csk.news
2522

Zásah Proti Inštitútom Starého Obradu Pokračuje V Marci

František a jeho zástancovia tvrdej ruky pripravujú ďalšie dva liturgické dokumenty, informuje La-Croix.com (17. Január).

V Marci zaznie jeden dekrét v tých Inštitútoch Starého Obradu, ktoré sa predali Vatikánu. Ďalší nahradí dokument Liturgiam authenticam (2001), ktorý kontroluje kvalitu liturgických prekladov Novus Ordo.

La-Croix.com ďalej vie, že Františkovo potlačenie Komisie Ecclesia Dei, ktorá bola zodpovedná za Rímsky Obrad, bolo aktom pomsty, pretože Ecclesia Dei povolila slávenie Veľkého Týždňa podľa Rímskeho Misála z roku 1954, ktorý v roku 1955 nahradil Pius XII. s nešťastným prepracovaním.

Podľa La-Croix.com František očakával zverejnenie Traditionis custodes – očakávané v polovici Septembra – do polovice leta, pretože tento nemilosrdný zásah bol dôležitý pre Františka, ktorý „v Júli po operácii všetko urýchlil, pretože videl možný koniec jeho pontifikátu. Myslím, že sa bál zomrieť.“ – povedal zdroj pre La-Croix.com.

Pre spásu svojej úbohej duše by však urobil lepšie, keby sa postavil pred Božského Sudcu bez toho, aby zverejnil tento dokument.

Obrázok: © Joseph Shaw, CC BY-NC-SA, #newsZpqojaxtif

Metod
Lutherová, nerieš RKC!
Martina Bohumila Lutherová
Jste pod papežskou stolicí a jejími biskupy
je to vaše živnotst, tak srazit paty a poslouchat.