Clicks1.4K
Edward7
4

Nominowany do Nagrody Nobla lekarz mówi, że „przymusowe szczepienia dzieci, to eksperyment na ludziach stanowiący zbrodnie przeciwko ludzkości”

Podawanie „szczepionek” Covid-19 dzieciom pod przymusem jest formą ; „przymusowych eksperymentów na ludziach”, a ci, którzy je promują, są winni „zbrodni przeciwko ludzkości”, mówi dr Vladimir Zev Zelenko, odkrywca słynnego protokołu Zelenki. (Podział, dyskryminacja, psychologiczny nacisk - jest formą przymusu).

Rozmawiając z amerykańskimi lekarzami pierwszej linii (AFLDS), dr Zelenko ujawnił, że nie ma absolutnie żadnego powodu, aby wstrzykiwać dzieciom eksperymentalne szczepionki mRNA (messenger RNA) lub wektorowe szczepionki na koronawirusa, ponieważ ta grupa wiekowa nie jest zagrożona. „Według CDC, zdrowe dzieci w wieku 18 lat lub młodsze mają 99,998% wskaźnik powrotu do zdrowia po Covid-19 bez żadnego leczenia” – cytuje jego słowa.

„Nie ma potrzeby medycznej, na żadne szczepionki – zwłaszcza niezatwierdzonego, eksperymentalnego wstrzyknięcia mRNA, które, jak wykazano, ma wiele niebezpiecznych skutków ubocznych”. Każdy rząd, firma lub okręg szkolny, który próbuje nałożyć szczepionkę przeciwko Covid-19 na dzieci, działa w bezpośrednim łamaniu zakazu konwencji genewskiej dotyczącej przymusowych eksperymentów na ludziach.

„Są to przestępcy pierwszego rzędu i muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za zbrodnie przeciwko ludzkości”. Na przykład rząd Izraela działa w ten sposób, używając „przymusu przeciwko własnym obywatelom, aby zmusić ich do eksperymentów na ludziach”, mówi dr Zelenko.

„Rząd izraelski używa przymusu wobec własnych obywateli, aby zmusić ich do eksperymentów na ludziach” – utrzymuje dalej. „Zielone paszporty są narzędziem dyskryminacji i wywierają nadmierny nacisk psychologiczny na niewinnych ludzi”.

Dlaczego pozwalamy niszczyć świadomą zgodę?

Jednym z największych zwycięstw "Covidists" w całej tej sadze było zniesienie świadomej zgody, która jest prawem do zaakceptowania lub odrzucenia - twojego wyboru - procedury medycznej opartej na twojej własnej decyzji, a nie na decyzji Anthony'ego Fauciego, Billa Gatesa czy prezydenta.

Żądanie, aby wszyscy wstrzyknęli sobie eksperymentalne chemikalia modyfikujące DNA, które zniszczą system odpornościowy na zawsze, jest zbrodnią przeciwko ludzkości, jak zauważył dr Zelenko.

„Świadoma zgoda została zignorowana, a konieczność medyczna nie jest brana pod uwagę” – powiedział dalej dr Zelenko . „Dlatego młodzi, zdrowi ludzie i ci, którzy już mają przeciwciała, nadal muszą przejść eksperymentalną interwencję medyczną, której nie potrzebują”.

Porównując izraelski program przymusowych szczepień do izraelsko-palestyńskiego konfliktu, dr Zelenko powiedział również temu krajowi, aby zaprzestał przymusowego wstrzykiwania ludziom, a zwłaszcza dzieciom, eksperymentalnych koktajli terapii genowej; „Rząd izraelski: Przestańcie wystrzeliwać mikroskopijne pociski w ciała swoich niewinnych i pozbawionych przyzwolenia obywateli” – oświadczył. „Postępuj ostrożnie, zatrzymaj eksperymenty na ludziach i zbierz więcej danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności przed użyciem nowej i niezatwierdzonej technologii”.

Dr Zelenko należy do grupy lekarzy nominowanych do Pokojowej Nagrody Nobla za rolę w walce z Covid-19. Osiągnął światową sławę dzięki skutecznemu leczeniu chińskich pacjentów zakażonych wirusem hydroksychlorochiną (HCQ) i cynkiem, coś, co Trump promował również na początku 2020 r., zanim przeszedł do promowania „szczepionki Trumpa”, jak ją nazywa. Według dr Zelenko wczesne leczenie HCQ i cynkiem spowodowało ośmiokrotny spadek śmiertelności wśród pacjentów. Mówi, że podawanie pacjentom HCQ i cynku w ciągu pierwszych pięciu dni po tym, jak uzyskają wynik „pozytywny”, również pomaga obniżyć śmiertelność o 85%. Ze swojej strony dr Simone Gold, która kieruje AFLDS, ostatnio "tweetował" o ciągłej cenzurze przez Big Tech tych i innych skutecznych leków przeciw "grypie z Wuhan".

„To nie jest „dochodzenie”, jeśli cenzurują krytyczne informacje” – napisał na Twitterze 28 maja. „To nie jest „nauka”, jeśli nie wolno ci jej kwestionować”.
mentealternativa.com/…itivo-que-constituye-crimenes-contra-la-humanidad/
Nie mogą tego zrobić dzieciom! – Szokująca aktualizacja dotycząca niepożądanych reakcji po szczepionkach Covid wydana przez rząd Wielkiej Brytanii / MHRA

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował swój osiemnasty raport, w którym podkreśla niepożądane reakcje zarówno na szczepionki Pfizer/BioNTech, jak i Oxford/AstraZeneca, które miały miejsce od momentu rozpoczęcia wprowadzania na rynek 8 grudnia 2020 r., i może to być jedna z najważniejszych analiz szokujących statystyki, które kiedykolwiek zrobiliśmy, biorąc pod uwagę fakt, że MHRA oficjalnie udzieliło autoryzacji do użycia awaryjnego wstrzyknięcia mRNA firmy Pfizer do stosowania u dzieci w wieku powyżej 12 lat (w Polsce też)

Do 26 maja MHRA (UK) otrzymała 183 752 zgłoszenia o niepożądanych reakcjach na szczepienie Pfizera i 695 214 zgłoszeń o niepożądanych reakcjach na szczepienie AstraZeneca, co daje całkowitą liczbę niepożądanych reakcji po obu wstrzyknięciach do naprawdę szokującej łącznej liczby 878 966. Jednak MHRA stwierdza, że tylko 1% – 10% działań niepożądanych jest faktycznie zgłaszanych do programu ... Dlaczego rozpoczęto eksperymentalną terapię genową bez długoterminowych danych dotyczących bezpieczeństwa i wyjątkowo niepokojących krótkoterminowych danych dotyczących bezpieczeństwa... Czy nie przeczytali raportu z bardzo krótkiego i małego badania klinicznego, które wykazało, że 86% dzieci doznało reakcji niepożądanych, od łagodnych do bardzo poważnych, już po pojedynczej dawce zastrzyku firmy Pfizer? Czy nie widzieli statystyk, które pokazują, że dzieci nie cierpią na poważne choroby, jeśli są rzekomo zakażone rzekomym wirusem Covid-19? Jeśli zastanawiasz się nad pozwoleniem swojemu dziecku na otrzymanie eksperymentalnej „szczepionki” mRNA firmy Pfizer, jesteśmy pewni, że zmienisz zdanie po zobaczeniu przerażających działań niepożądanych, które zostały zgłoszone do programu MHRA - Yellow Card.

Zagłębiliśmy się w raport i oto, co znaleźliśmy… (Wykorzystaliśmy dane przedstawione w brytyjskim druku analitycznym szczepionki Pfizer { który można znaleźć tutaj } + wydruk analityczny szczepionki Oxford Vaccine { można znaleźć tutaj }.)

Czy zdajesz sobie sprawę, że do programu MHRA Yellow Card zgłoszono osoby, które straciły wzrok po szczepieniu firmy Pfizer? Cóż, możemy potwierdzić, że od 26 maja 2021 r. łącznie 38 osób jest niewidomych po otrzymaniu szczepionki mRNA firmy Pfizer. A także 151 osób, które zostały niedowidzące i 2 osoby, które doznały nagłej utraty wzroku. W sumie zgłoszono 3032 choroby oczu jako reakcje niepożądane po szczepieniu firmy Pfizer (UK).

Szczepionką AstraZeneca - liczba osób, które straciły wzrok, jest jeszcze gorsza. Odnotowano 209 doniesień o osobach cierpiących na ślepotę, 526 doniesień o osobach niedowidzących i 4 doniesienia o nagłej utracie wzroku, łączna liczba zaburzeń wzroku wynosi obecnie 10 948. Są to wszystkie niepożądane reakcje na szczepionkę z wektorem wirusowym AstraZeneca zgłoszone do 26 maja 2021 r.

Pewnie zastanawiasz się, jak ludzie mogą tracić wzrok po przyjęciu szczepionki? Cóż, jednym z powodów jest kolejna niezwykle niepokojąca reakcja niepożądana, która została zgłoszona do programu MHRA Yellow Card, który odnotował astronomiczny wzrost liczby zgłoszeń w ciągu ostatnich kilku tygodni – udary.

Ale co to ma wspólnego z utratą wzroku? Cóż, ten pomocny arkusz informacyjny dostarczony przez fundację Stroke Foundation w Australii zawiera odpowiedź, dlaczego. Według zestawienia faktów około jedna trzecia osób, które przeżyły udar, cierpi na utratę wzroku i, co niestety, nigdy w pełni nie odzyskuje wzroku.

Powodem, dla którego udary powodują ślepotę, jest to, że widzenie zależy od zdrowego oka, które odbiera informacje, i zdrowego mózgu do przetwarzania tych informacji. Nerwy w oku wędrują z oka przez mózg do kory potylicznej z tyłu mózgu, umożliwiając widzenie.

Większość udarów dotyczy jednej strony mózgu. Nerwy z każdego oka przemieszczają się razem w mózgu, więc dotyczy to obu oczu. Jeśli prawa strona mózgu jest uszkodzona, może to mieć wpływ na widzenie z lewej strony w każdym oku. Rzadko zdarza się, aby udar mózgu dotykał obu stron mózgu. Kiedy to się stanie, może spowodować ślepotę.

Możemy potwierdzić, że na dzień 26 maja 2021 r. miało miejsce 225 udarów mózgowo-naczyniowych, które spowodowały 12 zgonów, 26 krwotoków mózgowych, które spowodowały 6 zgonów, 27 udarów niedokrwiennych, które spowodowały 1 zgon, oraz 22 zawały mózgu, w wyniku których doszło do 1 zgonu. MHRA jako niepożądane reakcje na szczepienie mRNA firmy Pfizer. Ale lista jest znacznie obszerniejsza, jak widać poniżej…

Ale znowu, nie miej nadziei na szczepienie AstraZeneca, ponieważ lista jest znacznie gorsza. Odnotowano 791 wypadków mózgowo-naczyniowych, które spowodowały 33 zgony, 127 krwotoków mózgowych, które spowodowały również 33 zgony, 44 krwotoki śródczaszkowe, które spowodowały 7 zgonów i 28 udarów krwotocznych, w wyniku których doszło do 4 zgonów, wszystkie zgłoszone do MHRA jako niepożądane reakcje na szczepionkę AstraZeneca, z dnia 26 maja 2021 r z UK.

Nie sądziłeś, że lista uderzeń się tam kończy, prawda? Nie, lista udarów zgłaszanych jako niepożądane reakcje po szczepieniu AstraZeneca jest tak obszerna, że zajmuje dwie strony raportu MHRA. Odnotowano również 91 udarów niedokrwiennych, które spowodowały 3 zgony, oraz 81 krwotoków podpajęczynówkowych, które spowodowały 4 zgony, zgłoszonych jako niepożądane reakcje po szczepieniu AstraZeneca.

Czy zdajesz sobie również sprawę, że po wstrzyknięciu Pfizera ludzie tracą słuch? Do MHRA zgłoszono łącznie 102 zgłoszenia osób cierpiących na głuchotę jako niepożądane reakcje na szczepienie firmy Pfizer, a także 19 zgłoszeń osób cierpiących na nagłą utratę słuchu. Całkowita liczba zaburzeń ucha wynosi 2426.

Ale nie będziesz chciał podawać swojemu dziecku szczepionki AstraZeneca, jeśli otrzyma zezwolenie w nagłych wypadkach, ponieważ do MHRA zgłoszono 247 zgłoszeń osób cierpiących na głuchotę w wyniku wstrzyknięcia szczepionki AstraZeneca, a także 44 zgłoszenia osoby z nagłą utratą słuchu. Całkowita liczba zaburzeń ucha wynosi 7222.

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że szczepienie firmy Pfizer spowodowało również napady padaczkowe u setek osób? Z przykrością informujemy, że było 248 zgłoszeń osób z napadem, 6 zgłoszeń osób z napadem psychogennym, 9 zgłoszeń osób z napadem częściowym i 12 zgłoszeń osób cierpiących na drgawki gorączkowe (stan zwykle obserwowane tylko u małych dzieci w populacji nieszczepionej). Wszystkie z nich zostały zgłoszone do MHRA jako działania niepożądane po szczepieniu firmy Pfizer.

Jeśli nie byłeś świadomy, że szczepienie Pfizera spowodowało drgawki, najprawdopodobniej nie zdajesz sobie również sprawy, że spowodowało to również paraliż ludzi. Do dnia 26 maja 2021 roku odnotowano 54 doniesienia o paraliżu osób, które zostały sparaliżowane po szczepieniu firmy Pfizer. Ale nie zapominaj, że faktycznie zgłaszanych jest tylko 1% – 10% działań niepożądanych.

Szczepionka AstraZeneca nie poprawia się jednak, więc nadal nie będziesz chciał wyczekiwać tego dla swojego dziecka. Odnotowano 1003 doniesienia o napadach padaczkowych w wyniku podania szczepionki z wektorem wirusowym AstraZeneca.

Jak również 239 doniesień o osobach sparaliżowanych po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca.

Teraz nie omówiliśmy wszystkich poważnych niepożądanych reakcji, ponieważ gdybyśmy to zrobili, prawdopodobnie nie skończylibyście czytać raportu przed wydaniem kolejnej aktualizacji. Więc w końcu dochodzimy do śmierci.

„Ludzie umierają z powodu szczepionek Covid?”, słyszymy Twoje pytanie. Odpowiedź brzmi: niefortunne i niepotrzebne tak. Odnotowano 1253 zgony jako niepożądane reakcje na szczepionki Covid-19. Obejmuje to 4 zgony z powodu szczepienia Moderna, które ledwo zaczęło się jeszcze w Wielkiej Brytanii, oraz 24 zgony, w których marka szczepionki była nieokreślona.

Jak również 396 zgonów zgłoszonych jako niepożądane reakcje na szczepienie firmy Pfizer. - UK.

I 831 zgonów zgłoszonych jako niepożądane reakcje na szczepienie AstraZeneca.

dailyexpose.co.uk/…the-covid-vaccines-released-by-uk-government-mhra/ przez -CC- mentealternativa.com
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Żądanie, aby wszyscy wstrzyknęli sobie eksperymentalne chemikalia modyfikujące DNA, które zniszczą system odpornościowy na zawsze, jest zbrodnią przeciwko ludzkości, jak zauważył dr Zelenko.''