikarze w różnych stacjach TV mówią identyczne sformułowania:

youtube.com/watch?v=oBn7eIXdcmY
marekbogdan shares this
41.4K
Anieobecny
Dla mnie spójne i logiczne...
Anieobecny
Kogoś coś dziwi...?
Jan Zbigniew wojan
"skąd potrzeba przymusowych szczepi…" - dziwne pytanie, a program NWO Agenda 2030 - depopulacja nic nie mówi ?
Jan Zbigniew wojan
Fauci to po łacinie śmierdzący oddech - wszystko pasuje !
grego ted kard
Patrz Izrael 80% hospitalizacji po podwójnej dawce...
wacula25wp.pl
A eksperci podkreślają, że najistotniejsza jest skuteczność preparatu rozumiana jako ochrona przed ciężkim przebiegiem czy zgonem wskutek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To jest cel szczepionki. Nie należy patrzeć na procenty, tylko na realną skuteczność preparatów, a są one ultraskuteczne. Nie ma szczepionek przeciwko chorobom zakaźnym, które by gwarantowały tak wysoki poziom ochrony przed …More
A eksperci podkreślają, że najistotniejsza jest skuteczność preparatu rozumiana jako ochrona przed ciężkim przebiegiem czy zgonem wskutek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To jest cel szczepionki. Nie należy patrzeć na procenty, tylko na realną skuteczność preparatów, a są one ultraskuteczne. Nie ma szczepionek przeciwko chorobom zakaźnym, które by gwarantowały tak wysoki poziom ochrony przed ciężkim przebiegiem choroby oraz zgonem
CUDOWNY MEDALIK
Wacula, ty się już lepiej nie wypowiadaj, bo się ośmieszasz. Celem ,,szczepionki''jest depopulacja i przygotowanie do wszczepienia czipa, czyli znaku bestii.
Anieobecny
Skąd więc tak dużo ciężkich przebiegów, jak i zgonów pośród odszczepieńców...?
Patrz - Izrael, Giblartar itd...
wacula25wp.pl
CUDOWNY MEDALIK Piszesz 'jest depopulacja i przygotowanie do wszczepienia czipa, czyli znaku bestii. ]==Każda nowa technologia budzi niepokój i to jest zrozumiałe. Przypomnę, że na początku XX wieku przed samochodem - takie było angielskie prawo - musiał biec człowiek z chorągwią, który ostrzegał przed jadącym potworem
wacula25wp.pl
Anieobecny Piszesz -[ Skąd więc tak dużo ciężkich przebiegów, jak i zgonów pośród odszczepieńców .]==Paradoksalnie wariant Delta koronawirusa potwierdza efektywność programu szczepień, umierają głównie nieszczepieni – zaznacza ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej dr Paweł Grzesiowski.
V.R.S.
"Przypomnę, że na początku XX wieku przed samochodem - takie było angielskie prawo - musiał biec człowiek z chorągwią, który ostrzegał przed jadącym potworem"
---
I, co ciekawe, nie było przymusu jazdy samochodem a wobec nie posiadających samochodu nie stosowano różnych postaci segregacji. Zdumiewające, co wacul?
wacula25wp.pl
V.R.S. No czasy się zmieniają .Wtedy panowały INNE SEGREGACJE np.-[ rasowe ]-czyli zawsze są segregacje ale inne