Edward7
41.1K

Traktat pandemiczny WHO: co to jest, dlaczego ma znaczenie i jak go powstrzymać

WHO zleciła niemieckiej spółce zależnej Deutsche Telekom T-Systems opracowanie globalnego systemu paszportów szczepionek, z planami połączenia każdej osoby na świecie z cyfrowym identyfikatorem kodu QR - "Znak bestii"

Dr Joseph Mercola
Światowa Organizacja Zdrowia opracowuje globalny traktat pandemiczny w sprawie gotowości na wypadek pandemii, który przyznałby agencji absolutną i bezprecedensową władzę nad globalnym bezpieczeństwem biologicznym. Ostatnie dni na komentowanie projektu to 16 i 17 czerwca.

Globaliści, którzy doprowadzili nas do szalenie przesadzonej pandemii COVID w celu utrwalenia siatki bezpieczeństwa biologicznego, teraz ciężko pracują nad kolejną fazą tego Nowego Porządku Świata. Światowa Organizacja Zdrowia rozpoczęła opracowywanie globalnego traktatu na wypadek pandemii w sprawie gotowości na wypadek pandemii, który przyznałby jej absolutną władzę nad globalnym bezpieczeństwem biologicznym, takim jak prawo do wdrażania tożsamości cyfrowych/paszportów szczepionek, obowiązkowych szczepień, ograniczeń w podróżowaniu, standaryzowanej opieki medycznej i innych. W „Raporcie Corbetta” powyżej, niezależny dziennikarz James Corbett omawia , czym jest ten traktat, w jaki sposób zmieni światowy krajobraz i pozbawi Cię niektórych z Twoich najbardziej podstawowych praw i wolności. Nie popełnij błędu, traktat pandemiczny WHO jest bezpośrednim atakiem na suwerenność jej państw członkowskich, a także bezpośrednim atakiem na twoją autonomię cielesną.

Tylne drzwi do globalnego zarządzania.
Jak zauważył działacz antyekstremistyczny Maajid Nawaz w poście na Twitterze z 28 kwietnia, „traktat WHO dotyczący pandemii służy jako tylne drzwi do globalnego imperium ”..Wydaje się więc jasne, że wysiłek, aby teraz przekazać większą władzę WHO, dotyczy czegoś innego niż to, że są najbardziej wykwalifikowani do podejmowania decyzji zdrowotnych, które przynoszą korzyści i chronią wszystkich. Wydaje się o wiele bardziej prawdopodobne, że WHO jest instalowana jako de facto organ zarządzający globalnym Głębokim Państwem . Za pośrednictwem WHO, pod przykrywką bezpieczeństwa biologicznego, globalistyczna kabała, która stara się posiadać wszystko i kontrolować wszystkich, będzie mogła realizować swoje życzenia na całym świecie za jednym zamachem.
Po wejściu w życie tego traktatu wszystkie państwa członkowskie będą podlegać dyktatowi WHO.

Jeśli WHO mówi, że każda osoba na świecie musi mieć paszport szczepionkowy i tożsamość cyfrową, aby zapewnić zgodność ze szczepieniami, to właśnie to będzie musiał wprowadzić każdy kraj, nawet jeśli ludzie odrzucili takie plany przy użyciu lokalnych procesów demokratycznych. Jak zauważył Corbett, negocjacje te są już w toku i oczekuje się, że traktat zostanie w pełni wdrożony w 2024 r. – to znaczy, o ile ludzie na całym świecie nie obudzą się na to, co się dzieje i odepchną tę potworność. WHO prawdopodobnie dąży do zmonopolizowania opieki zdrowotnej na całym świecie Pod przykrywką globalnej pandemii WHO, Światowe Forum Ekonomiczne i wszyscy jego przywódcy w rządzie i prywatnym biznesie byli w stanie wdrożyć plan, który trwał już od dziesięcioleci. Pandemia była idealną przykrywką.
W imię ochrony wszystkich przed infekcją globaliści usprawiedliwiali bezprecedensowe ataki na demokrację, wolności obywatelskie i wolności osobiste, w tym prawo do wyboru własnego leczenia.

Teraz WHO przygotowuje się do utrwalenia swojego pandemicznego przywództwa, rozszerzenia go na systemy opieki zdrowotnej każdego narodu i ostatecznie wdrożenia uniwersalnego lub „socjalistycznego” systemu opieki zdrowotnej w ramach Wielkiego Resetu. Chociaż nie jest to obecnie omawiane, istnieją wszelkie powody, by podejrzewać, że jest to część planu. Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus stwierdził wcześniej, że jego „głównym priorytetem” jako dyrektora generalnego WHO jest pchnięcie świata w kierunku powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. A biorąc pod uwagę, że WHO zmieniła swoją definicję „pandemii” na „światową epidemię choroby”, bez oryginalnej specyfiki ciężkiej choroby, która powoduje wysoką zachorowalność , prawie wszystko można dopasować do kryterium pandemii. Całą przesłanką tego traktatu pandemicznego jest to, że „wspólne zagrożenie wymaga wspólnej reakcji”. Jednak dane zagrożenie prawie nigdy nie jest równo podzielone między regionami. Weźmy na przykład COVID-19 (/grypa). Ryzyko zachorowania na COVID nie tylko nie jest takie samo dla mieszkańców Nowego Jorku i Australii, ale nawet nie jest takie samo dla wszystkich ludzi na tych obszarach, ponieważ COVID jest wysoce zależny od wieku i podstawowych schorzeń. WHO twierdzi, że środek zaradczy jest taki sam dla wszystkich na całym świecie, jednak ryzyko jest bardzo różne w zależności od kraju, regionu, osoby. Zamierzają wyeliminować zindywidualizowaną medycynę i wydać ogólne orzeczenia, w jaki sposób należy zareagować na dane zagrożenie. Bez wątpienia może to skutkować jedynie niepotrzebnym cierpieniem, nie mówiąc już o utracie wolności jednostki.

Jak WHO władała poprzednimi instrumentami pandemii
Aby dać nam wyobrażenie o tym, w jaki sposób WHO może nadużywać tego nowego proponowanego międzynarodowego „instrumentu” w zakresie zapobiegania pandemii, gotowości i reagowania, możemy przyjrzeć się Międzynarodowym Przepisom Zdrowotnym (IHR), które Stany Zjednoczone podpisały w 2005 roku. IHR upoważniło WHO do ogłoszenia stanu zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC). Jest to specjalna kategoria prawna, która pozwala WHO na inicjowanie określonych umów i procedur, w tym umów dotyczących leków i szczepionek.

Jak zauważył Corbett, IHR pozwala niewybranemu dyrektorowi generalnemu WHO po prostu ogłosić PHEIC i nagle wszystkie państwa członkowskie muszą tańczyć do jego melodii. Zasadniczo przyznaje dyktatorskiej władzy WHO nad polityką zdrowotną. PHEIC obejmowały fałszywą pandemię świńskiej grypy H1N1 w 2009 r., nieistotną epidemię wirusa Zika w 2016 r., przereklamowaną epidemię eboli w 2019 r. i oczywiście znacznie przesadzoną pandemię COVID w 2020 r. Wszystkie te PHEIC były źle traktowane, a WHO była krytykowana jako nieudolna i skorumpowana. Podsumowując, dzięki IHR, WHO została już znacznie upoważniona do dyktowania globalnej polityki zdrowotnej w odniesieniu do pandemii i wykorzystała tę władzę, by zmusić narody świata do wydawania miliardów dolarów na środki zaradcze, zwłaszcza leki i szczepionki. , to nie działało zbyt dobrze.

W tym sensie WHO jest po prostu kolejnym instrumentem transferu bogactwa. Współpracownicy WHO z Big Pharma zarabiają miliardy na pensach podatników, podczas gdy ludzie na całym świecie muszą cierpieć z powodu konsekwencji przyspieszonych szczepionek. W szczególności postępowanie w przypadku "pandemii" COVID było bezprecedensowo złe, ponieważ było one odpowiedzialne za wstrzymanie wczesnego leczenia bezpiecznymi lekami na całym świecie. Jak zauważyła zwolenniczka iwermektyny, dr Tess Lawrie , WHO stwierdziła również, że szczepionki mRNA są tak "bezpieczne" jak konwencjonalne szczepionki, co wcale nie jest bliskie prawdy. Większość dostępnych danych potwierdza, że są to najniebezpieczniejsze narkotyki, jakie kiedykolwiek stworzono. Dlaczego ktokolwiek miałby oczekiwać, że WHO stanie się mniej skorumpowana, jeśli otrzyma jeszcze większą władzę i kontrolę?

Zmiany IHR mogą również ograniczać prawa i wolności
Teraz IHR od początku unieważniło i zastąpiło Konstytucję Stanów Zjednoczonych, ale w styczniu Stany Zjednoczone przedstawiły również poprawki regulacyjne, które dadzą WHO jeszcze więcej uprawnień do ograniczania twoich praw i wolności . 22-28 maja Światowe Zgromadzenie Zdrowia zbierze się i zagłosuje nad tymi poprawkami do IHR, a jeśli zostaną uchwalone, zostaną wprowadzone do prawa międzynarodowego. Te przedłożone poprawki są uzupełnieniem obecnie dyskutowanego traktatu pandemicznego WHO. Jak donosi Health Policy Watch 23 lutego:
„Waszyngton chce szybko śledzić serię drobiazgowych, ale dalekosiężnych zmian w istniejących Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych, które regulują alarmowanie i reagowanie w sytuacjach kryzysowych WHO i państw członkowskich – do rozważenia na tegorocznym Światowym Zgromadzeniu Zdrowia, 22-28 maja.
„Propozycja USA dotycząca poważnych
zmian zasad IHR , uzyskana przez Health Policy Watch, była tematem dyskusji podczas serii spotkań za zamkniętymi drzwiami państw członkowskich WHO, które rozważają sposoby zreformowania istniejącego IHR, a także zupełnie nowa konwencja WHO lub inny międzynarodowy instrument dotyczący zapobiegania pandemii i reagowania na nią…
„Oczekuje się, że Stany Zjednoczone poprowadzą równoległą ścieżkę „nieformalnych” negocjacji z państwami członkowskimi w ścisłym tempie, aby osiągnąć konsensus w sprawie rezolucji reformy IHR do zatwierdzenia na tegorocznym 75. posiedzeniu WHA [Światowego Zgromadzenia Zdrowia]…”


Wspomniana tutaj „nowa konwencja WHO lub inny instrument międzynarodowy” odnosi się do obecnie dyskutowanego traktatu WHO. Międzyrządowy organ negocjacyjny ( INB) został powołany jako pododdział Światowego Zgromadzenia Zdrowia w grudniu 2021 r. w celu opracowania i negocjowania tego nowego traktatu pandemicznego. I, jak wspomniano, ten INB rozpoczął tę pracę. Jednak, jak zauważył Corbett, jest to dopiero drugi raz w historii WHO, kiedy powołano INB. Pierwszym z nich był INB Ramowej konwencji WHO o ograniczeniu użycia tytoniu 22 lata temu. Nie jest to więc dobrze ugruntowany proces i trudno przewidzieć, jak się potoczy.

Bill Gates buduje zespół GERM dla WHO
Kolejna wskazówka na temat tego, co WHO zamierza zrobić z większą władzą, pochodzi od jej głównego fundatora, Billa Gatesa. Gates niedawno ogłosił, że buduje zespół reagowania na pandemię dla WHO, który chciałby nazywać się „Global Epidemic Response & Mobilization” lub GERM Team. Zespół ten będzie składał się z tysięcy ekspertów ds. chorób pod nadzorem WHO i będzie monitorował narody i „decydował, kiedy muszą zawiesić swobody obywatelskie, zmusić populacje do noszenia masek i zamykania granic”, donosi The Counter Signal. Oczywiście Gates jest także największym fundatorem WHO (po połączeniu darowizn zarówno jego fundacji, jak i GAVI, Vaccine Alliance). Te i inne relacje mówią wiele o korupcji wciąż rządzącej WHO.

Ostatecznie Gates w zasadzie płaci WHO za dyktowanie światu, co muszą zrobić, aby zarobić na Gates tonę pieniędzy. Jak zauważył The Counter Signal:
„Ogłoszenie Gatesa zespołu GERM zbiega się z opracowaniem przez Światową Organizację Zdrowia globalnego traktatu pandemicznego… W przyszłości traktat pandemiczny nie tylko zapewni przestrzeganie przez państwa członkowskie Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, ale także postawi WHO za sterami , że tak powiem. Państwa członkowskie, w tym USA i Kanada, będą przyjmować zamówienia bezpośrednio od organizacji. Jak wyjaśnia konserwatywny poseł Leslyn Lewis:
„'Traktat obejmuje 190 krajów i byłby prawnie wiążący. Traktat definiuje i klasyfikuje to, co jest uważane za pandemię, a może to obejmować szeroką klasyfikację, w tym wzrost liczby nowotworów, chorób serca, udarów itp. W przypadku ogłoszenia pandemii WHO przejmuje globalne zarządzanie zdrowiem pandemii.
„Co jeszcze bardziej niepokojące, jeśli ten traktat zostanie uchwalony, WHO będzie mieć pełną kontrolę nad tym, co nazywa się pandemią. Mogą dyktować, jak nasi lekarze mogą reagować, które leki mogą, a których nie mogą być stosowane lub które szczepionki są zatwierdzone. Skończylibyśmy z podejściem uniwersalnym dla całego świata… Uniwersalna odpowiedź na kryzys zdrowotny nie działa nawet w Kanadzie, nie mówiąc już o całym świecie”…
„Nie jest nierozsądne założenie, że zespół GERM, jako nowy oddział WHO, będzie nadzorował przestrzeganie przez państwa członkowskie traktatu pandemicznego po sfinalizowaniu projektu i podpisaniu przez państwa członkowskie.
„Następne pytanie brzmi zatem, w jaki sposób WHO i Bill Gates byliby w stanie monitorować każdą osobę w każdym kraju, aby ustalić, czy wystarczająco dużo osób jest chorych, aby uzasadnić zamknięcie regionu.


„W tym celu WHO zleciła niemieckiej spółce zależnej Deutsche Telekom T-Systems opracowanie globalnego systemu paszportów szczepionek, z planami połączenia każdej osoby na świecie z cyfrowym identyfikatorem kodu QR… Tak więc będzie jeden traktat pandemiczny , jeden zespół GERM, jeden globalny paszport szczepionek i jedna Światowa Organizacja Zdrowia do monitorowania każdej osoby na świecie”.

Pod kontrolą WHO wydawane są paszporty szczepionek
Rzeczywiście, podczas gdy kraje na całym świecie zrezygnowały ze środków COVID i wycofały się z paszportów szczepionkowych, WHO nadal rozwija globalny program paszportów szczepionkowych . Tak więc, jeśli WHO otrzyma upoważnienie do dyktowania światu zasad bezpieczeństwa biologicznego, można się założyć, że będą nalegać na paszporty szczepionkowe z wbudowaną tożsamością cyfrową i gotowością do scentralizowanej, programowalnej waluty cyfrowej banku centralnego .

Jak donosi Western Standard:
„WHO w pełni zamierza zapewnić wsparcie swoim 194 państwom członkowskim, aby ułatwić wdrożenie technologii weryfikacji cyfrowej do krajowej i regionalnej weryfikacji statusu szczepień.
„'COVID-19 dotyka wszystkich. Dlatego kraje wyjdą z pandemii tylko razem. Świadectwa szczepień, które są odporne na manipulacje i weryfikowalne cyfrowo, budują zaufanie. WHO wspiera zatem państwa członkowskie w budowaniu krajowych i regionalnych sieci zaufania oraz technologii weryfikacji.
„Usługa bramy WHO służy również jako pomost między systemami regionalnymi. Może być również używany jako część przyszłych kampanii szczepień i rejestrów domowych” – powiedział na stronie internetowej Deutsche Telekom Garrett Mehl, kierownik działu Departamentu Zdrowia i Innowacji Cyfrowych WHO”.


Czy możemy powstrzymać międzynarodowy traktat pandemiczny?
Teraz pytanie brzmi, czy możemy powstrzymać ten „instrument międzynarodowej pandemii”, którego poszukuje WHO? Z krótkim wyprzedzeniem WHO ogłosiła, że zaakceptuje publiczne komentarze do traktatu przez łącznie pięć dni. Światowa Rada Zdrowia była jedną z nielicznych, która działała wystarczająco szybko, aby zgłosić sprzeciw wobec traktatu. Lawrie przedstawił wniosek Światowej Rady ds. Zdrowia. W aktualizacji z 26 kwietnia na Substack, Lawrie napisał:

„Pomimo braku powiadomienia, wiele oddolnych organizacji zrobiło, co było w ich mocy, aby rozpowszechniać informacje, a kampania #stopthetreaty Światowej Rady Zdrowia dotarła do zdumiewających 415 milionów ludzi. Wielu z was złożyło pisemne oświadczenia, w których wyrażali swoje obawy. Tak wielu z was, że słyszę, że strona internetowa WHO uległa awarii ostatniego dnia”.

Jedną z osób, które nie dotrzymały terminu, był profesor Robert Clancy , czołowy immunolog kliniczny w Kanadzie. Wysłał komentarz, który chciałby przesłać do Lawrie, która umieściła go w swoim poście:
„Propozycja przejęcia kontroli nad pandemią na centralnym szczeblu WHO jest nie do utrzymania i zagraża społeczeństwu globalnemu. Otrzymuję odpowiedź Światowej Rady ds. Zdrowia oraz znakomicie podsumowany pogląd dr Tess Lawrie. Obawy te odzwierciedlają pogląd większości australijskich lekarzy…
„Niezrozumienie ograniczeń szczepień systemowych na infekcje śluzówki i niebezpieczeństwa nagromadzonej supresji, która następuje po bezmyślnych programach przypominających, oraz brak przesłuchania ogromnych baz danych dotyczących niepożądanych zdarzeń po szczepionkach genetycznych to tylko dwa z poważnych błędów popełnianych przez WHO…
„Nierozsądne jest nawet sugerowanie, że odpowiedź „jeden rozmiar dla wszystkich” na kryzys pandemiczny w strefach geograficznych charakteryzujących się bardzo różnymi parametrami może być objęta centralnym procesem biurokratycznym — potrzeba podejmowania decyzji na szczeblu lokalnym ma pierwszorzędne znaczenie.
„Zasady nauki i zasada relacji lekarz-pacjent muszą determinować jakąkolwiek reakcję na pandemię, a obecne doświadczenie, w którym zasada narracji ma tak zniekształcone wyniki choroby – wspierane przez WHO – musi bardzo jasno pokazać głupotę nagradzania niekompetencji i korupcji z jeszcze większymi uprawnieniami.
„Piszę to jako najbardziej doświadczony immunolog kliniczny w Australii i czołowy naukowiec w dziedzinie immunologii śluzówkowej, skupiający się na „relacji gospodarz-pasożyt”. P
rofesor Robert Clancy AM FRS(N) MB BS BSc(Med) PhD DSc FRACP FRCP(A) FRCP(C)”

Spraw, by Twój głos został usłyszany w czerwcu
Podczas gdy wielu, takich jak Clancy, nie miało szansy wzięcia udziału, WHO ogłosiła, że pozwoli na jeszcze dwa dni publicznych komentarzy, 16 i 17 czerwca. Jak zauważył Lawrie:
„Proszę również pamiętać o proponowanych poprawkach do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, które zostaną poddane pod głosowanie w maju tego roku na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia.
„Podobnie jak traktat pandemiczny, jest to kolejny krok w kierunku przejęcia większej władzy i
obejścia suwerennych praw poszczególnych narodów. Niektórzy twierdzą, że jest to ważniejsze niż traktat pandemiczny: jeśli zostanie przyjęty, oznacza to utratę naszej suwerenności od listopada tego roku. James Roguski obszernie pisał na ten temat na swoim Substack.
„Wydaje się, że WHO i jej kontrolerzy podejmują wspólne wysiłki w celu zaatakowania naszej suwerenności ze wszystkich stron. Ważne jest, abyśmy jasno powiedzieli, że nie uznajemy WHO za autorytet nad nami i że nie będziemy tolerować tego nadużycia władzy.
„Jesteśmy suwerenni i nie będziemy związani zobowiązaniami skorumpowanych urzędników, którzy udają, że działają w naszym imieniu, zrzekając się nieodłącznych praw Ludu Świata. Nie działają dla nas i nie będziemy związani”.


Zachęcam do planowania, aby Twój głos został wysłuchany 16 i 17 czerwca. Niestety, WHO nie ujawniła jeszcze żadnych szczegółów zgłoszenia. W tej chwili najlepiej jest zapisać się do biuletynu Światowej Rady ds. Zdrowia. Ostatnim razem udostępnili linki i instrukcje, jak przesłać komentarz, i na pewno zrobią to samo w czerwcowym oknie przesyłania. Aby zablokować poprawki IHR na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w maju 2022 r., musimy zalać nasze delegacje opozycją. Listę delegatów USA można znaleźć w artykule Roguskiego „Mówiąc prawdę władzy”. Aby uzyskać informacje kontaktowe delegatów z innych krajów, proponuję skontaktować się z biurem regionalnym i poprosić o listę (patrz „Regiony” w niebieskiej sekcji na dole strony internetowej Światowego Zgromadzenia Zdrowia ). Możliwe jest również, że Światowa Rada ds. Zdrowia opublikuje wytyczne na ten temat, więc koniecznie zapisz się do ich biuletynu.

Opublikowane przez Mercolę / WHO Pandemic Treaty: What It Is, Why It Matters and How to Stop It/stateofthenation.co/?p=116212
Ola Kowal shares this
8
Jadwiga Bob shares this
9
anetmachnio1979 shares this
19